Jump to content

Εγκαίνια Aquazone Meeting Point


ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Recommended Posts

Εγω θα ήθελα να ευχαριστήσω την Ομάδα Καταχώρισης , τους συντονιστές και κάποια μέλη που βοήθησαν στο στήσιμο (με πάρα πολύ δουλειά) και στη χρηματοδότηση της προσπάθειας αυτής .

Δεν έχουμε πάρει χρήματα από κανένα παρα μόνο απο ένα κουμπαρά και όποιος είχε τη δυνατότητα έβαζε ότι μπορούσε καθε φορά που έπαιρνε μια μπύρα ή ένα αναψυκτικό ή ένα νερό για να υλοποιηθεί αυτό το όνειρο .

Πολλές φορές κάποιος "κερνούσε" τα σουβλάκια ή τις πίτσες που τρώγαμε όλοι μαζί και οι υπόλοιποι έβαζαν τα χρήματα στο κουμπάρα .

Με αυτό το τρόπο σιγά σιγά το χτίσαμε και το φτιάξαμε στη κατάσταση που θα το δείτε τη Δευτέρα , ελπίζοντας να σας αρέσει .

Όλα εδώ οφείλονται!!! Ευχαριστούμε όλους συμμετείχανε :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 138
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παιδιά, συγχαρητήρια!!! Πως φαίνεται όταν υπάρχει μεράκι...! Μπράβο.

Μπορεί να περάσω μια βόλτα την Δευτέρα! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, συγχαρητήρια!!! Πως φαίνεται όταν υπάρχει μεράκι...! Μπράβο.

Μπορεί να περάσω μια βόλτα την Δευτέρα! :bowdown:

"Μπορεί"?Δεν υπάρχει "μπορεί"! Άπαντες παρόντες!!! Όποιος το χάσει...Θα χάσει! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα ήθελα να ευχαριστήσω την Ομάδα Καταχώρισης , τους συντονιστές και κάποια μέλη που βοήθησαν στο στήσιμο (με πάρα πολύ δουλειά) και στη χρηματοδότηση της προσπάθειας αυτής .

Δεν έχουμε πάρει χρήματα από κανένα παρα μόνο απο ένα κουμπαρά και όποιος είχε τη δυνατότητα έβαζε ότι μπορούσε καθε φορά που έπαιρνε μια μπύρα ή ένα αναψυκτικό ή ένα νερό για να υλοποιηθεί αυτό το όνειρο .

Πολλές φορές κάποιος "κερνούσε" τα σουβλάκια ή τις πίτσες που τρώγαμε όλοι μαζί και οι υπόλοιποι έβαζαν τα χρήματα στο κουμπάρα .

Με αυτό το τρόπο σιγά σιγά το χτίσαμε και το φτιάξαμε στη κατάσταση που θα το δείτε τη Δευτέρα , ελπίζοντας να σας αρέσει .

Σε σένα ποιος θα πει ευχαριστώ?Θα κατέβει ο θεός?

Link to comment
Share on other sites

Σε σένα ποιος θα πει ευχαριστώ?Θα κατέβει ο θεός?

Κοιτας ποιος μιλαει.... :bowdown:

Ο ΣΤΑΜΑΤΗΣ κρατουσε το μαστιγιο!!! :thumbup:

Έγινε επεξεργασία - nikoloutso
Link to comment
Share on other sites

Κοιτας ποιος μιλαει.... :lmao:

Ο ΣΤΑΜΑΤΗΣ κρατουσε το μαστιγιο!!! :helpsmilie:

Ποιο μαστιγιο?

Ενα Projector ειδα και κραταγε για να το κρεμασουν απο το ταβανι. :ninja:

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο πεδια... μενε 2 στενα απο πανω...εκει θα λιωνω τωρα... :ninja: ευχαριστουμε

Link to comment
Share on other sites

Μερικες φωτογραφιες του χώρου και του ενυδρείο να χαρούμε και εμείς που είμαστε μακρια λιγάκι; :ninja:

Αμα ψήσω κανέναν να παμε μαζί Aerosmith θα προσπαθήσω να έρθω!

Link to comment
Share on other sites

συγχαρητήρια για τον νέο χώρο συνάντησης και καλορίζικος.

Πιστεύω να μπορέσω( θα μπορέσω σίγουρα :ninja: ) να έρθω να σας γνωρίσω και απο κοντά.

Link to comment
Share on other sites

Σας περιμενουμε ΟΛΟΥΣ σημερα!!!

Μη ντρέπεστε!!!

Ελατε... "καλα θα περασουμε...." :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Να φορατε ταμπελακια με το ονομα και το username του ΑΖ για να καταλαβαινουμε εμεις οι νεοι με ποιους μιλαμε :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Να φορατε ταμπελακια με το ονομα και το username του ΑΖ για να καταλαβαινουμε εμεις οι νεοι με ποιους μιλαμε :ninja:

Σε καθε ενα που θα μιλας θα ρωτας και το ονομα του και το nickname του, ετσι κανουμε και εμεις. Παρολο που δειχνουμε καπως... ψαροκαμενοι, ειμαστε κατα βαθος καλα παιδια.

Link to comment
Share on other sites

Σε καθε ενα που θα μιλας θα ρωτας και το ονομα του και το nickname του, ετσι κανουμε και εμεις. Παρολο που δειχνουμε καπως... ψαροκαμενοι, ειμαστε κατα βαθος καλα παιδια.

ΔΕ δειχνουμε μονο... είμαστε!!! :ninja::helpsmilie::lmao:

Link to comment
Share on other sites

Εχω μαυρη λαβα για χαρισμα, να τη φερω εκει μηπως την θελει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

οποιος ερθει σημερα και εχει θελω pistia μην ντρεπεστε φερτε μπολικη ....

Link to comment
Share on other sites

ΖΗΛΕΥΩ ΤΡΕΛΑΑΑ!!!!!

Δεν είναι καθόλου δίκαιο! :lmao:

Τα Σάββατο ήμουν όλη μέρα σε αγώνες (κριτής) και σήμερα έχουμε εγκαίνια στην δουλειά (γκαλερί).

Απαιτώ άμεσα (βολικό) ωράριο λειτουργίας!!

(Να θυμηθώ και το φοιτητικό μου δρομολόγιο...)

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ!!! ΕΥΓΕ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ!!! :ninja::helpsmilie::lmao:

Link to comment
Share on other sites

οποιος ερθει σημερα και εχει θελω pistia μην ντρεπεστε φερτε μπολικη ....

Θα σου φέρω εγώ, αλλά δεν έχω πάρα πολύ... :lmao:

Απαιτώ άμεσα (βολικό) ωράριο λειτουργίας!!

Κάτι θα κάνουμε :helpsmilie:

Γενικώς, παρακολουθείτε τις εξελίξεις, τα νέα και τις ενημερώσεις! :ninja:

Link to comment
Share on other sites

οποιος ερθει σημερα και εχει θελω pistia μην ντρεπεστε φερτε μπολικη ....

Θα προσπαθησω να σου φερω και εγω :ninja:

Link to comment
Share on other sites

μιπωσ χαριζει κανεις καμια γαριδουλα???αν οχι μπορω να αγορασω κιωλασ καμια 10αρια...ι να τις ανταλαξω...εχω 3 ροδοστομους 3 αρλεκινους και 6 νεον...επισεις 2 μαυρα guppie kai καποια νεογενιτα...2 γατοψαρα και ενα μονομαχο επισησ 3 κιτρινα μολλυ και 1 μαυρο...οπιος εχει γαριδουλεσ μπορει να μου πει... :ninja: ευχαριστω παιδια...

Έγινε επεξεργασία - BackouliS
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εύχομαι τα καλύτερα σήμερα, δυστυχώς εμείς είμαστε μακρυά αλλά θα είμαστε νοερά κοντά στους φίλους του ΑΖ που σίγουρα δεν θα χωράνε σήμερα στο χώρο μας.

Συγχαρητήρια σε όλους τους φίλους (και δεν θα αναφέρω άλλα ονόματα γιατί είναι πάρα πολλοί αλλά νομίζω ότι στο Σταμάτη αξίζει ειδική αναφορά) που έκαναν πραγματικότητα κάτι που πριν ένα χρόνο έμοιαζε απλησίαστο. Νομίζω ότι η σημερινή μέρα είναι ένα σημαντικό σημείο ορόσημο για τη αγαπημένο μας forum και στις εποχές που ζούμε μας γεμίζει πραγματικά με χαρά (και μας χρειάζεται). Θα τα πούμε μάλλον από κοντά στις 26 του μήνα όταν θα κατέβω Αθήνα.

Καλά να περάσετε και κρατήστε το nikoloutso μακρυά από τις μπύρες και να μπινελίκια αν μπορείτε !

Link to comment
Share on other sites

Καλά να περάσετε και κρατήστε το nikoloutso μακρυά από τις μπύρες και να μπινελίκια αν μπορείτε !

Ναι καλα, εχει παει ηδη και εχει ξεκινησει την προθερμανση :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Εχω μαυρη λαβα για χαρισμα, να τη φερω εκει μηπως την θελει κανεις?

Την θελω εαν δεν στην ζυτησε κανεις.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...