Jump to content

Δισκομωρακια Snakeskin


Γιωργος guppy

Recommended Posts

Ταιζω φουλ 5 φορες την ημερα σιγουρα.

Δεν ταιζεις πολύ και φαινεται στα ψαρια σου .... :)

Γιωργο από εβδομαδα θα τα πούμε στον Νινταλ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 139
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν ταιζεις πολύ και φαινεται στα ψαρια σου .... :)

Γιωργο από εβδομαδα θα τα πούμε στον Νινταλ

Ταιζω 5 φορες με την ταιστρα συν μια ταμπλετα και ενα κυβο κατεψυγμενη τροφη.Συνολο 7 φορες την ημερα και πιστευω οτι ειναι πολυ 7 φορες την ημερα.

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο για μενα μια χαρα ειναι οι ρουτινες σου. Απο τις φωτος εγω δεν μπορω να κρινω αν ταιζεις καλα η οχι. Ισως χρειαζεται λιγο παραπανω δοση την καθε φορα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ταιζεις πολύ και φαινεται στα ψαρια σου .... :P

Γιωργο από εβδομαδα θα τα πούμε στον Νινταλ

Που το ειδες ωρε ρεμαλι απο τις φωτογραφιες;Εγω δεν μπορω να διακρινω τιποτα :)

Link to comment
Share on other sites

δημοσιευση 41 πρωτη φωτογραφία το ψαρι διπλα στο κορυντορας κοιτα τα ματια σε σχεση με το κεφαλι

Link to comment
Share on other sites

Εγω αντιθετα θα έλεγα οτι διακρίνω γεματες κοιλιες(βεβαια καποια αλλη φωτο θα βοηθουσε) και επισης ενα κορυ που εχει γινει τουμπανο απο την μασα :)

Link to comment
Share on other sites

μην ξεχναμε οτι τα ψαρακια ο Γιωργος τα ειχε στην συντηρηση μιας και ελειπε διακοπες και του τα προσεχαν αλλοι. Τωρα μπηκε σε προγραμμα αναπτυξης αποτι βλεπω οποτε ειναι πολυ νωρις και ιδιως απο αυτες τις φωτον να κρινουμε αποτελεσματα ταισματος.

Link to comment
Share on other sites

μην το κανουμε σαν εναν καποτε που δουλευε μια τροφη και την προτεινε και οποιος την επερνε ελεγε οτι ειδε διαφορες πριν ακομα ταισει.....

Link to comment
Share on other sites

μην το κανουμε σαν εναν καποτε που δουλευε μια τροφη και την προτεινε και οποιος την επερνε ελεγε οτι ειδε διαφορες πριν ακομα ταισει.....

:):P;):blush:

Link to comment
Share on other sites

μην το κανουμε σαν εναν καποτε που δουλευε μια τροφη και την προτεινε και οποιος την επερνε ελεγε οτι ειδε διαφορες πριν ακομα ταισει.....

Αυτό που κολάει ?

Δεν κατηγορουμε κανεναν απλα λεμε ότι θελουν πολύ ταισμα και από την φωτο στην δημοσιευση 41 όπως μα κοιταει το ψαρι δειχνει ότι θελει περισσότερο φαί . Το Γιωργο τον ξερω πηγαινε κατασκηνωση με τον γιο μου :):P

Link to comment
Share on other sites

Εγω αντιθετα θα έλεγα οτι διακρίνω γεματες κοιλιες(βεβαια καποια αλλη φωτο θα βοηθουσε) και επισης ενα κορυ που εχει γινει τουμπανο απο την μασα :)

Το συγκεκριμενο cory ειναι πολυ τουμπανο που φοβαμε μην σκασει απο το φαι

Link to comment
Share on other sites

μην το κανουμε σαν εναν καποτε που δουλευε μια τροφη και την προτεινε και οποιος την επερνε ελεγε οτι ειδε διαφορες πριν ακομα ταισει.....

:):P;)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που κολάει ?

Δεν κατηγορουμε κανεναν απλα λεμε ότι θελουν πολύ ταισμα και από την φωτο στην δημοσιευση 41 όπως μα κοιταει το ψαρι δειχνει ότι θελει περισσότερο φαί . Το Γιωργο τον ξερω πηγαινε κατασκηνωση με τον γιο μου :):P

Να σου πω για το συγκεκριμενο μωρο μπορει να εχεις δικιο εαν και τρωει πολυ και παει πρωτο στην τροφη δεν εχει την ιδια αναπτυξη με τα αλλα μωρα.Δεν ξερω ομως γιατι.Μηπως εχει κανεις καμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που κολάει ?

Δεν κατηγορουμε κανεναν απλα λεμε ότι θελουν πολύ ταισμα και από την φωτο στην δημοσιευση 41 όπως μα κοιταει το ψαρι δειχνει ότι θελει περισσότερο φαί . Το Γιωργο τον ξερω πηγαινε κατασκηνωση με τον γιο μου :):P

κολλαει στο οτι αν δεν περασει 1 μηνας τουλαχιστον με τις ρουτινες που κανει ο Γιωργος δεν μπορουμε να βγαλουμε συμπερασματα και ιδιως με τετοιες φωτος.

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι μονο αυτός δεν πειράζει πάντα σε ένα κοπάδι θα υπάρχει αυτός που δεν αναπτυσεται καλά .... ( και φυσικά δεν τον πειραζουμε ποτέ γιατί και να τον βγαλεις κάποιος αλλος θα παρει την θεση του)

Θα έρθω από κοντα να τα δούμε τα ψάρια θα σεπαρω τηλεφωνο από εβδομαδα

Link to comment
Share on other sites

6 Γιατι?

μια χαρα κοπαδακι ειναι.Οπως αναφερθηκε ειναι λογικο να μην αναπτυσονται ολοι οι οργανισμοι το ιδιο.Κρατα καλα τις ρουτινες σου και δωσε φωτο στο λαο :)

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα κοπαδακι ειναι.Οπως αναφερθηκε ειναι λογικο να μην αναπτυσονται ολοι οι οργανισμοι το ιδιο.Κρατα καλα τις ρουτινες σου και δωσε φωτο στο λαο :)

Το βραδυ θα εχετε φοτο .

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι μονο αυτός δεν πειράζει πάντα σε ένα κοπάδι θα υπάρχει αυτός που δεν αναπτυσεται καλά .... ( και φυσικά δεν τον πειραζουμε ποτέ γιατί και να τον βγαλεις κάποιος αλλος θα παρει την θεση του)

Θα έρθω από κοντα να τα δούμε τα ψάρια θα σεπαρω τηλεφωνο από εβδομαδα

:):P Θα μηλισουμε.

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα κοπαδακι ειναι.Οπως αναφερθηκε ειναι λογικο να μην αναπτυσονται ολοι οι οργανισμοι το ιδιο.Κρατα καλα τις ρουτινες σου και δωσε φωτο στο λαο :)

Τις ρουτίνες κράτα Γιώργο και μη φοβάσαι τίποτα!!

Link to comment
Share on other sites

Και με το μπαμπα να μιλησεις

ο μπαμπας δεν μπορει να μιλησει. Ειναι ψαρι το ξεχασες ? Τον εχει στο avatar του ο Γιωργακης.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...