Jump to content

θελω να σας μιλησω..


Recommended Posts

Επετρεψε να σε αποκαλεσω παιδι μου,γιατι εχω μια κορη πιο μεγαλη απο εσενα και ετσι σε νιωθω.Λοιπον ακου παιδι μου.Η αντιδραση σου ηταν περα για περα ενος ωριμου ανδρα (που δεν εισαι ,και εναι παρα πολυ φυσιολογικο) που σκεφτεται για να προστατευσει τον ιδιο και οσους συνοδευει.Πιστεψεμε η ζωη δεν ειναι σινεμα.Παντα νικα ο καλος και γινεται ηρωας.Επειδη ετυχε να σε παρακολουθησω και πριν 15 μερες με την επιτυχια σου και τοτε το πως αντεδρασες (με ενθουσιαζμο,με πολυ συναισθημα,πονο,και με αρκετη υπερβολη).Διχως να το καταλαβεις αντιδρας με τον ιδιο τροπο,στην αλλη πλευρα του ιδιου νομισματος.Παιδη μου αν σε ειχα διπλα μου θα μπορουσα να στα τεκμηριωσω ολα αυτα και αλλα πολλα.Αλλα πρακτικα δεν γινεται,οποτε σαν πατερας σου και σαν φιλος σου θα ηθελα πολυ να ακολουθισεις την συμβουλη του φιλου Nick the fish,και μην το παρεις στραβα.Εισαι πολυ νεος για να φορτωθεις απο τωρα με ενοχες και ανασφαλιες που δυσκολευεσαι να της αντιμετωπισεις.Στο ειχα πει και την προηγουμενη φορα,εισαι νεος και θα εχεις πολλες ευκαιριες στην ζωη σου.Νασαι καλα και να προσεχεις το εαυτο σου.Με πολυ αγαπη.

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω πολυ ...το ξεπερασα πληρως μιλησα ηδη με τον ειδικοτερο ανθρωπο για μενα στον κοσμο...τον ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ...σας ευχαριστω πραγματικα!

Link to comment
Share on other sites

τα ειπες ολα :P """"τον ειδικοτερο ανθρωπο για μενα στον κοσμο...τον ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ""" ΤΕΛΟΣ :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...