Jump to content

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΡΑ


bagelakis1

Recommended Posts

έχει αλλάξει πλέον η λειτουργία των αγγελιών...

*Δικαίωμα δημιουργίας αγγελιών έχουν μόνο τα μέλη με συνολικό αριθμό πόστ 15 και άνω.Δικαίωμα απάντησης σε αγγελία έχουν όλα τα μέλη.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου ως νέο μέλος πρέπει να έχεις συμπληρώσει 15 post σύμφωνα με τους κανονισμούς του forum ώστε να μπορέσεις να βάλεις αγγελία.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου ως νέο μέλος πρέπει να έχεις συμπληρώσει 15 post σύμφωνα με τους κανονισμούς του forum ώστε να μπορέσεις να βάλεις αγγελία.

Ναι ρε παιδια αλλα ειναι λιγο αδικο γιατι εχω λογαριασμο απο το 2005 και τωρα που ξανα μπηκα δεν μπορεσα να μπω με τον παλιο μου λογαριασμο και εκανα καινουριο οωτε ειναι λογικο να μην εχω κανει 15 ποστ δικα μου τι πρεπει να κανω?

Link to comment
Share on other sites

να κανεις υπομονη φιλε μου,κατανοοντας τους νεους κανονες,και σε συμβουλευω τα νεα σου ποστ να μην ειναι βεβιασμενα(σπαμ) ωστε να φτασεις γρηγορα τα 15 ποστ.....

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε παιδια αλλα ειναι λιγο αδικο γιατι εχω λογαριασμο απο το 2005 και τωρα που ξανα μπηκα δεν μπορεσα να μπω με τον παλιο μου λογαριασμο και εκανα καινουριο οωτε ειναι λογικο να μην εχω κανει 15 ποστ δικα μου τι πρεπει να κανω?

Δεν μιλας με τον διαχειριστη στις αγγελιες; Εαν εχεις παλιοτερο λογαριασμο πιστευω οτι θα μπορεσει να σε βοηθησει καπως. Δεν ειναι δημοσιο εδω με περιεργες και χωρις λογο διαδικασιες.

Έγινε επεξεργασία - orck
Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλας με τον διαχειριστη στις αγγελιες; Εαν εχεις παλιοτερο λογαριασμο πιστευω οτι θα μπορεσει να σε βοηθησει καπως. Δεν ειναι δημοσιο εδω με περιεργες και χωρις λογο διαδικασιες.

Εστηλα ενα μηνημα στον ΤΑΝ και περιμενω απαντηση

Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλας με τον διαχειριστη στις αγγελιες; Εαν εχεις παλιοτερο λογαριασμο πιστευω οτι θα μπορεσει να σε βοηθησει καπως. Δεν ειναι δημοσιο εδω με περιεργες και χωρις λογο διαδικασιες.

Δεν είναι σωστό αυτό που προτείνεις Παναγιώτη .

Το θέμα εχει συζητηθεί και εδω με συμπέρασμα οτι είναι δύσκολο να δοθεί λύση χωρίς να δυσαρεστηθούν κάποιοι .

Παρ όλα αυτα , αν είναι τόσο επείγον και υπάρχουν ιδιαίτεροι λόγοι που θα πρέπει η αγγελία αυτή να αναρτηθεί σύντομα , ας μου στείλει ένα πμ ο φίλος bagelakis1 να την αναρτήσω εγώ για λογαριασμό του .

Link to comment
Share on other sites

Δεν προτεινα παραβιαση κανονισμου, προτεινα να μιλησει με διαχειριστη για να διευκρινστει τι γινεται σε αυτη την περιπτωση (ειναι ιδιαζουσα περιπτωση, παλιο μελος που εχασε κωδικους, καμια σχεση με το θεμα που μου δειχνεις). Το πνευμα του κανονισμου ειναι να μην μπαινουν αγγελιες απο περαστικους.

Link to comment
Share on other sites

Ο κανονισμός είναι κοινός για όλους.Έχουν περάσει 6 μήνες από την ημερομηνία εγγραφής του φίλου μας.Θα μπορούσε να έχει μαζέψει 15 ποστ αν δεν έγραφε μόνο στις αγγελίες και βοηθούσε απαντώντας στις υπόλοιπες θεματικές ενότητες του Forum ως παλαιότερος και με μεγαλύτερη εμπειρία χρήστης.Δεν πιστεύω οτι χρειάζεται να συνεχιστεί η κουβέντα αφού τα ποστ συμπληρώθηκαν σήμερα.

Φιλικά Φώτης.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...