Jump to content

Συναντηση Ιουνιου


ΑΚΗΣ

Recommended Posts

Μην ξεχνιομαστε!Σαββατο 12 Ιουνιου και ωρα 17:00 στο La Scala,εχουμε την μηνιαια συναντηση μας.Καφεδακι και συζητηση :buttrock:

Λεπτομεριες εδω

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι.. και σήμερα το έλεγα με τον Ανδρέα... άργησε για το κάλεσμα ο Άκης...

Link to comment
Share on other sites

Ανυπομονούσα για την ανακοίνωση κύριε μοντεράτορα! :buttrock: Μπορεί να έλλειψα δυο-τρεις φορές λόγω διαβασμάτων :wacko: , αλλά τώρα θα επανορθώσω! :blush:

Μου λείψατε όλοι και θα χαρώ να τα πούμε! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι.. και σήμερα το έλεγα με τον Ανδρέα... άργησε για το κάλεσμα ο Άκης...

Αντρεα και Αιολε θα ερθετε?Να πουμε και δυο πραγματακια που θελω.

Link to comment
Share on other sites

Ανυπομονούσα για την ανακοίνωση κύριε μοντεράτορα! :buttrock: Μπορεί να έλλειψα δυο-τρεις φορές λόγω διαβασμάτων :thumbup: , αλλά τώρα θα επανορθώσω! :blush:

Μου λείψατε όλοι και θα χαρώ να τα πούμε! :bowdown:

Αντε και εχουμε καιρο να σε δουμε :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Mέσα και εγώ.

Link to comment
Share on other sites

ΟH YEAH...!!!!

Link to comment
Share on other sites

Yay! Eπιτέλους!

Απορούσα. Ελεγα δεν θα γίνει αυτόν το μηνα; Μετα απο μερικές απουσίες λόγω πανελληνίων ( :D ) θα επιστρεψω το αλλο Σαββατο δρυμήτερος :D.

Τα λέμε εκεί!

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς κάποιο από τα παρακάτω σαλιγγάρια-λαθρομετανάστες να μου φέρει? : melanoides tuberculata, ramshorn snail

Επίσης αν έχει κάποιος κανένα φυτό επιφανείας, κυρίως pistia, θα ήθελα. :thumbup:

Θα φέρω μπόλικα κλαδέματα, μιας και στο ενυδρείο έχω καιρό να κλαδέψω κι έχει πήξει στο φυτό.

Λίγες μέρες έμειναν!!!!!! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μάλλον δεν θα έρθω γιατί θα κολλάω το καινούριο μου θηρίο :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μάλλον δεν θα έρθω γιατί θα κολλάω το καινούριο μου θηρίο :thumbup:

θα το κολησουμε μαζι κ θα παμε μετα στη συναντηση :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

θα το κολησουμε μαζι κ θα παμε μετα στη συναντηση :thumbup:

:bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθήσω να έρθω κι εγώ, αν και τα Σάββατα είμαι λίγο πιεσμένος.

Έχει κανείς κάποιο από τα παρακάτω σαλιγγάρια-λαθρομετανάστες να μου φέρει? : melanoides tuberculata, ramshorn snail

Επίσης αν έχει κάποιος κανένα φυτό επιφανείας, κυρίως pistia, θα ήθελα. :thumbup:

Θα φέρω μπόλικα κλαδέματα, μιας και στο ενυδρείο έχω καιρό να κλαδέψω κι έχει πήξει στο φυτό.

Λίγες μέρες έμειναν!!!!!! :bowdown:

Αν τα καταφέρω να έρθω Μίλτο θα σου φέρω ramshorn snail και pistia.

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθήσω να έρθω κι εγώ, αν και τα Σάββατα είμαι λίγο πιεσμένος.

Αν τα καταφέρω να έρθω Μίλτο θα σου φέρω ramshorn snail και pistia.

Να τα καταφέρεις, να τα καταφέρεις...!!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή στήνω καινούριο ενυδρείο, http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=43472

όποιος μπορεί να φέρει κανένα κλαδεματάκι, θα το εκτιμούσα πολύ, οτιδήποτε, χρειάζομαι απ' όλα. :thumbup:

Επίσης μου περισσεύουν 2 χαρεμάκια έντλερς, αν τα θέλει κάποιος, ας μου πει να του τα φέρω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή στήνω καινούριο ενυδρείο, http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=43472

όποιος μπορεί να φέρει κανένα κλαδεματάκι, θα το εκτιμούσα πολύ, οτιδήποτε, χρειάζομαι απ' όλα. :thumbup:

Επίσης μου περισσεύουν 2 χαρεμάκια έντλερς, αν τα θέλει κάποιος, ας μου πει να του τα φέρω.

Θα πάρω μαζί μου μια σακούλα γεμάτη, θα έχει διάφορα φυτάκια... Ότι βρήκα μάζεψα... :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλά περάσαμε στη συνάντηση, ήμασταν καμιά 10αριά άτομα και η ατμόσφαιρα οικογενειακή.

Θέλω να ευχαριστήσω ιδιαίτερα τον Μίλτο (miltosbitoulis2) και τον Γιώργο (tsoum) για τα φυτά.

Χάρηκα πολύ που γνώρισα και τον Ανδρέα (andreas301) και τα ξαναείπαμε με αρκετούς φίλους.

Τώρα φαντάζομαι θα ξαναβρεθούμε Σεπτέμβρη, αφού αρχίζουν οι ζέστες και τα μπανάκια. :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλά περάσαμε στη συνάντηση, ήμασταν καμιά 10αριά άτομα και η ατμόσφαιρα οικογενειακή.

Θέλω να ευχαριστήσω ιδιαίτερα τον Μίλτο (miltosbitoulis2) και τον Γιώργο (tsoum) για τα φυτά.

Χάρηκα πολύ που γνώρισα και τον Ανδρέα (andreas301) και τα ξαναείπαμε με αρκετούς φίλους.

Τώρα φαντάζομαι θα ξαναβρεθούμε Σεπτέμβρη, αφού αρχίζουν οι ζέστες και τα μπανάκια. :ninja:

Εγώ ευχαριστώ φίλε! Αν και ήμασταν λίγοι, χάρηκα που μιλήσαμε με σένα και τον Ανδρέα (301) μιας και τόσες φορές στην ίδια συνάντηση δεν έχει τύχει ποτέ να τα πούμε! :helpsmilie:

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπαν και τα παιδιά παραπάνω ήμασταν λίγοι αλλά περάσαμε όμορφα, τα είπαμε ωραία και χάρηκα ιδιαίτερα που γνώρισα φίλους που τους έβλεπα μόνο ως nicknames. Η πρόσωπο με πρόσωπο επαφή τελικά δεν αντικαθίσταται ποτέ από ένα πληκτρολόγιο. Επίσης ευχαριστώ τον άλλο Ανδρέα (Ανδρέας - Κίκα) για τις πληροφορίες σχετικά με τα ikola.

:ninja::helpsmilie:

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο χαλαρό κλίμα και συζήτηση για ψάρια...Τι άλλο να ζητήσεις από ένα μεσημέρι Σαββάτου.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...