Jump to content

Παιδια και εγω πολυτεκνος εγινα,αλλα.......


Recommended Posts

Εδω και 15 μερες κυκλοφορουν στο ενυδρειομου κατι κιτρινα ζουζουνακια (Labito).Στην αρχη ειδα δυο,και χαρηκα παρα πολυ,ηταν η πρωτη μου γεννα,τωρα σταματησα να μετραω γιατι εφτασα στα οκτω και αρχισα να ανησυχω.Μολις τα εφτυσε η μαννα αμεσως ξαναμπουκωσε.Εδω και 10 μερες εχω και την αλλη θηλυκια μπουκωμενη.Ξαφνικα συνειδητοποιω οτι εχω μεγαλο προβλημα.Το ενυδρειομου ειναι γεματο πετρες και εαν συνεχισει ετσι σενα χρονο θα βρεθω μονο απο τα Labito με ενα στρατο.Οταν αρχισουν και τα αλλα????????? :wootwoot: Λεω να φτιαξω γενιστρα.Πως τα πιανω? :buttrock: Καθε 1,5 μηνα να αναστατωνω το ενυδρειο δεν ειναι λυση.(Μηπως πρεπει να ευνουχισω τον αρσενικο :wacko::thumbup::hysterical: Μας βγηκε πολυ ζωηρουλης :wootwoot: ) Περα απο την πλακα μια λυση παιδια :blush::bowdown: γιατι εδω δεν ειναι Αθηνα και δεν ξερω που να τα χαρισω.Σας ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Κιχλιδατε να σου ζησουν τα ψαρακια σου. :bowdown: Επειδη γνωριζω πολυ καλα το χωρο σου πιστευω οτι το καλυτερο

θα ηταν να φτιαξεις μερικα ενυδρεια ακομη. :wacko: Μια γεννηστρα και δυο τρια species tanks. :blush:

Πιστευω οτι ετσι θα χαρει και η γυναικα σου. :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Κιχλιδατε να σου ζησουν τα ψαρακια σου. :bowdown: Επειδη γνωριζω πολυ καλα το χωρο σου πιστευω οτι το καλυτερο

θα ηταν να φτιαξεις μερικα ενυδρεια ακομη. :wootwoot: Μια γεννηστρα και δυο τρια species tanks. :blush:

Πιστευω οτι ετσι θα χαρει και η γυναικα σου. :buttrock:

Το ενυδρειακη με τους αστακους το χρυσοπληρωσα,τωρα θελεις να με χωρισει? :wacko::thumbup::hysterical::wootwoot: Θα μπολιασω ολους τους Σαντορινιους να γινουν αφρικανοι και θα τους τα χαριζω.Περιμενω και το δικοσου μελλοντικε ΑΦΡΙΚΑΝΕ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...