Jump to content

ποιο καναλι προτιματε στην τηλεοραση ?


τι καναλι προτιματε και γιατι?  

45 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

προτιμο το ΣΚΑΙ για τα καταπληκτικα ντοκιματερ που βαζει.

Link to comment
Share on other sites

προτιμο το ΣΚΑΙ για τα καταπληκτικα ντοκιματερ που βαζει.

:excl::thumbup:

καθως και λιγο απο nova ( discovery - history - animal planet ) :excl:

Link to comment
Share on other sites

ΣΚΑΙ.. αλλά μόνο ντοκιμαντέρ και ειδήσεις.. έχει και αυτό όμως κάτι άλλες χαζομάρες !!!!

Link to comment
Share on other sites

αυτοδυναμια του σκαι βλεπω!!! κλασικα φορουμ που εχει να κανει με ζωα κτλ = λατρες του σκαι και του ντοκιμαντερ!!!

Link to comment
Share on other sites

αυτοδυναμια του σκαι βλεπω!!! κλασικα φορουμ που εχει να κανει με ζωα κτλ = λατρες του σκαι και του ντοκιμαντερ!!!

:excl:

Link to comment
Share on other sites

Μεσα στα τελευταια 10 χρονια ζητημα ειναι αν εχω ακουμπησει το τηλεκοντρολ 5-6 φορες και αυτο για μπαλα.

Τωρα πλεον κομενη και η μπαλα.

Ουυυυυστ.

Link to comment
Share on other sites

ΣΚΑΙ.. αλλά μόνο ντοκιμαντέρ και ειδήσεις.. έχει και αυτό όμως κάτι άλλες χαζομάρες !!!!

Oταν και αμα δω :excl::excl:

Link to comment
Share on other sites

Extra3 και Φιλιππς Καμπουρης παιδια!!! :excl::excl:

Καθε Σαββατο... μετα τη 1....

Link to comment
Share on other sites

ΣΚΑΙ και απ'οτι βλεπω και οι περισσοτεροι!

Link to comment
Share on other sites

Δελτίο καιρού και καλοκαιρινές ειδήσεις του Star για το καλύτερο string της Μυκόνου και της Βουλιαγμένης :excl:

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω σπάνια ελληνική TV λίγο συχνότερα ξένη TV πάντως αν δω TV θα δω κανένα ντοκιμαντέρ, οπότε αναγκαστικά θα δώ ΣΚΑΙ καθώς τα άλλα κανάλια δεν μπαίνουν στον κόπο να δήξουν ούτε ένα ντοκιμαντέρ.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ΣΚΑΙ, ειναι το κανναλι των αντιθεσεων. Εχει ντοκυμαντερ σε καλες ωρες αλλα εχει και τα απολυτα σκουπιδια (reality-παιχνιδια, Τατιανα της Αμερικης κλπ)

Οι ειδησεις του ειναι ΕΝΤΟΝΑ ΒΑΜΜΕΝΕΣ. Κανενα ιχνος αντικειμενικοτητας, πληρωμενα ειναι ολα τα ρεπορταζ.

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα καναλια τα ιδια μου φαινονται(χρωματισμενα κ δεν συμμαζευεται)....Στο μονο που μπαινει ενα +παραπανω ειναι στο σκαι λογο των ντοκιμαντέρ οπως ειπατε οπως κ στην ετ1 που βαζει καμια φορα κανενα (σπανια) ...

Τηλεοραση δεν εβλεπα ποτε μου....Τωρα που ηρθα σαν φοιτητης στην αθηνα ετυχε να χαζευω καθε μερα απο 1-1,5 ωρα το πολυ οταν δεν εχω τπτ να κανω...πλεον ουτε για μιση ωρα.ΟΥΤΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ-ΟΥΤΕ ΜΠΑΛΑ.Απο το ιντερνετ ενημερωνομαι κ την τηλεοραση την εχω για ταινιες κ ps3.Προτιμω να χαζευω τα ενυδρεια μου ΟΛΗ ΜΕΡΑ παρα να αποβλακωθω εστω κ για λιγο μπροστα στο χαζοκουτι.

Η τηλεοραση πραγματικα εχει καψει πολλα μυαλα στις μερες μας.Βλεποντας τις μεσημεριανες εκμπομπες τι συναισθημα σας ερχετε?!Αυτο ειναι θεμα για να γινει πολ. Ολες αυτες τις εκμπομπες με τις ψονισμενες καρακαξες που λενε για τ'αστρα κ τα πρασινα αλογα με πουα βουλες κ πορτοκαλι ριγες τι στο διαλο παριστανουν?! τι εκλεπτυσμένες κουτσοπμπολες?! Πραγματικα οποτε τυχει να ανοιξω την τηλεοραση το μεσιμερι μετα εχω νευρα ολη την ημερα.ΕΛΕΕΪΝΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΤΑΝΤΗΣΕΙ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλεπω καθολου τηλεοραση

Έγινε επεξεργασία - krisos
Link to comment
Share on other sites

Ολα τα καναλια τα ιδια μου φαινονται(χρωματισμενα κ δεν συμμαζευεται)....Στο μονο που μπαινει ενα +παραπανω ειναι στο σκαι λογο των ντοκιμαντέρ οπως ειπατε οπως κ στην ετ1 που βαζει καμια φορα κανενα (σπανια) ...

Τηλεοραση δεν εβλεπα ποτε μου....Τωρα που ηρθα σαν φοιτητης στην αθηνα ετυχε να χαζευω καθε μερα απο 1-1,5 ωρα το πολυ οταν δεν εχω τπτ να κανω...πλεον ουτε για μιση ωρα.ΟΥΤΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ-ΟΥΤΕ ΜΠΑΛΑ.Απο το ιντερνετ ενημερωνομαι κ την τηλεοραση την εχω για ταινιες κ ps3.Προτιμω να χαζευω τα ενυδρεια μου ΟΛΗ ΜΕΡΑ παρα να αποβλακωθω εστω κ για λιγο μπροστα στο χαζοκουτι.

Η τηλεοραση πραγματικα εχει καψει πολλα μυαλα στις μερες μας.Βλεποντας τις μεσημεριανες εκμπομπες τι συναισθημα σας ερχετε?!Αυτο ειναι θεμα για να γινει πολ. Ολες αυτες τις εκμπομπες με τις ψονισμενες καρακαξες που λενε για τ'αστρα κ τα πρασινα αλογα με πουα βουλες κ πορτοκαλι ριγες τι στο διαλο παριστανουν?! τι εκλεπτυσμένες κουτσοπμπολες?! Πραγματικα οποτε τυχει να ανοιξω την τηλεοραση το μεσιμερι μετα εχω νευρα ολη την ημερα.ΕΛΕΕΪΝΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΤΑΝΤΗΣΕΙ.

:excl::excl::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Οποιο βαζει κινουμενα σχεδια :excl:

Δλδ θελεις να πεις οτι τα καινουργια κινουμενα σχεδια αξιζουν?! Αυτο πραγματικα ειναι αξιοσημείωτο! ακομα κ τα καρτουν τα εχουνε χαλασει!!!! Που ειναι τα -αθανατα- καρτουν που βλεπαμε παλια?! "Looney tunes" ,"ο ποπαϋ" κτλ!? Συγκρινονται αυτα με την "ντορα την μικρη εξερευνητρια" πχ!?!??! :excl::thumbup::bowdown:

Πραγματικα εχουν κανει ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΧΑΖΕΨΟΥΝ. Ελλειπή παιδεια εως ανυπαρκτη ..ενημερωση 0 .... ψυχαγωγια 0....κ καταληγουμε κ στο ...ποιοτητα ζωης..... 0 ...

Έγινε επεξεργασία - PsyTrancer
Link to comment
Share on other sites

Κάτσε φρόνημα! Υπάρχει και ο Μπομπ ο Σφουγγαράκης ο τετραγωνοπαντελόνης :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Στο κεντρικό δελτίο του Star, θα υπάρχει πλέον και αστρολογική πρόβλεψη από τον Κώστα Λεφάκη :)

Link to comment
Share on other sites

o GAY!!! Ρε ουρτ απο δωωωω... :)

εεεε.... λιγα για το τετραγονοπαντελονη..... μη πω καμια κουβεντα... στορμ, μιλα

:D

Link to comment
Share on other sites

εεεε.... λιγα για το τετραγονοπαντελονη..... μη πω καμια κουβεντα... στορμ, μιλα

:)

Τι να πω...? Θα λερώσω το στόμα μου τσάμπα! Όποιος δεν έχει επίπεδο να ψάξει να το βρει... Δεν θα του δώσω εγώ από το δικό μου!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...