Jump to content

παρατηρητηριο βενζινης


Recommended Posts

Η μόνη...Σωτηρία...

διαφωνω δεν μπορω να μυριζω την μασχαλη των πακιστανων και οχι μονο :thumbup: .

η λυση ειναι κατι τετοιο

yamaha_crypton_135.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για την Αθήνα δε θα το έλεγα...Μέχρι πριν λίγα χρόνια ήμουν μηχανόβιος,τώρα όμως προτιμώ να πληρώνω 2 ευρώ το λίτρο και να οδηγώ αυτοκίνητο αλλά να μπορώ να περπατάω κιόλας... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Για την Αθήνα δε θα το έλεγα...Μέχρι πριν λίγα χρόνια ήμουν μηχανόβιος,τώρα όμως προτιμώ να πληρώνω 2 ευρώ το λίτρο και να οδηγώ αυτοκίνητο αλλά να μπορώ να περπατάω κιόλας... :thumbup:

να υποθεσω ειχες καποιο ατυχημα.ετσι οπως πανε εδω οι τρελοι στην αθηνα(δεν ειμαι απο εδω)λογικο ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς το έσωσα κυριολεκτικά την τελευταία στιγμή...Βλέπω πολλά γύρω μου όμως και η οικογένεια μου δε μου φταίει σε τίποτα για "λόγους οικονομίας"... Βολικό το μηχανάκι αλλά όχι για εδώ. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

οασα για ασφάλεια και οικονομία και οικολογία...

Link to comment
Share on other sites

yamaha_crypton_135.jpg

σωστή η λύση σου.έχει μισό χρόνο που την υοθέτησα

H χρυση ζαντα κανει τη διαφορα :thumbup::P:hysterical::hysterical::hysterical: !!!!

Πρωτα η ασφαλεια μετα ολα τα αλλα, ως φυσικοθεραπευτης με αυτα που βλεπω στο χωρο της αποκαταστασης δεν τολμω να σκεφτω αυτη τη λυση.... Λεωφορειο, ποδαρακια και αμαξι.... :(

Link to comment
Share on other sites

εννοειτε παιδια πως η λυση δεν ειναι το μηχανακι(γιατι οσο και να προσεχεις εσυ ο αλλος μπορει να μην προσεχχει και να πεσει πανω σου με το αμαξι),ουτε και τα ΜΜΜ,λογο ολων των αλλοδαπων αλλα και της ελειψης κληματισμου σε καποιες περιπτωσεις,η της αργοποριας των λεωφορειων...

να ποια ειναι η μελλοντικη λυση στα προβληματα μας

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα τα παπακια αλλα με παρα πολυ μεγαλη προσοχη .και πλεον δεν μας προσεχουν καθολου. εχω και εγω ενα innova 125 injection (κανεις για κοντρα)και καθε φορα που το καβαλαω τρεμω.ειχα και ενα σοβαρο ατυχημα πριν καποια χρονια αιματωμα εσωτερικο στο κεφαλι και 2 ποδια σπασμενα 4 μηνες κρεββατι χωρις τηλεοραση και χωρις πολυκοσμια....ειχα αγιο και ευχαριστω τον Θεο που με εκανε καλα. το εχω 2 χρονια και εχω κανει 7500 Κlm.παω απο τερψιθεα- αργυρουπολη τιποτα αλλο.

βεβαια σε λιγο καιρο σκευτομαι να το δωσω και να πηγενω με τα ποδια. οτι καλυτερο σωος και αβλαβης

αλλα αμα ειναι η μοιρα σου .την πατησες. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...