Jump to content

ερωτηση κοι Pond!!!


Recommended Posts

παιδιά γεια σας!!!εδώ και κάτι μέρες είμαστε στα τελειώματα με το καινούριο σπίτι μου και μου έχει μείνει ένα τσιμεντένιο τελάρο με διαστάσεις 4*1*1 στο οποίο βρίσκεται στην κεντρική είσοδο και θέλω να το κάνω κοι pond!!θέλω να μου πείτε τι νάιλον πρέπει να βάλω????και που μπορώ να το προμηθευτώ???εγω σκέφτηκα να βάλω πολλές στρώσεις απο το κλασικό λίγο παχύ νάιλον υπάρχει πρόβλημα???ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ....... :bowdown::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

παιδιά γεια σας!!!εδώ και κάτι μέρες είμαστε στα τελειώματα με το καινούριο σπίτι μου και μου έχει μείνει ένα τσιμεντένιο τελάρο με διαστάσεις 4*1*1 στο οποίο βρίσκεται στην κεντρική είσοδο και θέλω να το κάνω κοι pond!!θέλω να μου πείτε τι νάιλον πρέπει να βάλω????και που μπορώ να το προμηθευτώ???εγω σκέφτηκα να βάλω πολλές στρώσεις απο το κλασικό λίγο παχύ νάιλον υπάρχει πρόβλημα???ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ....... :bowdown::bowdown:

απο οσο γνωριζω το απλο ναιλον δεν κανει.

υπαρχουν ιδικα ναιλον (σαν σαμπρελα) για αυτην την δουλεια και για πισινες.

προσοχη εαν αγορασεις για πισινες καποια ναιλον εχουν ιδικη επιστρωση με χημικα για καταπολεμηση αλγης/μυκητες απο οσο εχω ακουσει αυτο δεν κανει να μπει γιατι θα εχει προβλημα η βιολογια του φιλτρου.

αλλα ας απαντησουν και ποιο εμπειρα ατομα

Link to comment
Share on other sites

απο οσο γνωριζω το απλο ναιλον δεν κανει.

υπαρχουν ιδικα ναιλον (σαν σαμπρελα) για αυτην την δουλεια και για πισινες.

προσοχη εαν αγορασεις για πισινες καποια ναιλον εχουν ιδικη επιστρωση με χημικα για καταπολεμηση αλγης/μυκητες απο οσο εχω ακουσει αυτο δεν κανει να μπει γιατι θα εχει προβλημα η βιολογια του φιλτρου.

αλλα ας απαντησουν και ποιο εμπειρα ατομα

:bowdown::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

δες εδώ νάιλον για λίμνες φίλτρα κ.τ.λ http://www.amazonios.gr/main.php?cPath=398

Link to comment
Share on other sites

δες εδώ νάιλον για λίμνες φίλτρα κ.τ.λ http://www.amazonios.gr/main.php?cPath=398

ευχαριστώ πολύ............... :bowdown::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...