Jump to content

Ερωτηση περι Warning


Geosid

Recommended Posts

Φιλαράκι... Σε μένα το είχε γράψει... Εσύ είχες κάνει "εσωτερική" εισήγηση για την ειρωνεία. Εγώ όμως δεν το εξέλαβα ως ειρωνεία οπότε θεωρώ φυσιολογικό το να συνεχίσει να υπάρχει το 33άρι. Εμείς να χαροποιούμε τα μέλη μας θέλουμε :blush:

Δε θυμαμαι ακριβως ρε Νικο,αλλα αν ειναι να του δωσουμε χαρα,αν θελει αλλο ενα ευχαριστως.

Φιλος ειναι δε θα παρεξηγηθει :buttrock::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Στα σοβαρά τώρα... Δεν θα αναπτύξω την κουβέντα περισσότερο εδώ. Το αν θα σου σβηστεί ή όχι ένα warning είναι θέμα Γενικών Συντονιστών και Διαχειριστών. Κανείς άλλος δεν μπορεί να στο αφαιρέσει και δεν βρίσκω λόγο να αφαιρεθεί ένα warning. Εκτός κι αν φοβάσαι ότι θα λάβεις εύκολα κι άλλα 2.

Για τα υπόλοιπα θα μας δοθεί η ευκαιρία να τα πούμε από κοντά :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

κοιταχτε δεν εχω απολυτος κανενα προβλημα ητε μεινει ητε φυγει ητε αυξηθει , αλλα απο τη στιγμη που δεν εχω κανει κατι το σοβαρο Η το απρεπες τοτε (γνωμη μου ) ειναι οτι δεν πρεπει να υπαρχει .

Πρωτα απο ολα αν θυμαται καποιος την ολη ιστορια , ηταν μεσα στη κουβεντα και ο amorealex οπου απαντησε ο αλεξανδρος στο ποστ του παιδιου με παραθεση εντελος ανορθογραφα και εγω απαντησα στο ποστ του αλεξανδρου ( οπου τον εχω γνωρισει απο κοντα ) .Δεν προσβαλα καποιον δεν ειρωνευτικα καποιον . Και στο κατω κατω εμενα πηρε η μπαλα γιατι στον Αλεξανδρο δεν εγινε καμια συσταση .

Link to comment
Share on other sites

Στα σοβαρά τώρα... Δεν θα αναπτύξω την κουβέντα περισσότερο εδώ. Το αν θα σου σβηστεί ή όχι ένα warning είναι θέμα Γενικών Συντονιστών και Διαχειριστών. Κανείς άλλος δεν μπορεί να στο αφαιρέσει και δεν βρίσκω λόγο να αφαιρεθεί ένα warning. Εκτός κι αν φοβάσαι ότι θα λάβεις εύκολα κι άλλα 2.

Για τα υπόλοιπα θα μας δοθεί η ευκαιρία να τα πούμε από κοντά :buttrock:

κραταω μονο αυτο .

Το θεμα μπορει να κλειδωθει .

Ευχαριστω για τις απαντησεις σας .

Link to comment
Share on other sites

Καμιά φορά αν τύχη και δεί ο γενικός συντονιστής που έριξε το warning στο συγκεκριμένο μέλος οτι έχει περάσει πολύς καιρός χωρίς να έχει δώσει δικαιώματα άλλα και ότι εξακολουθεί να συμμετέχει ενεργά μέσα στις κατηγορίες , ενημερώνοντας ορθά τα νεότερα μέλη , του το αφαιρεί σε συνεννόηση πάντα με τους υπόλοιπους γενικούς συντονιστές .

Υγ. συγνώμη για τη καθυστερημένη απάντηση (ενώ το είχα δει ) αλλά λόγο άλλων υποχρεώσεων δεν μπόρεσα νωρίτερα να απαντήσω .

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι καλυμενος απο τις απαντησεις ,

Παρακαλω καποιον υπευθυνο να κλειδωσει το τοπικ

Ευχαριστω .

Link to comment
Share on other sites

Δείξτε εμπιστοσύνη στη συντονιστική ομάδα του ΑΖ.

Το warning είναι εμφανές μόνο στους συντονιστές.

Mας δίνει την ευκαιρία να καταλάβουμε κάποιο λάθος που κάναμε και να διορθωθούμε.

Ακόμη και όταν δεν γίνεται κάτι επίτηδες, το warning μπαίνει για να μας δείξει ότι θα έπρεπε να είμασταν πιο ψύχραιμοι ή να είχαμε τοποθετηθεί έτσι ώστε να μην ενοχλήσουμε-προσβάλλουμε κάποιο μέλος.

Είναι η πιο μικρή ποινή, οπότε μπορεί να δοθεί και για πιο μικρά πράγματα.

Δεν είναι τιμωρία, είναι ευκαιρία να κατανοήσουμε πόσο αγαπάμε το forum.

Προσωπικά έχω φάει και εγώ γιατί έχασα την ψυχραιμία μου και απάντησα με λάθος τρόπο.

Αν και η παρεξήγηση με το άλλο παιδί λύθηκε την ίδια μέρα στο ίδιο thread το warning έμεινε καιρό, δίνοντάς μου το μάθημα άλλη φορά να μην απαντώ εν θερμώ. Φίλε Geosid είναι προς τιμήν σου που σε "ενοχλεί" να το βλέπεις και θα ήθελες να φύγει, δείχνει ότι έχεις έρθει στο ΑΖ για να μείνεις και δεν είσαι περαστικός. Θα μπορούσες απλά να το παίζεις αδιάφορος, αφού κανείς άλλος δεν το βλέπει. Έτσι ένιωθα και εγώ.

Τέλος, θεωρώ ότι τέτοια θέματα λύνονται ταχύτερα όταν επικοινωνούμε με τη συντονιστική ομάδα απευθείας :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι καλυμενος απο τις απαντησεις ,

Παρακαλω καποιον υπευθυνο να κλειδωσει το τοπικ

Ευχαριστω .

Εγινε.......... :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...