Jump to content

Κατασκευές φωτίσμου


tilapia_ras

Recommended Posts

Παιδιά ξέρει κανένας καποιον μάστορα με μεράκι που μπορώ να φτιαξω reflectors φωτισμού σε δικες μου διαστασεις με δικους μου λαμπτήρες για να φωτίσω τραπεζια με λαχανικά ενυδροπονίας που κατασκευάζω???

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

εγώ πήγα έκοψα ενα κομμάτι inox και το κουρμπάρισα.αν βρείς τα μηχανήματα είναι εύκολο.και πάλι όμως δεν έχει τόσο καλή απόδωση όσο ένας ανακλαστήρας.

αυτοί οι ανακλαστήρες ειναι καλοί και φθηνοί.Επιπλέον ειναι απο πλαστικό και μπορεις να παρεις το ανάλογο κομμάτι και να κόψεις το περίσιο με ένα κοινό ψαλίδι.δε χρειάζεσαι και ωμέγα κλίπς με αυτούς.πολλά ηλεκτρολογικά μαγαζια συνεργάζονται με αυτή την εταιρία και θα τα βρείς εύκολα

Έγινε επεξεργασία - pashaloua
Link to comment
Share on other sites

εγώ πήγα έκοψα ενα κομμάτι inox και το κουρμπάρισα.αν βρείς τα μηχανήματα είναι εύκολο.και πάλι όμως δεν έχει τόσο καλή απόδωση όσο ένας ανακλαστήρας.

αυτοί οι ανακλαστήρες ειναι καλοί και φθηνοί.Επιπλέον ειναι απο πλαστικό και μπορεις να παρεις το ανάλογο κομμάτι και να κόψεις το περίσιο με ένα κοινό ψαλίδι.δε χρειάζεσαι και ωμέγα κλίπς με αυτούς.πολλά ηλεκτρολογικά μαγαζια συνεργάζονται με αυτή την εταιρία και θα τα βρείς εύκολα

Thank you pashaloua!!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...