Jump to content

πρόβλημα με αεραντλία...


Recommended Posts

παιδιά έχω μια αεραντλία με μπουρμπουλήθρες η οποία ταυτόχρονα βγάζει κ 4 διαφορετικούς φωτισμούς. προχτές όμως μου κάηκε το λαμπάκι της αεραντλίας και πλέον λειτουργεί χωρίς το φωτισμό. μήπως ξέρει κάνεις να μου πει που μπορώ να βρω λαμπάκι κ ποσό περίπου κοστίζει?

Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχω μια αεραντλία με μπουρμπουλήθρες η οποία ταυτόχρονα βγάζει κ 4 διαφορετικούς φωτισμούς. προχτές όμως μου κάηκε το λαμπάκι της αεραντλίας και πλέον λειτουργεί χωρίς το φωτισμό. μήπως ξέρει κάνεις να μου πει που μπορώ να βρω λαμπάκι κ ποσό περίπου κοστίζει?

Στο καταστημα που την αγορασες απευθυνθηκες;

Link to comment
Share on other sites

Στο καταστημα που την αγορασες απευθυνθηκες;

όχι ακόμα γιατί είναι μακριά το κατάστημά από όπου το πήρα κ πρέπει να πάω από κόντα για να του το δείξω. απλά ήθελα να ξέρω στο περίπου μια τιμή για αυτό το λαμπάκι γιατί από ότι μου φαίνεται θα είναι αρκετά ακριβό κ δεν ξέρω αν θα συμφέρει να το αγοράσω...

Link to comment
Share on other sites

όχι ακόμα γιατί είναι μακριά το κατάστημά από όπου το πήρα κ πρέπει να πάω από κόντα για να του το δείξω. απλά ήθελα να ξέρω στο περίπου μια τιμή για αυτό το λαμπάκι γιατί από ότι μου φαίνεται θα είναι αρκετά ακριβό κ δεν ξέρω αν θα συμφέρει να το αγοράσω...

καλό θα ήταν να τσεκάρεις πάντως μήπως είναι μέσα στην εγγύηση.

Όπως και να χει καντους ένα τηλέφωνο πρώτα, δεν έχεις κάτι να χάσεις... :)

Link to comment
Share on other sites

Nομιζω οτι αναφερεσαι σε προιον της Ηydor που ειναι σαν υποβριχιο σποτακι και αεραντλια μαζι.

Δεν ξερω κατα ποσο μπορεις να το αλλαξεις γιατι συνηθως κατι τετοια κλεινουν πρεσαριστα και αν δοκιμασεις να τα ανοιξεις χανουν τη στεγανοτητα τους.

Δοκιμασε να το αλλαξεις με την εγγυηση αν ακομα υσχυει.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...