Jump to content

ολυμπιακος-παναθηναικος


Recommended Posts

Βλέπει μακρυά ο karydas..... να τους χαίρονται οι ομάδες τους, τα ΜΜΕ που κάνουν την δουλειά των αφεντικών τους και εμείς που χαιρόμαστε όταν τα κάνουμε αλλά φωνάζουμε όταν μας τα κάνουν :D

Ρε δεν το γυρνάμε στο γυναικείο πόλο......;

Δυστυχώς η βλακεία ορισμένων θα συνεχίσει να υπαρχει ακόμα και στο γυναικείο πόλο...Εξαλλου θυμόμαστε τα μεγάλα επεισόδια που είχαν γίνει πριν απο αγώνα βόλευ γυναικών

Ανικητη η βλακεια!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 104
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δυσκολεύομαι να δω κάτω από το νερό... Καλύτερα beach volley που είναι και της εποχής :D

Ορίστε μέρος για να κάνουμε τις συναντήσεις μας...................... όποιος θέλει μπορεί να μαζεύει και άμμο για το ενυδρείο του!

Έγινε επεξεργασία - karydas
Link to comment
Share on other sites

Ορίστε μέρος για να κάνουμε τις συναντήσεις μας...................... όποιος θέλει μπορεί να μαζεύει και άμμο για το ενυδρείο του!

Για αφρικάνικα ενυδρεία της πλάκας ναι... Για σοβαρά Αμαζονίου δεν κάνει αυτή η άμμος :D

Σχεδόν λυπήθηκα τους Αγγελόπουλους... Μετά θυμήθηκα το μερίδιο ευθύνης που φέρουν και αυτοί!

Link to comment
Share on other sites

Για αφρικάνικα ενυδρεία της πλάκας ναι... Για σοβαρά Αμαζονίου δεν κάνει αυτή η άμμος :D

Σχεδόν λυπήθηκα τους Αγγελόπουλους... Μετά θυμήθηκα το μερίδιο ευθύνης που φέρουν και αυτοί!

Μεγάλο λάθος σου..................................... :D

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλο λάθος σου..................................... :D

Ήδη έχω αρχίσει και το μετανιώνω.... :D

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο παιχνίδι... Άντε και του χρόνου :D

Link to comment
Share on other sites

Ποιος κερδισε Νικο;

κανενας οπως παντα σε αυτες τις καφριλες...μονο χασαμε...

Link to comment
Share on other sites

Ποιος κερδισε Νικο;

Έγινε οριστική διακοπή του παιχνιδιού 1:03 πριν το τέλος. Ο Παναθηναϊκός κέρδιζε 69-76. Στην ουσία το παιχνίδι είχε λήξει και γι'αυτό οι κάφροι το κάνανε κουρείο!

Link to comment
Share on other sites

Και μετά αναρωτιόμαστε πως φτάσαμε ως εδώ........ αν σκεφτείς ότι όλοι αυτοί ψηφίζουν, όλα εξηγούνται :D

Link to comment
Share on other sites

Και μετά αναρωτιόμαστε πως φτάσαμε ως εδώ........ αν σκεφτείς ότι όλοι αυτοί ψηφίζουν, όλα εξηγούνται :D

:D

Link to comment
Share on other sites

Και μετά αναρωτιόμαστε πως φτάσαμε ως εδώ........ αν σκεφτείς ότι όλοι αυτοί ψηφίζουν, όλα εξηγούνται :D

Κλασσική περιπτωση,θα ακολουθήσουν πολλά γιατί και θα απο αυριο και σύντομα παλι τα ιδια θα γίνουν.... :D

Link to comment
Share on other sites

Και το χειροτερο...

Σπασμενα καθοσματα παντου...

Πεταμενα μπουκαλια χωρις καπακι παντου....

Απο του ιδιους του γηπεδουχους!!

ΣΠΑΣΑΝΕ το ΣΠΙΤΙ τους!!!

Κριμα.... κριμα...

ΝΑ εχουμε στη χωρα μας και τη δυνατοτητα να βλεπουμε τις 2 απο τις 5 καλυτερες ομαδες της ευρωπης...

Να βλεπουμε ωραιο μπασκετ.. και καποια υποκειμενα ανεξαρτητου χρωματος να το καταστρεφουν!!!

Ετσι θελουν να παμε μπροστα??

Link to comment
Share on other sites

Και το χειροτερο...

Σπασμενα καθοσματα παντου...

Πεταμενα μπουκαλια χωρις καπακι παντου....

Απο του ιδιους του γηπεδουχους!!

ΣΠΑΣΑΝΕ το ΣΠΙΤΙ τους!!!

Κριμα.... κριμα...

ΝΑ εχουμε στη χωρα μας και τη δυνατοτητα να βλεπουμε τις 2 απο τις 5 καλυτερες ομαδες της ευρωπης...

Να βλεπουμε ωραιο μπασκετ.. και καποια υποκειμενα ανεξαρτητου χρωματος να το καταστρεφουν!!!

Ετσι θελουν να παμε μπροστα??

:D

Link to comment
Share on other sites

Καθόλου δεν με απασχολεί το γήπεδο Νικο,ας το διαλύσουν και να τα πληρώσει η ΚΑΕ και η καθε ΚΑΕ και ΠΑΕ που εξέθρεψαν την αλητεια στους κολπους τους(οχι βεβαια πως φταινε μονο αυτοι...).

Με χαλάνε οι εικονες που βλεπουν τα παιδια,τον κοσμο που ηθελε να δει αγωνα και βλέπει αλητες,τους ανθρωπους που θα τους εκαψαν και εσπασαν το ιχ τους εξω απο το γηπεδο.Μας εχουν κοψει το γηπεδο!

Έγινε επεξεργασία - DIMITRIOS
Link to comment
Share on other sites

2 απο τις καλυτερες ομαδες τις ευρωπης αξιζουν να βλεπουν κατι τετοιο οι παιχτες τους?ευτυχως που δεν θα γινει αλλο στο οακα,τα ιδια και μπορει και ποιο χειροτερα...

τουλαχιστον θα πειραξω τους φιλους μου στο facebook. :D

Link to comment
Share on other sites

.......Μας εχουν κοψει το γηπεδο!

Ετσι ακριβως Δημητρη....

Μας έχουν κοψει το Γηπεδο!!!

Εγω ειμαι φουλ μπασκετοφιλος... παω μονο σε αγωνα ευρολιγκα και σε ΠΑΟ και σε ΟΣΦΠ.... αλλα μεχρι εκει....

Και παντα εκ του ασφαλους.... θελω τα βραδια να γυριζω σπιτι μου!!

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη παιδια να ρωτησω κατι,ολοι εσεις που κατακρινετε αυτα τα γεγονοτα,μην μου πειτε οτι δεν εχετε παει ποτε στο γηπεδο και δεν βρισατε πανω στα νευρα σας,δεν πεταξατε κερματα και μπουκαλια στον αγωνηστικο χωρο,γιατι δεν πιστευω οτι υπαρχει Ελληνας που δεν το εχει κανει...οσο για τον αγωνα οχι οτι με ενδιαφερει μιας κι ΑΕΚτζης γεννηθηκα ΑΕΚτζης και θα πεθανω,αυτη ειναι μια αντιδραση που θα εχουν παντα οι κοκκινοι απεναντη σε κατι που τους ποναει (τουλαχιστων εγω ειχα και την τιμη να σπασω το μονοπωλειο του ΠΑΟ το 2002,που με τον Σακοτα νικησαμε τον γαυρο 3-2)

οσο για τον Π.Γιαννακη Στρατο σε αυτο που λες

Σαν παικτης ομως οχι σαν προπονητης.

Υπαρχει διαφορα.

Αλλο στρατιωτης,αλλο στρατηγος!!

εχεις απολυτο ΔΙΚΙΟ,σαν παιχτης διακρηθηκε μιας και μεσα σε ολα τα τροπαια που σηκωσε ηταν και το πρωτο ευρωπαικο της Ελλαδας το 87...πραγματηκα σαν προπονητης οσο και να στειψω το μυαλο μου δεν μου ερχετε καμια μεγαλη του επιτυχια στο μυαλο μου,εκτος του eurobasket το 2005!!!

πραγματικαυπαρχη μεγαλη διαθορα....ειναι ο μονος που εχει κερδισει τα 2 ευρωπαικα κυπελα που εχει παρει η χωρα του,το εννα σαν παικτης και το αλλο σαν προπονητης.

Έγινε επεξεργασία - Mr_Zoo
Link to comment
Share on other sites

συγνωμη παιδια να ρωτησω κατι,ολοι εσεις που κατακρινετε αυτα τα γεγονοτα,μην μου πειτε οτι δεν εχετε παει ποτε στο γηπεδο και δεν βρισατε πανω στα νευρα σας,δεν πεταξατε κερματα και μπουκαλια στον αγωνηστικο χωρο,γιατι δεν πιστευω οτι υπαρχει Ελληνας που δεν το εχει κανει...

:D Δηλαδή εσύ έχει πετάξει κέρματα και μπουκάλια??? :)

Προφανώς εγώ δεν είμαι Έλληνας γιατί ήμουν με διαρκείας ποδόσφαιρο και μπάσκετ για κάποια χρόνια (το έκοψα τα τελευταία 3 χρόνια) και μπορώ να πω πως δεν θυμάμαι καν να έβρισα. Χαβαλέ με τα φιλαράκι μου πάντα κάνω φωνάζοντας "Γαϊδούρι", "Αχαΐρευτε", "Άξεστε" κλπ κλπ...

Για να μη πω πως στο μπάσκετ υποστηρίζω (φωναχτά) την αντίπαλη ομάδα για να έχει και λίγο ενδιαφέρον :D

Λυπάμαι ειλικρινά αν εσύ έχεις πετάξει αντικείμενα και αν θεωρείς δεδομένο ότι το έχουν κάνει και οι υπόλοιποι! Να υποθέσω πως με την ίδια λογικοί κάποιοι πετάνε τα mouse, τα τηλέφωνα και δεν ξέρω και γω τι άλλο όταν εκνευρίζονται!

Link to comment
Share on other sites

να το υποθεσεις Τρουπη μου οτι το εχω κανει,σαν παιδι και εγω τοτε που υπηρχε ο ΝΑΟΣ πηγενα και τα ειχα κανει...και επειδη αυτη ειναι Η ΕΛΛΑΣ ΤΟΥ 2000+10 και δεν μπορεις να την αλλαξεις ουτε εσυ ουτε εγω ουτε κανεις,καλυτερα ας την δεχτουμε οπως ειναι....

Link to comment
Share on other sites

Το βασικό είναι να μην σκεφτόμαστε και να μην μιλάμε πολιτικά................. πρέπει να ξεδίνουμε στα γήπεδα και να τα σπάμε εκεί, για να μην βγούμε και τα σπάσουμε αλλού :D

Εγώ υπήρξα οργανωμένος για πολλά χρόνια αλλά σε επεισόδια και μπάχαλα δεν μπλέχτηκα ποτέ. Από νωρίς με φραπέ στο γήπεδο να βλέπω να ποτίζεται το χορτάρι, φωνή, χαβαλές, βρώμικο και μετά σπίτι. Είχα την τύχη να βρεθώ και σε Αγγλικά γήπεδα όπου εκεί βλέπεις άλλα πράγματα.... Τα γήπεδα έχουν τον χαβαλέ τους, αρκεί να μην παρασύρεσαι από την ψυχολογία του όχλου.

Link to comment
Share on other sites

γιατι ρε παιδια σας φενεται περιεργο αυτα που γινανε στο σεφ; μια εικονα της κοινωνιας δεν ειναι και το γηπεδο;πια η διαφορα;απο την τετραρτη το βραδυ μυριζε μπαρουτι ο αγωνας με αυτα που εγιναν στο οακα με καποι σφυριγματα των διαιτητων.στα ραδιοφωνα που μιλαγανε γα ξυλο ακουγες.εδω πλακωθηκανε για το χαντμπολ στη λαμια τι να λεμε τωρα.και ακομα δεν εχουμε δει τιποτα.οσο θα προχωραει η εξαθλιωση της κοινωνιας(οικονομικα, ηθικα) η βια θα αυξανεται με γεωμετρικη προοδο.δεν μπορεις να ελεγξεις τον 15 η 16αρι που βλεπει το μελλον του μαυρο-καταμαυρο, και τα λαμογια διπλα του να πλουτιζουν.

Link to comment
Share on other sites

να το υποθεσεις Τρουπη μου οτι το εχω κανει,σαν παιδι και εγω τοτε που υπηρχε ο ΝΑΟΣ πηγενα και τα ειχα κανει...και επειδη αυτη ειναι Η ΕΛΛΑΣ ΤΟΥ 2000+10 και δεν μπορεις να την αλλαξεις ουτε εσυ ουτε εγω ουτε κανεις,καλυτερα ας την δεχτουμε οπως ειναι....

Όχι ρε φίλε δεν έχουμε πετάξει μπουκάλια και κέρματα όλοι.Επίσης μην μιλάς για κατεστημένο που σπας κτλ γιατί γελάει και ο κάθε πικραμένος με καινούργια άρθρα και με χρέη μεγαλύτερα από το σύνολο τις σουπα λινγκα..

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά αυτή η κατάσταση είναι τραγική...

Και μην παραξενευόμαστε....όσο η οικονομική κατάσταση χειροτερεύει ..οι εκδηλώσεις βίας στα γήπεδα θα είναι μεγαλύτερη...

Και για μένα ξέρετε κάτι δε φταίει ο βλάκας, δε φταίει ο ανεγκέφαλος που παει στο γήπεδο και τα σπάει ολα.

Φταίει η μοναδική πηγή πληροφόρησης που έχει κάθε μέρα : ο γαυρος, η πρασινη, ο πρωταθλητης, derby και όλες οι αλλες ψευτοαντικειμενικές εφημεριδες, ακόμα και τα ραδιόφωνα

Φταει η διοίκηση της εκάστωτε ομάδας με τις ανακοινώσεις με τα video που δημοσιεύουν και φταει γιατι βάζει αυτους τους αποκαλούμενους βλάκες στο γήπεδο......

Link to comment
Share on other sites

Για όλα αυτά τα "όμορφα" που βλέπουμε φταίνε οι διοικήσεις και οι πρόεδροι των ομάδων.

Άλλωστε το έχουν δηλώσει οτι αυτούς τους φιλάθλους θέλουν...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...