Jump to content

Διαφορες ερωτησεις για το χομπυ


ΨΗΦΙΣΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ...  

26 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Περιμενω να δω ....

Έγινε επεξεργασία - achisael
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, δε νομίζω να βγάλεις κανένα συμπέρασμα με τις "ξερές" απαντήσεις που θα πάρεις. Όλες οι ερωτήσεις, εκτός παό αυτή που αφορά τον αριθμό των ενυδρείων, έχουν πολύ σχετικές απαντήσεις.

Και εξηγώ:

Αλλαγές νερου...ανάλογα με την ιχθυοφόρτιση και φυτσικά τον όγκο του νερού που αλλάζει κανείς.

Διαρκεια φωτισμού...ανάλογα με το είδος του ενυδρείου(φυτεμένο απαιτητικό ή όχι, νταμάρι, κλπ) και το είδος των ψαριών που φιλοξενεί

Είδη ψαριών...ανάλογα με το μέγεθος του ενυδρείου

Με την δημσκόπηση αυτή που κάνεις σε τι συμπέρασμα μπορείς να καταλήξεις;

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, δε νομίζω να βγάλεις κανένα συμπέρασμα με τις "ξερές" απαντήσεις που θα πάρεις. Όλες οι ερωτήσεις, εκτός παό αυτή που αφορά τον αριθμό των ενυδρείων, έχουν πολύ σχετικές απαντήσεις.

Και εξηγώ:

Αλλαγές νερου...ανάλογα με την ιχθυοφόρτιση και φυτσικά τον όγκο του νερού που αλλάζει κανείς.

Διαρκεια φωτισμού...ανάλογα με το είδος του ενυδρείου(φυτεμένο απαιτητικό ή όχι, νταμάρι, κλπ) και το είδος των ψαριών που φιλοξενεί

Είδη ψαριών...ανάλογα με το μέγεθος του ενυδρείου

Με την δημσκόπηση αυτή που κάνεις σε τι συμπέρασμα μπορείς να καταλήξεις;

ma δεν το κανω για να διαλεξω απλα να δω ποιος ειναι ο μ.ο.

γενικα παντα....

απλα να δω που κυμαινεται ο μ.ο/....

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, δε νομίζω να βγάλεις κανένα συμπέρασμα με τις "ξερές" απαντήσεις που θα πάρεις. Όλες οι ερωτήσεις, εκτός παό αυτή που αφορά τον αριθμό των ενυδρείων, έχουν πολύ σχετικές απαντήσεις.

Και εξηγώ:

Αλλαγές νερου...ανάλογα με την ιχθυοφόρτιση και φυτσικά τον όγκο του νερού που αλλάζει κανείς.

Διαρκεια φωτισμού...ανάλογα με το είδος του ενυδρείου(φυτεμένο απαιτητικό ή όχι, νταμάρι, κλπ) και το είδος των ψαριών που φιλοξενεί

Είδη ψαριών...ανάλογα με το μέγεθος του ενυδρείου

Με την δημσκόπηση αυτή που κάνεις σε τι συμπέρασμα μπορείς να καταλήξεις;

:(:):D

@ achisael

Να απαντησουμε αλλα μπορει να βγαλει καποιος αναγνωστης λαθος συμπερασματα και να κανει κακο στο ενυδρειο του.

Δεν διατηρουνται ενυδρεια με το Μ.Ο.

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

:D:thumbup::thumbup:

@ achisael

Να απαντησουμε αλλα μπορει να βγαλει καποιος αναγνωστης λαθος συμπερασματα και να κανει κακο στο ενυδρειο του.

Δεν διατηρουνται ενυδρεια με το Μ.Ο.

Gia να μην παρεξηγηθω... Δεν ειναι για να φτιαχτει ενυδρεθιο η συγκεκριμενη δημοσκοπηση...

Ειναι για πλακα... να δουμε ποιος ειναι ο Μ.Ο. οχι για να φτιαξουμε ενυδρειο αλλα για να δουμε ποσες ωρες εχουμε το φως ανοιχτο και ποσα πληρωνουμε στην ΔΕΗ.... :(:)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...