Jump to content

O Betta ...μου !!!


birgin30

Recommended Posts

betta cellophane...απο οσο ειδα ειναι to χρομα.....εχο τρελαθεί με τον μικρο ματια...πανο κίτρινο κατι σιέλpost-18964-1277521548_thumb.jpgpost-18964-1277521568_thumb.jpgpost-18964-1277521587_thumb.jpgpost-18964-1277521613_thumb.jpgpost-18964-1277521631_thumb.jpg!!!! και rockas!!! xaxaxa...

Link to comment
Share on other sites

σε 60λυ...μονος του!!!! χαλαλι του....σας αρεση παιδια ??? θα βαλω λιγα apple και αν καταφέρω να βρω[μενω κερκυρα δεν εχει] red chery....

Link to comment
Share on other sites

Υπέροχο το ψαράκι σου! Απ'όσο ξέρω η Κέρκυρα έχει πολύ σκληρό νερό. Πρόσεξε λίγο τις συνθήκες του νερού του ενυδρείου! Εδώ μέσα μπορείς να βρεις το ψάρι σου και να διαβάσεις όλες τις απαραίτητες πληροφορίες γι'αυτό!

Link to comment
Share on other sites

φιλε παααααρααα πολυ καλο!!! αρχοντικο ενυδρειο για το παιχταρα σου, θα σε αναμειψει!!! να τα χαιρεσαι ενυδρειο-ψαρι!!! δινε μας φωτος, κανα βιντεο, βαλε τα apple ριχνουν και αυτα τη σκληροτητα. και αμα μπορεις και καμια μετρηση. εστω ph αρχικα!!! αψογο το ενυδρειο(πες μας για διαστασεις και φυτα)

Link to comment
Share on other sites

φιλε παααααρααα πολυ καλο!!! αρχοντικο ενυδρειο για το παιχταρα σου, θα σε αναμειψει!!! να τα χαιρεσαι ενυδρειο-ψαρι!!! δινε μας φωτος, κανα βιντεο, βαλε τα apple ριχνουν και αυτα τη σκληροτητα. και αμα μπορεις και καμια μετρηση. εστω ph αρχικα!!! αψογο το ενυδρειο(πες μας για διαστασεις και φυτα)

(Φίλη)

Πολύ ωραίος ο μονομάχος :(

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα ναι φιλη σορρυ, απο συνηθεια!!

Link to comment
Share on other sites

Φοβερός ο μονομαχάκος σου Βίκη. :(

Link to comment
Share on other sites

πραγματικά υπέροχος....βάλε καμιά συνολική φωτογραφία από το ενυδρείο που φαίνεται ωραίο.Εγώ στη θέση σου θα δοκίμαζα να τον πολλαπλασιάσω και να κάνω και άλλους τόσο ωραίους μονομάχους και πρόσεξε το αυτό με το νερό της Κέρκυρας κάνε άμα μπορείς καμιά μέτρηση να δεις τι παίζει με το νερό εκεί

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστο....!!!νερό κουβαλάω μπετονια!!!! απο τιν βρύση που γεμίζουν για πόσιμο...[ πολύ κουβάλημα εχο και το 120λτ...]έχω κανη μετρήσεις και ει ναι ιδανικές.[ph 6.5 - antrakiki skilotita..4 peripoy oloiki peripoy 9 teleia dilada] λογικά περνάει απο α\ο για να ειναι πόσιμο ..της βρύσης...άστο!!!! για γεννά το σκεφτικά άμα βρω καμοια καλή θηλύκια...μαλών θα δοκιμάσω..post-18964-1277821486_thumb.jpgpost-18964-1277821505_thumb.jpg εβγαλα το φοντο μαυρο...καθρέφτιζε...

Έγινε επεξεργασία - birgin30
Link to comment
Share on other sites

τι φυτό είναι αυτό στο βράχο το μεγάλο?είναι πάρα πολύ ωραίο το ενυδρείο.....πολύ ωραίο!!!!!Βάλε και κανένα ξύλο που αρέσει στους Μονομάχους

Έγινε επεξεργασία - karrot
Link to comment
Share on other sites

moss ball απλα το επιασα με μπετονια...ξυλα δεν βαζω ..εχω ενα 120 λτ..γεματο ηθελα να ειναι διαφορετικο αυτο...και ειναι....εδω αρκετες φωτο!!!

http://www.facebook.com/album.php?aid=2064...p;id=1246068982

Link to comment
Share on other sites

Πανεμορφο το ενυδρειο σου... :):buttrock:

Συμφωνω με τον φιλο απο πανω...Ενα ξυλακι μονο καλο μπορει να κανει.... :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...