Jump to content

ολυμπιακος-παναθηναικος


Recommended Posts

πιστευεται πως ο παναθηναικος θα καταφερει να νικησει τον ολυμπιακο στο σεφ τη κυριακη???

και αν οχι πιστευεται πως ο ολυμπ θα κανει το 3-2 στο οακα???

πληροφοριακα ειμαι θρυλος! :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 104
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω ειμαι Παναθηναικος,ο οσφπ εχει δειξει οτι εχει πολυ καλη ομαδα και κοντραρει στα ισια τον Παναθηναικο.Αυτα που μενουν ειναι πολυ δυσκολα παιχνιδια και αμφιβολα...

Link to comment
Share on other sites

πιστευεται πως ο παναθηναικος θα καταφερει να νικησει τον ολυμπιακο στο σεφ τη κυριακη???

και αν οχι πιστευεται πως ο ολυμπ θα κανει το 3-2 στο οακα???

πληροφοριακα ειμαι θρυλος! :buttrock:

To 2-2 το θεωρω δεδομενο καθε χρονο για τα εισιτηρια και μονο,απο εκει και περα πιστευω ολα θα κριθουν στο 5 αγωνα με ενα 70% να το παρει ο Παναθηναικος.

Link to comment
Share on other sites

πληροφοριακα ειμαι θρυλος! :blush:

Σε γιατρό πήγες? Ενημέρωσες κάποιον ειδικό? Μήπως προέρχεται από τραύματα της παιδικής σου ηλικίας? :bowdown:

Πιστεύω ότι θα γίνει το 2-2 αλλά για να κάνει ο Ολυμπιακός την υπέρβαση και να σπάσει την έδρα, πιστεύω πως θα πρέπει να γυρίσει ο κόσμος ανάποδα!

:buttrock:

Link to comment
Share on other sites

To 2-2 το θεωρω δεδομενο καθε χρονο για τα εισιτηρια και μονο,απο εκει και περα πιστευω ολα θα κριθουν στο 5 αγωνα με ενα 70% να το παρει ο Παναθηναικος.

δεν γινεται να ειναι για τα εισιτηρια αφου σαν ολυμπιακοι δεν μας συμφερει 5ο παιχνιδι στο οακα θα μπορουσαμε ν ειχαμε νικησει χθες....

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ειχαμε τη Μαρθα Βουρτση προπονητη κατι θα γινοταν.

Παλι ο φτου φτου ΠΑΟ φτου φτου θα το παρει........ :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

To 2-2 το θεωρω δεδομενο καθε χρονο για τα εισιτηρια και μονο,απο εκει και περα πιστευω ολα θα κριθουν στο 5 αγωνα με ενα 70% να το παρει ο Παναθηναικος.

εγω θα εβαζα 55% να νικησει ο παναθηναικος μην ξεχναμε ενα κυπελλο και την καλη εμφανιση του ολυμπιακου στο οακα χθες!

βασικα ας νικησει ο καλυτεροσ!! δηλαδη ο θρυλος :buttrock::blush::thumbup::bowdown::wacko:

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ειχαμε τη Μαρθα Βουρτση προπονητη κατι θα γινοταν.

Παλι ο φτου φτου ΠΑΟ φτου φτου θα το παρει........ :buttrock:

Στρατο,τον οδηγησε σε κατακτηση κυπελλου και τελικο.Απο κατι Πινι Γκερσον πολυ καλυτερος.Εγω ειπα το πρωταθλημα δεν εχει τελειωσει ακομα...

Link to comment
Share on other sites

Eγω πιστευω οτι ο ολυμπιακος θα κανει το 2-2,αλλα το πρωταθλημα θα το παρει ο παναθηναικος.Δεν θα αντεξει ο ολυμπιακος να κανει την υπερβαση στο οακα.Και να μην ξεχναμε οτι χτες ο ολυμπιακος ειχε καποια τριποντα στο πρωτο ημιχρονο που δεν τα ειχε στο δευτερο.

Link to comment
Share on other sites

Στρατο,τον οδηγησε σε κατακτηση κυπελλου και τελικο.Απο κατι Πινι Γκερσον πολυ καλυτερος.Εγω ειπα το πρωταθλημα δεν εχει τελειωσει ακομα...

Δεν τον πιστευω ρε Φωτη.......Δεν εχει νοοτροπια του νικητη.

Μεσα στην κλαψα ειναι

Link to comment
Share on other sites

Eγω πιστευω οτι ο ολυμπιακος θα κανει το 2-2,αλλα το πρωταθλημα θα το παρει ο παναθηναικος.Δεν θα αντεξει ο ολυμπιακος να κανει την υπερβαση στο οακα.Και να μην ξεχναμε οτι χτες ο ολυμπιακος ειχε καποια τριποντα στο πρωτο ημιχρονο που δεν τα ειχε στο δευτερο.

σωστος!!!

ο Ομπραντοβιτς ειναι πολυ μαγκας για να το χασει μεσα στο ΟΑΚΑ...ισως το παρει στο ΣΕΦ!!

Link to comment
Share on other sites

Με το υλικό που έχει ο ολυμπιακός και με τον Μπακατσιά στον πάγκο καλύτερα θα πήγαινε. Αδικείται από τον Γιαννάκη ο οποίος είναι πολύ λίγος και ηττοπαθής. Έχει την πιο ακριβή ομάδα και δεν έχει δουλέψει ένα σύστημα για όταν στραβώσει το παιχνίδι. Ουσιαστικά ο ολυμπιακός παίζει με το ατομικό ταλέντο των παιχτών του.

Το πιθανότερο είναι να κερδίσει στο ΣΕΦ, αλλά στο ΟΑΚΑ δεν νομίζω ότι έχει τύχη σε 5ο παιχνίδι. Αποκλείεται να έχει ίδια ποσοστά με χθές και ο Παναθηναϊκός αποκλείεται να είναι το ίδιο κακός με χθές.

Link to comment
Share on other sites

Δεν τον πιστευω ρε Φωτη.......Δεν εχει νοοτροπια του νικητη.

Μεσα στην κλαψα ειναι

Το ειδαμε και εχτες αυτο.Οταν αρχισε ο ολυμπιακος να χανει καποιες επιθεσεις στην αρχη του δευτερου μερους ο γιαννακης καθοταν και κλαψουριζε.

Link to comment
Share on other sites

Ολα ειναι στημενα,....Απο την μια γραφετε οτι θα παει στο 2-2 μονο κ μονο για τα εισητηρια κ απο την αλλη παθιαζομαστε... ωραιο το αθλημα δεν λεω -αλλα το να βλεπουμε τοσο χρημα να πεφτει σε κατι ΣΤΗΜΕΝΟ με τρελαινει....Παντως το να λετε τον Γιαννακη "λιγο" κ ηττοπαθει που σας εφερε σε αυτο το σημειο-θεση-που πριν....... μονο στα ονειρα που λενε.....μου θυμιζει λιγο την φαση με τον βαλβερδε ή κανω λαθος?! :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

δεν γινεται να ειναι για τα εισιτηρια αφου σαν ολυμπιακοι δεν μας συμφερει 5ο παιχνιδι στο οακα θα μπορουσαμε ν ειχαμε νικησει χθες....

Δεν ενοουσα οτι μονο ο Ολυμπιακος θα το εκανε για τα εισητηρια,το κανουν και οι 2 ομαδες κατοπιν συνενοησης για το 2-2(με ελαχιστες εξερεσεις).

Με την ιδια λογικη μετα την ηττα σας με 0 τριποντα,με τα μισα ριμπαουντ,με 20 ποντους διαφορα και το κοσμο τα να ριχνει στο Γιαννακη και το τον Γιαννακη να τα ριχνει στην ομαδα, ο παναθηναικος θα πηγαινε χαλαρα στο 2-0 και δεν πηγε...

Link to comment
Share on other sites

Ολα ειναι στημενα,....Απο την μια γραφετε οτι θα παει στο 2-2 μονο κ μονο για τα εισητηρια κ απο την αλλη παθιαζομαστε... ωραιο το αθλημα δεν λεω -αλλα το να βλεπουμε τοσο χρημα να πεφτει σε κατι ΣΤΗΜΕΝΟ με τρελαινει....Παντως το να λετε τον Γιαννακη "λιγο" κ ηττοπαθει που σας εφερε σε αυτο το σημειο-θεση-που πριν....... μονο στα ονειρα που λενε.....μου θυμιζει λιγο την φαση με τον βαλβερδε ή κανω λαθος?! :buttrock:

Εγώ μπορώ και λέω τον Γιαννάκη λίγο και ηττοπαθή γιατί στον πάγκο έγω Ζότς! :blush:

Ο ολυμπιακός με αυτό το ρόστερ αξίζει καλύτερο προπονητή.

Link to comment
Share on other sites

Ειδα ενα απιστευτο πανο... και σας δίνω το συνθημα που εγραφε!!!

"Ο καλύτερος λαγός είναι ο κοκκινηστος!!!"

Link to comment
Share on other sites

Ειδα ενα απιστευτο πανο... και σας δίνω το συνθημα που εγραφε!!!

"Ο καλύτερος λαγός είναι ο κοκκινηστος!!!"

Το θεμα παει μια χαρα.Γιατι πας να το κανεις κουρειο;Για να το κλειδωσω;

Link to comment
Share on other sites

Η κουβέντα είναι χαλαρή κι ωραία, μην την χαλάσουμε :buttrock:

Ακούγεται ότι ο Σπανούλης του χρόνου θα παίζει στον ολυμπιακό, ενώ αντίθετα λέγεται για τον Βασιλόπουλο ότι πάει Παναθηναϊκό.

Link to comment
Share on other sites

Η κουβέντα είναι χαλαρή κι ωραία, μην την χαλάσουμε :buttrock:

Ακούγεται ότι ο Σπανούλης του χρόνου θα παίζει στον ολυμπιακό, ενώ αντίθετα λέγεται για τον Βασιλόπουλο ότι πάει Παναθηναϊκό.

Τα εκατομμυρια αλλαζουν στρατοπεδα..................

Link to comment
Share on other sites

Η κουβέντα είναι χαλαρή κι ωραία, μην την χαλάσουμε :buttrock:

Ακούγεται ότι ο Σπανούλης του χρόνου θα παίζει στον ολυμπιακό, ενώ αντίθετα λέγεται για τον Βασιλόπουλο ότι πάει Παναθηναϊκό.

Εδω ειχα ακουσει για τον Μπουρουση οτι παει Παναθηναικο, :blush:

Link to comment
Share on other sites

θυμάσαι παλιότερα κάτι τράμπες.. Βολκόφ, Πάσπαλι, Ράτζα, Οικονόμου.

Έγινε επεξεργασία - karydas
Link to comment
Share on other sites

θυμάσαι παλιότερα κάτι τράμπες.. Βολκόφ, Πάσπαλι, Ράτζα, Οικονόμου.

Παπανικολαου....

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα παει μια χαρα.Γιατι πας να το κανεις κουρειο;Για να το κλειδωσω;

Σε καμια περιπτωση....

Απλα ηταν ενα συνθημα που μιλουσε και για τους 2 ταυτοχρονα...

Μια χαρα... :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...