Jump to content

Εγκαίνια Aquazone Meeting Point


ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Recommended Posts

Καλοριζικο!!! Ενα μεγαλο μπραβο σε αυτους που το σκεφτηκαν και το υλοποιησαν :thumbup:

Μιας και ειναι κοντα στο σπιτι μου θα ειμαι συχνος επισκεπτης :bowdown:

Μπραβο σε ολους και παλι! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 138
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:bowdown: ΜΠΡΑΒΟ σε όλους όσους συνέβαλλαν στο να φτιαχτεί κάτι τέτοιο!!!!! :thumbup:

*Τελικά όντως είναι στο Αιγάλεω... Χμμμ..., καλά το είχα καταλάβει... :bowdown:

Το μόνο που με στεναχωρεί είναι ότι λόγω απόστασης δε θα μπορώ να έρχομαι κι εγώ και να σας βλέπω στο ΔΙΚΟ ΜΑΣ πλέον χώρο... :hysterical:

Αααα, τώρα που το θυμήθηκα... Στο χώρο θα βρίσκεται πάντα κάποιος και θα μπορούν τα μέλη να πηγαίνουν όποτε θέλουν ή μόνο σε προγραμματισμένες ημερομηνίες όπως με τις συναντήσεις...? Επίσης θα καταργηθούν οι συναντήσεις στο Ολύμπικο και θα γίνονται σε αυτό το χώρο ή θα συνεχιστούν παράλληλα κι αυτές?

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικος ο νεος μας χωρος και παντα γεματος με ψαροκουβεντες παιδια....!!! :bowdown::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

καλωριζικο!! ελπιζω να ειναι καθε μερα ανοιχτο γτ δεν μπορω δευτερα αλλα μεσα στη βδομαδα θα ερθω σιγουρα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο το Meeting Point!!! Συγχαρητήρια σε όποιον είχε την ιδέα-πρωτοβουλία και σε όλα τα παιδιά που βοήθησαν για την υλοποίηση αυτής της ιδέας.

Λόγω απόστασης δεν θα μπορώ να είμαι συχνά αλλά σε μελλοντική μου επίσκεψη στην πρωτεύουσα θα το επισκεφτώ σίγουρα!!!

Link to comment
Share on other sites

Αααα, τώρα που το θυμήθηκα... Στο χώρο θα βρίσκεται πάντα κάποιος και θα μπορούν τα μέλη να πηγαίνουν όποτε θέλουν ή μόνο σε προγραμματισμένες ημερομηνίες όπως με τις συναντήσεις...? Επίσης θα καταργηθούν οι συναντήσεις στο Ολύμπικο και θα γίνονται σε αυτό το χώρο ή θα συνεχιστούν παράλληλα κι αυτές?

Θα προσπαθήσουμε να έχουμε κάποιες σταθερές μέρες και ώρες μέσα στην εβδομάδα που θα είναι ανοικτά.

Οι συναντήσεις στο Ολυμπικο εννοείται ότι θα μείνουν όπως έχουν και είναι εντελώς ανεξάρτητο γεγονός... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθήσουμε να έχουμε κάποιες σταθερές μέρες και ώρες μέσα στην εβδομάδα που θα είναι ανοικτά.

Οι συναντήσεις στο Ολυμπικο εννοείται ότι θα μείνουν όπως έχουν και είναι εντελώς ανεξάρτητο γεγονός... :bowdown:

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητιρια παιδια! Καλοριζικο και παντα τετοια!!! :bowdown::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Εσένα σε στάμπαρα από τώρα... Να φέρνεις και συμφοιτήτριες :bowdown:

στο τμημα μηχανολογιας που ειμαι μονο καμια κοντη-χοντρη-ασχημη-με τριχεσ στις μασχαλες και στη μυτη-γρασσα στα χερια και να βρωμαει υδρωτιλα μπορω να φερω :hysterical::hysterical: αν σου κανει το κανονιζω :thumbup::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

στο τμημα μηχανολογιας που ειμαι μονο καμια κοντη-χοντρη-ασχημη-με τριχεσ στις μασχαλες και στη μυτη-γρασσα στα χερια και να βρωμαει υδρωτιλα μπορω να φερω :hysterical::hysterical: αν σου κανει το κανονιζω :thumbup::bowdown:

Πωπωπωπωπωπωπω τι μου κάνεις βραδιάτικα :bowdown:

Έχω προτίμηση και στις καραφλές με μουστάκι!

Link to comment
Share on other sites

Σας περιμενουμε ολους!! :thumbup:

Οσες πιστες προσελθετε!!! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

καλορίζικος ο νέος μας χώρος με νέες φιλίες, συνεργασίες και εποικοδομητικές κουβέντες πάντα!

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟΣ ο ΧΩΡΟΣ ΜΑΣ.......ΑΝΤΕ για ΠΟΛΥ ψαροκαφε ΛΕΜΕ!!!!!

:thumbup::bowdown::bowdown::hysterical::hysterical::hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Σιδεροκέφαλοι όλοι μας.Να ευχαριστήσω τα παιδιά - που δεν είναι τίποτε άλλο από χομπίστες - μέλη και συντονιστές του Aquazone που διαμόρφωσαν τον χώρο.Το ποτάμι πάει μπροστά ......

:thumbup::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβω παιδια μενω 2 λεπτα αποσταση καλοριζικος ο χορος :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικα!!!!!

Τελικά είχα δίκιο έχει κολυμβητήριο η περιοχή

Και δημοτικό :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικος ο χώρος

που ειναι και διπλα στο σπιτι μου και θα τον επισκεπτομε σινεχια.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και το εβλεπα αλλα δεν εμπενα μεσα να ροτισω..!!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικος ο χώρος

που ειναι και διπλα στο σπιτι μου και θα τον επισκεπτομε σινεχια.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και το εβλεπα αλλα δεν εμπενα μεσα να ροτισω..!!! :thumbup:

:bowdown::bowdown::hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο να μας είναι!! 5 λεπτά από το σπίτι μου, πολλοί αιγαλιωτες μαζευτηκαμε!! Σχολαω στις 9 τη Δευτερα, θα περάσω μπάς είστε ακόμα εκεί!!

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο να μας είναι!! 5 λεπτά από το σπίτι μου, πολλοί αιγαλιωτες μαζευτηκαμε!! Σχολαω στις 9 τη Δευτερα, θα περάσω μπάς είστε ακόμα εκεί!!

Για σένα θα είμαστε !!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...