Jump to content

τι ειναι αυτο?


Recommended Posts

το ξυλο εχει πιασει κατι σαν χνουδια και κατω στην αμμο υπαρχει αυτη η μαυριλα( φαινεται στη φοτο) ξερει κανεις τι μπορει ν ειναι αυτο? επικινδυνο μηπως?

162lw8.jpg

Link to comment
Share on other sites

η μαυριλα δεν ξερω, το χνουδι θα φυγει μολις ο μυκητας κανει τον κυκλο του... το ιδιο ειχαμε πολλοι απο δω. :)

Link to comment
Share on other sites

εμενα παντος μια παρομια μαυρηλα μου εκανε ενα κακης ποιοτητας ξυλο που ειχα χωσει , τωρα δεν ξερω αν εχεις το ιδιο εσυ (αλλα το δικο μου ξυλο μυριζε βαλτιλα)

Έγινε επεξεργασία - eja
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παιδια θα περιμενω τωρα να δω πως θα εξελιχτει

Link to comment
Share on other sites

Παναγιωτακη την εχω και γω αυτη την γλιτσα.Δεν ειναι χνουδι!ειναι γλιτσα αν το πιασεις.Βγαλτην και με το χερι και κανει τον κυκλο της.

Link to comment
Share on other sites

οκ για την τη γλιτσα αλλα η γλιτσα τι μπορει να ειναι? θα τη βγαλω μαλλον!

Link to comment
Share on other sites

οκ για την τη γλιτσα αλλα η γλιτσα(μαυριλα****) τι μπορει να ειναι? θα τη βγαλω μαλλον!

Link to comment
Share on other sites

Την μαυρίλα την έχω και γω 3 μήνες σε ένα από τα ενυδρεία μου και δεν ξέρω τι είναι.... πάντως πρέπει να έχει σχέση με το ξύλο γιατί μου την έχει βγάλει στο μοναδικό σημείο που το ξύλο μου είναι μέσα στην άμμο... Υπάρχει κάποιος που να ξέρει να μας διαφωτίσει;

Link to comment
Share on other sites

βασικα οχι.. απο κατω ειχε ξυλο ειναι κατι σαν μυκητας μαλλον....

Link to comment
Share on other sites

εμένα έχει πλάκα όσες φορές και να την πετάξω πάει και βγάινει στο ίδιο σημείο ακριβώς, ακριβώς η ίδια ποσότητα... ούτε παραπάνω ούτε λιγότερο...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...