Jump to content

Albino Baby Guppy??


aquarium_9

Recommended Posts

Παιδια εδω και καιρο εχω ενα μωρο guppy το οποιο ειναι χρυσο... Ενω ολα τα αλλα αδερφακια του ειναι μαυρα αυτο ειναι χρυσο... Λετε να ειναι albino? Επισης να πω πως οταν τρωει η κοιλια του ειναι κοκκινη... Φωτογραφιες δυσκολο να τραβηξω!! :)

Link to comment
Share on other sites

Τι χρώμα είναι τα μάτια του?

Link to comment
Share on other sites

Τι χρώμα είναι τα μάτια του?

Τα ματια των αλλων μωρων ειναι μαυρα(κατραμι) ενω του χρυσου ειναι λιγο πιο ανοιχτο χρωμα... Αν ειναι albino πρεπει να εχει κοκκινα ματια? :):D

Link to comment
Share on other sites

Τα ματια των αλλων μωρων ειναι μαυρα(κατραμι) ενω του χρυσου ειναι λιγο πιο ανοιχτο χρωμα... Αν ειναι albino πρεπει να εχει κοκκινα ματια? :D:D

Οτιδήποτε albino έχει κόκκινα μάτια.

Το δικό σου μάλλον θα γίνει ένα πανέμορφο κίτρινο guppy. :)

Link to comment
Share on other sites

Οτιδήποτε albino έχει κόκκινα μάτια.

Το δικό σου μάλλον θα γίνει ένα πανέμορφο κίτρινο guppy. :D

Ναι!! και εγω αυτο νομιζω! Αν και τα ματια του μοιαζουν πολυ στο σχημα με τα albino. Επειδη εχω και μια guppina κιτρινη(βλεπε διαγωνισμος φωτογραφια 7 στα θυληκα) μπορει να ειναι και παιδακι της.. Μακαρι να ειναι αρσενικο! :):D

Έγινε επεξεργασία - aquarium_9
Link to comment
Share on other sites

Ναι!! και εγω αυτο νομιζω! Αν και τα ματια του μοιαζουν πολυ στο σχημα με τα albino. Επειδη εχω και μια guppina κιτρινη(βλεπε διαγωνισμος φωτογραφια 7 στα θυληκα) μπορει να ειναι και παιδακι της.. Μακαρι να ειναι αρσενικο! :):D

Παιδια οντως... :glare: Μπορει να μην ειναι albino γιατι τα ματια του ειναι μαυρα.... :D:D

Link to comment
Share on other sites

Βαλε μια φωτο να το δουμε

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν μπορω να βγαλω φωτογραφιες!! Ειναι πολυ δυσκολο!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...