Jump to content

περασα!!!!!καπου πρεπει να το πω!!!


Recommended Posts

Δεν θα εμπιστευομουνα κανεναν χωρις την καταλληλη εμπειρια και πτυχιο για να με χειρουργησει.

Ασε το χαλασαμε.Ειναι νεος και θα λιωσει και της πετρες

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σας ευχαριστω ολους και ευχαριστω για το ενδιαφερον σας!

Link to comment
Share on other sites

Συνχαρητηρια κυνηγησε τα ονειρα σου και μην απογοητευεσε απο τις δυσκολιες και παντα να θυμασαι οταν πετυχεις εκτος τον δικο σου κοπο και την στηριξη των γονιων σου και αυτων που σε πιστεψαν να εισαι καλα και κοιτα να χαρεις τα φοιτητικα σου χρονια γιατι πιστεψε με ειναι τα καλυτερα :):buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια. Έχεις καταφέρει κάτι πολύ σπουδαίο.

Μην βιάζεσαι… η ζωή πάει βήμα βήμα. Αυτή την ώρα κάτσε και συνειδητοποίησε ότι μόλις τελείωσες κάτι με επιτυχία που πρόσφερε πολύ χαρά φαντάζομαι σε ανθρώπους κοντά σου. Απόλαυσε την επιτυχία και την χαρά σου. Σύντομα θα έρθει το επόμενο βήμα κ.ο.κ. η ζωή συνεχίζεται… πιο πολύπλοκες καταστάσεις καθώς θα μεγαλώνεις αλλά και εσύ πιο ώριμος για να τις αντιμετωπίσεις. Μην τρελαίνεσαι με το τι θα γίνει στο μέλλον… όλα θα πάρουν το δρόμο τους και όλα στο τέλος πάνε καλά.

Υ.Γ. αν θες ξαναδιάβασε και κάποια ποστ που σου έγραψαν… λένε πολλές αλήθειες.

Και ξανά συγχαρητήρια!!!

Link to comment
Share on other sites

καταθεσα το μηχανογραφικο αντε καλο καλοκαιρι και βλεπουμε...

Link to comment
Share on other sites

βασικα θελω ν γραψω θελω ν γραψω ν βγαλω τ παντα απο μεσα μου...

ωραια...μια ολοκληρη χρονια κουραστηκα ...ελιωσα απο το διαβασμα καθε βραδυ 3-4 ωρα το πρωι κοιμομουνα ...ωραια...ειχα καλα αποτελεσματα και? παιδια νιωθω ανασφαλης ...δεν ξερω τι ν κανω για μενα για τον ιδιο τον μιχαλη...πριν ο faze και ο stroop... ειπαν κατι ...και ομως ειμαι μαζι τους...τους καταλαβαινω ...εχουν δικιο και συμφωνω απολυτα μαζι τους...απλα δεν μπορω ν τ παραδεχτω και ομως...τι μετραει πια ρε παιδια στην χωρα μας ...ειμαι ενα παιδι 18 χρονων ...ειμαι ακομα στις ριζες ενος δεντρου που σιγα σιγα μεγαλωνει και ομως εγω δεν νιωθω οτι καταφερα κατι...και???τι ??περασα ωραια και?τον σεπτεμβριο θα παω να γραφτω ωραια...μετα δουλεια που θα βρω ...και οταν λεω μετα εννοω απο σεπτεμβρη ...ο πατερας μου ειναι 62 ...δεν ειμαστε καμια φραγκατη οικογενεια...τι θα γινω ...θα βγαινω εξω με την κοπελα μου και θα ζηταω λεφτα απο τον μπαμπα...παιδια δεν μπορω ν τ δεχτω...δεν μπορω...αλλα απο την αλλη δεν ξερω τι να κανω...πτυχιο αγγλικων ...πτυχιο γαλλικων...ecdl...πανελληνιες...ελεγχος πρωτου τετραμηνου...δευτερου ....τελικος...απολυτηριο...ειμαι ενα στοχος που απο παντου ριχνουν βελακια και αυτα τ βελακια ειναι οι βαθμοι ολοι με βαθμολογουν στην ζωη μου ...γιατι ρε παιδια αυτο ειναι το καλο να μπορει να σε βαθμολογιε καποιιος...ετσι θα γινω και εγω??δεν μπορω ν τ καταλαβω...δεν τ αντεχω...δηλαδη ο Μιχαλης σαν υποσταση σαν ανθρωπος δεν λει τιποτα??εδω και 2 μηνες σχεδον που τελειωσα ψαχνω δουλεια...το γιατι ...γιατι ρε παιδια 23 ιουλιου διαλεξα ν παω 10 μερες διακοπουλες να ξεκουραστω με την κοπελα μου και δεν θελω να ζητησω λεφτα ...δεν μπορω ν τ κανω ...ο πατερας μου δεν δουλευει εδω και 9 μηνες και εγω θ τ πω ελα δωσε λεφτα να φυγω να ξεκουραστω...?ε οχι...και αυτος ανθρωπος ειναι ...δενξ μπορω ν κανω κατι τετοιο με καμια δυναμη...και ομως και που εψαχνα ...?τιποτα...ευτυχως ξερω ν μαζυω λεφτα και εχω πολλες οικονομιες και θα παω με αυτα και μου περισευουν...αλλα το θεμα μου γενικα ειναι αλλο ...εγω σαν φοιτητης πια απο τον σεπτεμβρη θα ψαξω να βρωφ δουλεια...θα βρω???εγω νομιζω πως οχι...και τι θα κανω ολοι μου λενε περασες και εγω ειμαι χαρουμενος οκ...το λεω χαιρομαι ...ειμαι υπερηφανος γιατι εδω και 2 χρονια λεω Μιχαλη θα περασεις εκει που θες...και ν σας πω κατι ΔΕΝ εχασα τιποτα και την κοπελα μου εχω και φιλους και internet και βολτες και τ παντα ...οτι θελω ...και τελικα τ καταφερα και οχι μονο εγω αλλα και ηκοπελα μου τ πηγε τελεια και νομιζω πως παιζω πολυ μεγαλο ρολο σ αυτο...ωραια ολα αυτα αλλα εγω δεν νιωθω ασφαλης...εχω μεσα μου μια ανασφαλεια...δυστυχως..παιδια σας ευχαριστω που διαβασατε λιγα λογια απο την καρδια μου απλα ηθελα καπου ν μιλησω και δεν μπορουσα...ειλικρινα ευχαριστω!

Αυτό ήταν το πιο ωραίο post που έχεις γράψει... :buttrock:

Σκέψου τι πραγματικά σε κάνει ευτυχισμένο και κινήγα το!

Ότι καλύτερο απο μένα! :)

Link to comment
Share on other sites

Συνχαρητηρια για τους βαθμους σου :)

Συμφωνω σε ολα οσα γραψεις μιας και εγω δεν ειμαι σε διαφορετικη κατασταση...Τωρα θα παω τριτη λυκειου και μπορω να πω πως στις 3 βδομαδες που κανω τωρα μαθηματα,εχω ηδη αρχισει να σκευτομαι το ποσο δυσκολα θα κυλισει η χρονια...

Συμφωνω και εγω με την λογικη πως ενα χαρτι ειναι μονο και πως αν θες να δουλεψεις,θα δουλεψεις...Διαφωνω καθετα στην γνωμη που επικρατει πως οποιος τελειωνει μια σχολη,γινεται και αυτοματος μορφωμενος...Ξερω πολλα ατομα που εχουν τελειωσει ΤΕΙ με βαθμο 6 και ειναι πραγματικα μορφωμενοι...Και επισης ξερω και ατομα που εχουν τελειωσει Ιατρικη οπου μπηκανε με 19,600 + μορια και παρολα τα 6 χρονια φοιτησης εξακολουθουν να ειναι αμορφωτοι...Οι γνωσεις που μαθαινουμε στο σχολειο και στην συνεχεια στο πανεπιστημιο,κατα 85% ισως και παραπανω στηρες και αχρηστες...

Μηχαλη ελπιζω στο μηχανογραφικο σου να δηλωσες τις σχολες που πραγματικα θελεις να περασεις,και οχι σχολες που ειναι για τα μορια που εβγαλες...Πανω απο ολα σκεψου πως αφου θα πας καπου για να σπουδασεις και θα περασεις τα επομενα 4+ χρονια,να ειναι αυτο που θες... :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...