Jump to content

Aναμεσα σε νησια και δεν ξερω ποιο να διαλεξω...


Για πειτε...  

15 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Οποιος εχει παει και μπορει να βοηθησει... :thumbup:

να χει και λιγο κοσμο... οχι μυκονος..!! :P:hysterical:

Παρακαλω απαντηστε και απο κατω μην ψηφισετε μονο...

Έγινε επεξεργασία - achisael
Link to comment
Share on other sites

Η ερωτηση δεν ειναι σε ποιο νησι θα περασεις πιο καλα αλλα εαν θα πας με καλη παρεα. Εαν η παρεα ειναι καλη τοτε θα περασεις καλα. Εγω ψηφισα Σιφνο επειδη ειδα προσφατα την ταινια Νηsos η οποια γυριστηκε στο νησι, δεν εχω παει ποτε και μου αρεσε πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Εηαρτάται τι ζητάς.

Γιά παράδειγμα εγω που ζητώ όμορφες και περίεργες θάλασσες, με λίγο σχετικά κόσμο και ήσυχη σχετικά διασκέδαση θα ξαναπήγαινα Μήλο, αν και έχω πάει σε όλα τα νησιά που προτείνεις.

Link to comment
Share on other sites

εχω ακουσει πολυ καλα λογια για την σεριφο,χωρις να εχω παει βεβαια....

Link to comment
Share on other sites

Mηλο θα παω φετος. :thumbup: Υστερα απο ολα οσα μου εχουν πει και απο οσα εχω διαβασει πρεπει να ειναι τελεια με πολυ ομορφες θαλασσες!!! :hysterical:

Σαν δευτερη επιλογη θα εβαζα την Σιφνο οπου σκεφτομουν και αυτη την επιλογη πριν αποφασισω... :P

Link to comment
Share on other sites

Κύθνος ? ΜΑΚΡΙΑ! πηγαμε , δε βρηκαμε ουτε αυτοκινητο , ουτε μηχανακι να νικιασουμε , παμε το βραδυ ταβερνα μας κλεβουν , γινεται φασαρια, παμε την αλλη μερα για πρωινο μια απο τα ιδια και οπως ειμασταν αλλαζουμε εισητηρια και αντε γεια!!!!

στο καπακι παμε ΜΗΛΟ !!! ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!! καλες τιμες, φοβερες παραλιες, καλο φαγητο.

για να φανταστειτε κυθνο δωσαμε 50 ευρω/βραδυα και Μηλο 40 ευρω

ΚΥΘΝΟΣ :P

ΜΗΛΟΣ :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...