Jump to content

μπορουμε να κανουμε Pinned φυτα για λιμνη?


pozeras13

Recommended Posts

καλησπερα επειδη εχω στα σκαρια 2 λιμνες μετα τις διακοπες, μια σπιτι μου και μια σε συγγενικο σπιτι και επειδη θελω να μαθω αρκετα πραγματα πρωτα: μηπως μπορει καποιος να μας πει πια ακριβως φυτα μπορουμε να βαλουμε και καποιο προφιλ τους? ετσι ωστε το θεμα να καρφιτσωθει και να το βλεπουν ολοι οι καινουριοι επιδωξοι λιμναδες στην κατηγορια του κρυου νερου?

ευχαριστω πολυ!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

επισης να πω οτι αν λογω φορτου αλλων θεματων και διακοπων ειναι δυσκολο να γινει κατι τετοιο, μπορω αν θελεται να ψαξω μονος μου και ο,τι βρω να τα καταθεσω σε ενα θεμα, το οποιο θα αξιολογησετε και το φτιαχνουμε μαζι. ευχαριστω για το χρονο σας και σορρυ αν ειναι ανευ ουσιας, απλα αν σας ενδιαφερει σας λεω οτι μπορω να ξεκινησω να γραφω ενα θεμα και αν ειναι να το στειλω σε καποιον μοντερειτορ να το επεξεργαστει...

τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι απαραίτητο να ρωτάς το αν πρόκειται να κάνεις μια ολοκληρωμένη παρουσίαση μετά από την ανάλογη έρευνα σου..

....από εκεί και πέρα οι υπεύθυνοι και γνώστες της κατηγορίας που ανήκει το (όποιο) θέμα και μετά από συνεννόηση μαζί σου θα κρίνουν βάσει των (σωστών) πληροφοριών που θα περιέχει, εάν χρειάζεται κάποια επιπλέον επεξεργασία, προσθήκες κλπ κλπ.... και θα τραβήξει τον δρόμο του.

Εξυπακούεται ότι όσο πιο περιεκτικό είναι σε πληροφορίες τόσο το καλύτερο για τους ενδιαφερόμενους που θα ασχοληθούν ή ασχολούνται με κάτι τέτοιο

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι απαραίτητο να ρωτάς το αν πρόκειται να κάνεις μια ολοκληρωμένη παρουσίαση μετά από την ανάλογη έρευνα σου..

....από εκεί και πέρα οι υπεύθυνοι και γνώστες της κατηγορίας που ανήκει το (όποιο) θέμα και μετά από συνεννόηση μαζί σου θα κρίνουν βάσει των (σωστών) πληροφοριών που θα περιέχει, εάν χρειάζεται κάποια επιπλέον επεξεργασία, προσθήκες κλπ κλπ.... και θα τραβήξει τον δρόμο του.

Εξυπακούεται ότι όσο πιο περιεκτικό είναι σε πληροφορίες τόσο το καλύτερο για τους ενδιαφερόμενους που θα ασχοληθούν ή ασχολούνται με κάτι τέτοιο

ξερεις? το προβλημα μου γενικα στο να γραψω κατι δικο μου εδω ειναι οτι μπορω να βρω πληροφοριες απο καποιες πηγες που δεν μου εχουν δωσει εγκριση και επειδη δεν θελω να μπλεξει το φορουμ σε διεκδηκησεις εξαιτιας μου, θελω να βρω ο,τι μπορω και να το στειλω σε ενα συντονιστη για να δει τι θα κανει... απλα ρωταω μηπως ηδη ας πουμε καποιος mod εχει αρχησει ενα τετοιο θεμα...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...