Jump to content

αρχάριος


giorginakos

Recommended Posts

γεια σας σε ολους θελω να σας θεσω ενα ερωτημα. μηπως μπορει να μου πει κανενας που θα μπορεσω να βρω μονομαχινες γιατι εχω ψαξει ολα pet shop της περιοχης μου και δεν εχει κανενας . αν καποιος μπορει να με διευκολυνει ας μου απαντησει !!! ευχαριστω

Έγινε επεξεργασία - giorginakos
Link to comment
Share on other sites

στο water inn στη κηφισια εχει καθως και σε πολλα πετ σοπ στο κεντρο :excl:

Link to comment
Share on other sites

Καποιες φορες φερνουν και τα pet city. Παρε ενα τηλεφωνο στο πιο κοντινο σου μηπως εχουν

Link to comment
Share on other sites

Σε παρακαλώ πολύ, γράφε ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου χαρισει η αμα επιθυμει να τον πληρωσω ας στειλει μηνυμα... (εκανα εδω την δημοσιευση γιατι στισ αγγελιες παρουσιαζε σφαλμα) ευχαριστω !!!

Link to comment
Share on other sites

Animal Station

Πετρου Ραλλη 171 Νικαια-Πειραιας

Τηλ.4257001

Έγινε επεξεργασία - Δίας
Link to comment
Share on other sites

Animal Station

Πετρου Ραλλη 171 Νικαια-Πειραιας

Τηλ.4257001

ενδιαφερομαι για 3 μονομαχινες μηπως μπορεις να μου τις αγορασεις και τα λεφτα σου τα στελνω....

Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε, σε ποιά περιοχή μένεις και δεν μπορείς να πας ούτε κηφισιά ούτε Νίκαια.

Πως είναι δυνατόν να σου τα αγοράσει άλλος??

Εσύ μετά πως θα τα παραλάβεις???

Για σκέψου λίγο...

Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε, σε ποιά περιοχή μένεις και δεν μπορείς να πας ούτε κηφισιά ούτε Νίκαια.

Πως είναι δυνατόν να σου τα αγοράσει άλλος??

Εσύ μετά πως θα τα παραλάβεις???

Για σκέψου λίγο...

γαλατσι μενω. και τα ψαρια θα μου τα εδεινε η μεσω συναντησης η μεσω του ταχυδρομειου η καποιου courier.

Link to comment
Share on other sites

γαλατσι μενω. και τα ψαρια θα μου τα εδεινε η μεσω συναντησης η μεσω του ταχυδρομειου η καποιου courier.

ε γαλατσι, μπαινεις εθνικη και σε 5 λεπτα εισαι στο water inn. εχει και πααραα πολες θυληκες, σε πολλα χρωματα

Link to comment
Share on other sites

γαλατσι μενω. και τα ψαρια θα μου τα εδεινε η μεσω συναντησης η μεσω του ταχυδρομειου η καποιου courier.

Σε καταλαβαινω.

Μακρινη η αποσταση

Link to comment
Share on other sites

γαλατσι μενω. και τα ψαρια θα μου τα εδεινε η μεσω συναντησης η μεσω του ταχυδρομειου η καποιου courier.

Δές και εδω που υπάρχουν αρκετά καταστήματα μήπως σε βολεύει κάποιο http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showforum=102

Link to comment
Share on other sites

Δές και εδω που υπάρχουν αρκετά καταστήματα μήπως σε βολεύει κάποιο http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showforum=102

ευχαριστω σταματη !!! :excl:

Link to comment
Share on other sites

ε γαλατσι, μπαινεις εθνικη και σε 5 λεπτα εισαι στο water inn. εχει και πααραα πολες θυληκες, σε πολλα χρωματα

μμμ αλλα υπαρχουν και καποια μικρο προβληματα (1ο δεν εχω μεσο για να παω , 2ο δεν ξερω που κυμενονται οι τιμες) παντως αφου μου ειπες οτι εχει μονομαχινες ... θα παω οπωσδηποτε μου εβαλες ιδεες!!!!

Link to comment
Share on other sites

μμμ αλλα υπαρχουν και καποια μικρο προβληματα (1ο δεν εχω μεσο για να παω , 2ο δεν ξερω που κυμενονται οι τιμες) παντως αφου μου ειπες οτι εχει μονομαχινες ... θα παω οπωσδηποτε μου εβαλες ιδεες!!!!

λοιπον. 2 ευρω ειδα τα θηλλυκα. τα αρσενικα πανε αναλογα με το ειδος ακριβος.

αν εχει 25% εκπτωση στα ζωντανα, τοτε 1.5 ευρω το θηλυκο.

Έγινε επεξεργασία - pozeras13
Link to comment
Share on other sites

λοιπον. 2 ευρω ειδα τα θηλλυκα. τα αρσενικα πανε αναλογα με το ειδος ακριβος.

αν εχει 25% εκπτωση στα ζωντανα, τοτε 1.5 ευρω το θηλυκο.

εφυγαααα !!!! :excl:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον. 2 ευρω ειδα τα θηλλυκα. τα αρσενικα πανε αναλογα με το ειδος ακριβος.

αν εχει 25% εκπτωση στα ζωντανα, τοτε 1.5 ευρω το θηλυκο.

Ισχύει ακόμα???

Όπως και να χει πάντως περίπου 2 ευρώ κάνουν οι θυληκές.

Φίλε giorginakos, αν δεν έχεις μέσον να πας, για ψάξε μήπως βολεύει η συγκοινωνία. :excl:

Κοίτα εδώ

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει ακόμα???

Όπως και να χει πάντως περίπου 2 ευρώ κάνουν οι θυληκές.

Φίλε giorginakos, αν δεν έχεις μέσον να πας, για ψάξε μήπως βολεύει η συγκοινωνία. :excl:

Κοίτα εδώ

κατι τετοιο να σου πω το εψαχνα ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει ακόμα???

Όπως και να χει πάντως περίπου 2 ευρώ κάνουν οι θυληκές.

Φίλε giorginakos, αν δεν έχεις μέσον να πας, για ψάξε μήπως βολεύει η συγκοινωνία. :excl:

Κοίτα εδώ

θα σε γελασω γιατι τωρα δεν ειμαι αθηνα. τελευταια φορα που πηγα ισχυε και δεν το ηξερα μου το ειπαν στο ταμειο...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...