Jump to content

Αρχάριος


Savou

Recommended Posts

καλησπέρα σας..με λένε γιάννη..και τώρα "προσφατα" μου έφεραν δώρο ένα ενυδρείο γύρο στα 15 λίτρα,χωρίς καπάκι από επάνω,και μέσα περιέχει ένα θερμοστάτη,και ένα φίλτρο..το διακόσμησα λοιπόν με ένα ψεύτικο μικρό λουλουδάκι ένα μεγάλο κοχύλι,και στο έδαφος του πετρούλες διαφορων χρωμάτων και έβαλα μέσα 6 χρυσόψαρα...γράφτηκα εδώ λοιπόν για να μάθω και αλλα πράγματα για τα ενυδρεία και για τα ψαρια και γιατί θέλω να αναβαθμίσω το "ενουδριακι" η,να αγοράσω ένα μεγαλύτερο για να βάλω καλλίτερα και μεγαλύτερα ψαράκια...ευχαριστώ..

Έγινε επεξεργασία - karydas
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην παρέα μας. Αν θες όμως γράφε μόνο με ελληνικούς χαρακτήρες καθώς είναι ένας από τους κανονισμούς του φόρουμ.

:excl:

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες :excl: .

υπαρχει ενα θεματακι 15 λιτρα - 6 χρυσοψαρα διαβασε εδω μεσα εχει πολλα να μαθεις.ερχικα θα σου πω οτι τα

χρυσοψαρα χρειαζονται 30-40 λιτρα το ενα και γινονται μεγααλα.

διαβασε εδω μερικα πραγματα http://www.aquazone.gr/forums/index.php?sh...mp;#entry323424

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες φίλε μου!

Έχεις 6 χρυσόψαρα σε 15 λίτρα;!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην παρέα μας. Αν θες όμως γράφε μόνο με ελληνικούς χαρακτήρες καθώς είναι ένας από τους κανονισμούς του φόρουμ.

:excl:

Έχεις δίκιο κωστή συγνώμη.

Link to comment
Share on other sites

Ο φίλος μας, έγραψε ότι είναι αρχάριος. Με την βοήθεια μας θα διορθώσει σίγουρα στην πορεία ότι λάθη έχει κάνει.

:excl:

Link to comment
Share on other sites

Έχεις 6 χρυσόψαρα σε 15 λίτρα;!

με τοσους καλους πετσοπαδεσ εξω που κοιτανε μονο το κερδος και λιγα εχει μεσα :excl: ...

Link to comment
Share on other sites

με τοσους καλους πετσοπαδεσ εξω που κοιτανε μονο το κερδος και λιγα εχει μεσα :excl: ...

:excl:

@savou:

φίλε μου ξεκίνα όσο πιο σύντομα μπορείς λίγο διάβασμα για τα χρυσόψαρα και για τον κύκλο του αζώτου και άλλαζε οπωσδήποτε δυο τρεις φόρες τη μέρα το νερό τους με αντιχλώριο μέχρι να δεις τι θα κάνεις γιατι σε βλεπω να στεναχωριέσαι σύντομα!

Link to comment
Share on other sites

:excl:

@savou:

φίλε μου ξεκίνα όσο πιο σύντομα μπορείς λίγο διάβασμα για τα χρυσόψαρα και για τον κύκλο του αζώτου και άλλαζε οπωσδήποτε δυο τρεις φόρες τη μέρα το νερό τους με αντιχλώριο μέχρι να δεις τι θα κάνεις γιατι σε βλεπω να στεναχωριέσαι σύντομα!

ρε συ μην αποπερνεις τον κοσμο............

ετσι και αλλιως ουτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος ειναι......

σιγα σιγα ο φιλος μας θα τα φτιαξει ολα..... :excl:

Link to comment
Share on other sites

ρε συ μην αποπερνεις τον κοσμο............

ετσι και αλλιως ουτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος ειναι......

σιγα σιγα ο φιλος μας θα τα φτιαξει ολα..... :excl:

:excl:

Link to comment
Share on other sites

ρε συ μην αποπερνεις τον κοσμο............

ετσι και αλλιως ουτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος ειναι......

σιγα σιγα ο φιλος μας θα τα φτιαξει ολα..... :excl:

φίλε μου να σου κάνω μια ερώτηση η σταγόνες πού μου λες λέγονται aqua plus και είναι σε ένα κίτρινο δοχιακι?

Link to comment
Share on other sites

:excl:

@savou:

φίλε μου ξεκίνα όσο πιο σύντομα μπορείς λίγο διάβασμα για τα χρυσόψαρα και για τον κύκλο του αζώτου και άλλαζε οπωσδήποτε δυο τρεις φόρες τη μέρα το νερό τους με αντιχλώριο μέχρι να δεις τι θα κάνεις γιατι σε βλεπω να στεναχωριέσαι σύντομα!

έχεις δίκιο φίλε μου στο πετσοπ δεν μου είπαν τίποτα.. ούτε για σταγόνες ούτε τίποτα απλά μου έδωσαν τα ψάρια τους ενημέρωσα ότι το ενιδρύο είναι μικρο και χωρίς καπάκι αλλά δεν μου είπαν τίποτα για να με ενημερώσουν άπλα μου έδωσαν τα ψάρια πλήρωσα και έφυγα

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες φίλε μου!

Έχεις 6 χρυσόψαρα σε 15 λίτρα;!

ναι φίλε μου 6 σε 15 λίτρα και κάνεις δεν μου είχε πει ότι δεν γίνεται αυτό μονό τα παιδιά εδώ..

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες :excl: .

υπαρχει ενα θεματακι 15 λιτρα - 6 χρυσοψαρα διαβασε εδω μεσα εχει πολλα να μαθεις.ερχικα θα σου πω οτι τα

χρυσοψαρα χρειαζονται 30-40 λιτρα το ενα και γινονται μεγααλα.

διαβασε εδω μερικα πραγματα http://www.aquazone.gr/forums/index.php?sh...mp;#entry323424

ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Ας αφήσουμε αυτό το θέμα αποκλειστικά για τα καλωσορίσματα και ας ανοίξει ο φίλος μας ένα νέο θέμα εδώ για να συζητήσουμε εκτενέστερα.

:excl:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...