Jump to content

Χαιρετώ απο Ξυλοκαστρο!


Recommended Posts

Αφου τελειωσαν τα φροντιστηρια,διακοπουλες τώρα.Γραφω απο κινητο σε μια παραθαλάσια καφετέρια.Καφεδακι και χαλαρά!!Τα ψάρια με ταιστρες ειναι οκ!Να ειστε όλοι καλά και καλες διακοπες!

Link to comment
Share on other sites

Να'σαι καλά και να περάσεις υπέροχα! Έχω υπέροχες αναμνήσεις από το μαγευτικό Ξυλόκαστρο :excl:

Link to comment
Share on other sites

Γυρίζοντας σήμερα στον Πείραια μονο 2 κακες ενυδρειακές αναμνήσεις μου έχουν μεινει

1)Κολύμπώντας στο Μελίσσι με μάσκα στα 5-6 μετρα περίπου βλεπω μια ανεμονη.Ηταν πολύ ομορφη κίτρινη με κοκκινες άκρες κολυμενη πάνω σε μια πετρα.Βουτάω,την πιάνω και την βάζω μεσα στην μάσκα μου με νερό για να την δειξω σε μια φίλη μου στην παραλία.Εγω εν το μεταξυ μπηκα πάλι μέσα .Σε 2-3 λεπτα γύρισα πάλι να την πάρω να την ρίξω εκει που την βρίκα και τι να δω,ενας παππους που το έπεζε θαλασσολυκος την ειχε λιώσει λέγοντας πως ήταν τσούχτρα. :):helpsmilie: ΕΛΕΩΣ

2)Την επόμενη μέρα ο ίδιος παππους έιχε βγάλει απο την θάλασσα 4 αστερίες και τους ξέρανε σε έναν βράχο :helpsmilie: -Φαίνεται κάποιοι άνθρωποι διασκεδάζουν με το να σκοτώνουν ζώα-Αυτος ο τύπος λοιπών χάρισε έναν απο αυτόυς (ζωντανό ακόμα) στην φίλη μου λέγοντας την να τον κάνει μπιμπελο.Ευτυχώς όμως την έπεισα και πήγα και τον πέταξα πίσω στην θάλλασα αρκετά βαθιά.Οι αλλοι 3 δυστυχώς....

Έγινε επεξεργασία - Freeman
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...