Jump to content

Μου εξαφανίζονται τα γκάπυ


jimn

Recommended Posts

Τώρα τελευταία μου εξαφανίζονται τα νεογέννητα γκάπυ ρε παιδιά.Στις 2 τελευταίες γέννες τις πρώτες μέρες έχω 20 μικρά μετά από 4-5 μέρες έχουν μείνει 3-4,στις συνθήκες του νερού δεν έχει αλλάξει κάτι,και έχω πολλά φυτά και κερατοφυλο πολύ.Υπάρχει περίπτωση τα 2 sae που έχω μέσα να μου κάνουν "πάρτυ" και να μου τα χλαπακιάζουν. :hysterical:

Αν ναι τότε χαρίζονται 2 sae κ.λ.π κ.λ.π :):buttrock::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Τώρα τελευταία μου εξαφανίζονται τα νεογέννητα γκάπυ ρε παιδιά.Στις 2 τελευταίες γέννες τις πρώτες μέρες έχω 20 μικρά μετά από 4-5 μέρες έχουν μείνει 3-4,στις συνθήκες του νερού δεν έχει αλλάξει κάτι,και έχω πολλά φυτά και κερατοφυλο πολύ.Υπάρχει περίπτωση τα 2 sae που έχω μέσα να μου κάνουν "πάρτυ" και να μου τα χλαπακιάζουν. :hysterical:

Αν ναι τότε χαρίζονται 2 sae κ.λ.π κ.λ.π :):buttrock::hysterical:

αν ειναι και οι γονεις μεσα, γτ να μην εχουν κανει αυτοι την λαδια??

Link to comment
Share on other sites

Οτιδήποτε ψάρι έχεις και χωράει στο στόμα τους νεοσσός ψαριού τότε είναι ύποπτο..ειδικά τα SAE που είναι και ιδιαιτερα ζωηρα....

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι και οι γονεις μεσα, γτ να μην εχουν κανει αυτοι την λαδια??

οι γονείς είναι μέσα,το παράξενο είναι ότι μου εξαφανήζονται μετά από 2-3 μέρες και η ιδέα για τα sae μου μπήκε προχθές που βρήκα το ένα καρφωμένο κάθετα μέσα στο κερατόφυλλο. :):buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρατηρώ ότι η ίδια η μάνα τα τρώει αμέσως σχεδόν... Η μόνη φορά που επιβίωσαν 28 ήταν όταν πέτυχα τη γέννα από την αρχή και τα έπιανα αμέσως με την απόχη!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...