Jump to content

Δισκοι!!!!


Νίκος_Κρικ

Recommended Posts

Μετά την αποτυχία μου απο το θαλασσινό και επειδή το ενυδρείο δεν έφευγε για να μην το εχω στο σαλόνι και κάθετε είπα να το φτιαξω.Ψάρια τι αλλο απο τους όμορφους και αρχοντικούς δίσκους.Σας παρουσιαζω μερικές φωτογραφίες και περιμένω τα σχολια σας.

Υ.Γ οι δισκοι ηταν 4 αλλα ο ενας έκανε σαλτο απο το ενυδρειο και δεν ημουν σπιτι για τον παρω χαμπαρι με αποτελεσμα να μην το προλαβω.Θα μπουν μετα το καλοκαιρι αλλοι 2 δισκοι και 2-3 anchistrus

IMG_6686-1.jpg

IMG_6687.jpg

IMG_6688.jpg

IMG_6691.jpg

IMG_6689.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθες στην δισκοπαρέα :)

Ομορφο στησιμο.Ισως θαμπορουσες να στριψεις λιγο καποια ξύλα,ώστε να μην φαίνεται το ''κοψιμο'' τους.Το ενυδρειο ειναι αυτο που αναφέρεις στο avatar σου?Βαλε καμμια φωτο ακομη απο τα ψάρια σου.Καλη συνεχεια :buttrock:

Έγινε επεξεργασία - DIMITRIOS
Link to comment
Share on other sites

Νικο ωραιο το ενυδρειο σου. :)

Δοκιμασε να φτιαξεις τον φοντο της πλατης για να δειχνει πιο ομορφο,και σκουρηνε λιγο το νερο σου :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Σασ ευχαριστώ όλους για τα σχολια σας και περιμενω και αλλα για να μπορεσω να το κανω καλυτερο

Νικο ωραιο το ενυδρειο σου. :)

Δοκιμασε να φτιαξεις τον φοντο της πλατης για να δειχνει πιο ομορφο,και σκουρηνε λιγο το νερο σου :buttrock:

Τι να φτιαξω στο φοντο για πες καμια ιδεα!!!! Για το νερο σκεφτομαι κανενα ζουμακι οπως black water η την αλλη Αμερικάνικη εταιρία που εχω ακουσει καλα λογια που εχει φερει ο Nidal

Link to comment
Share on other sites

Σασ ευχαριστώ όλους για τα σχολια σας και περιμενω και αλλα για να μπορεσω να το κανω καλυτερο

Τι να φτιαξω στο φοντο για πες καμια ιδεα!!!! Για το νερο σκεφτομαι κανενα ζουμακι οπως black water η την αλλη Αμερικάνικη εταιρία που εχω ακουσει καλα λογια που εχει φερει ο Nidal

Μπορεις να δοκιμασεις οποιο υγρο θελεις :)

Τωρα για την πλατη,εγω θα την εβαφα με μικρο ρολακι και πλαστικο χρωμα,σε καποια σκουρα κεραμυδι η καφε αποχρωση.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να δοκιμασεις οποιο υγρο θελεις :)

Τωρα για την πλατη,εγω θα την εβαφα με μικρο ρολακι και πλαστικο χρωμα,σε καποια σκουρα κεραμυδι η καφε αποχρωση.

μα βαμμένη είναι με καφε πλαστικο χρώμα εκτος αν εννοείς κάτι αλλο

Έγινε επεξεργασία - Νίκος_Κρικ
Link to comment
Share on other sites

μα βαμμένη είναι με καφε πλαστικο χρώμα εκτος αν εννοείς κάτι αλλο

Γερασα ρεεεε :)

Χιλια συγνωμη Νικο.Νομιζα οτι ηταν ο τοιχος.

Μια χαρα :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Φιλοι μου θα παρακαλουσα παρα πολυ να μεινουμε εντος θεματος.

Για οτι αλλο χρησιμοποιηστε πμ.

Ασχετες δημοσιευσεις διαγραφονται.

Ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

Παρα πολυ ωραι το ενυδρειο σου Νικο.keep walking

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στη παρεας μας !!!!

Για μπλακ water αυτο που εχει ο νινταλ ειναι ολα τα λεφτα σε σχεση με ολα τα black water που εχω δοκιμασει

Θες αλλο ενα 5κιλο αμμο στην μπροστα αριστερη γωνια ( που πηγε το ματι μου ρε @#$@#$ ) :)

Σου ευχομαι τα καλυτερα και υγεια πανω απο ολα :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Συνονοματε σουπερ το ενυδρειο σου. Καλωσηρθες στην παρεα μας.

Link to comment
Share on other sites

ομορφο το ενυδρειο σου.

θα συμφωνησω για τις ριζες.

τι φωτισμο εχεις;;

με το καπακι θα κανεις κατι;;

Έγινε επεξεργασία - annateo
Link to comment
Share on other sites

μπραβο πολυ ομορφο το δισκαδικο..... :thumbup::P

Link to comment
Share on other sites

Νικο ανεβασε καμια φωτογραφια των ψαριων.

Ποσο καιρο τα εχεις στο ενυδρειο;

Link to comment
Share on other sites

ομορφο το ενυδρειο σου.

θα συμφωνησω για τις ριζες.

τι φωτισμο εχεις;; Έχω 2 λαμπες των 39watt.Μια colour plus και μια day light.ωρες φωτισμού 8 με 12 το πρωι και 4 με 12 το βράδυ.

με το καπακι θα κανεις κατι;;Ναι μετα το καλοκαίρι θα μπουν 2 καπάκια γυάλινα για να μην κανει ξανα ενα σαλτο κανενας δισκος

μπραβο πολυ ομορφο το δισκαδικο..... :thumbup::P
Νικο ανεβασε καμια φωτογραφια των ψαριων.

Ποσο καιρο τα εχεις στο ενυδρειο;Τα έχω σχεδόν 2 μήνες.Είναι υπερβολικά στρεσαρισμένα.Εχουν βγαλει κατι μαυρα στίγματα επανω τους.τι μπορει να ειναι.οχι ολοι οι δισκοι.

Σημερα εβαλα και black water της Kent και μπορω να πω σαν αποτελεσμα ειναι αρκετα καλο.φωτογραφια θα βαλω αυριο λογο μπαταριας :hysterical:

Τεστακια ποια λετε και τη μαρκα???

Τυρφη???

Αντιχλωριο???

Ευχαριστω πολυ!!!!

Έγινε επεξεργασία - Νίκος_Κρικ
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...