Jump to content

είσαι στο Facebook? ας γίνουμε φίλοι και απο εκει...


Recommended Posts

αυτο που λες θα γινει....αλλα μεχρι τοτε θα εχει βγει αλλο..... :)

Link to comment
Share on other sites

Κανεις δεν ειπε οτι ειναι καλυτερο να κανεις εικονικους φιλους απο το να τους γνωρισεις απο κοντα,και οσοι το κανουν ειναι μια λαθος εφαρμογη του fb.

Οταν ομως εχεις φιλους απο τα παλια(σχολειο,πανεπιστημιο,στρατο,γειτονια) και για οικογενειακους και επαγκελματικους λογους εχουν μετακομισει η' εχουν περιορισει τις συναντησεις,ειναι αδικο να τους διαγραψεις απο τη ζωη σου και πρεπει να κρατας μια επαφη εστω και πισω απο μια οθονη μεχρι την επομενη συναντηση απο κοντα.

Link to comment
Share on other sites

όλα είναι εργαλεία που στα χέρια μας αποκτούν θετική ή αρνητική χρήση.

όσον αφορά στο fb, αν το δεις σαν ένα λεύκωμα που σε βοηθάει να κρατάς επαφή με υπάρχοντες φίλους σου όλα οκ, αν όμως το δεις σαν μέσον κοινωνικοποίησης για νέους φίλους κλπ τότε (για μένα) κάηκες.

προσωπική άποψη εκφράζω σαν άνθρωπος που έχω και εγώ fb. :)

Link to comment
Share on other sites

όλα είναι εργαλεία που στα χέρια μας αποκτούν θετική ή αρνητική χρήση.

όσον αφορά στο fb, αν το δεις σαν ένα λεύκωμα που σε βοηθάει να κρατάς επαφή με υπάρχοντες φίλους σου όλα οκ, αν όμως το δεις σαν μέσον κοινωνικοποίησης για νέους φίλους κλπ τότε (για μένα) κάηκες.

προσωπική άποψη εκφράζω σαν άνθρωπος που έχω και εγώ fb. :)

ακριβως...

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι λετε,,,,ο κολλητος μου γνωρισε την γυναικα του απο το φεις,,,χαχαχαχα....ετυχε να την δει σε μια φωτογραφια φιλου του,,,και απο εκει εγινε το κονε,,,,οποτε,,,,δεν εχει μονο κακα,,,,και και και,,,,,εχει μια ωραια οικογενεια και εχουν και 2 διδυμους μπεμπηδες!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

.για αυτο και τωρα γραφω ,εδω αντί να ειμαι σε μια παραλια με 10 φίλους γυρο απο την φωτια και της πατατες στην θρακα.....

Αυτό όμως είναι καθαρά δικιά σου επιλογή!

όλα είναι εργαλεία που στα χέρια μας αποκτούν θετική ή αρνητική χρήση.

όσον αφορά στο fb, αν το δεις σαν ένα λεύκωμα που σε βοηθάει να κρατάς επαφή με υπάρχοντες φίλους σου όλα οκ, αν όμως το δεις σαν μέσον κοινωνικοποίησης για νέους φίλους κλπ τότε (για μένα) κάηκες.

προσωπική άποψη εκφράζω σαν άνθρωπος που έχω και εγώ fb. :)

Σωστος!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...