Jump to content

ΧΡΟΝΟΔΙΑΚΟΠΤΗΣ


Recommended Posts

Θα ηθελα να μου πειτε πως προγραμματιζω τον χρονοδιακοπτη?δηλαδη αυτες τισ εγκοπεσ που εχει για να λειτουργει πρεπει να ειναι πανω ή να ειναι κατεβασμενα?Επισης στο πλαι εχει εναν διακοπτη για 2 θεσεις που πρεπει να τον βαλω για να ημαστε οκ?post-530-1281034044_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να μου πειτε πως προγραμματιζω τον χρονοδιακοπτη?δηλαδη αυτες τισ εγκοπεσ που εχει για να λειτουργει πρεπει να ειναι πανω ή να ειναι κατεβασμενα?Επισης στο πλαι εχει εναν διακοπτη για 2 θεσεις που πρεπει να τον βαλω για να ημαστε οκ?post-530-1281034044_thumb.jpg

οιμ εγκοπες που εχει πρεπει να ειναι κατεβασμενες στις ωρες που θες να λειτουργει...και ο διακοπτης στο πλαι στο ρολογακι... :)

τουλαχιστον ετσι λειτουργουν τα δικα μου... :helpsmilie:

Link to comment
Share on other sites

Ο χρονοδιακότης λειτουργεί μόνο στις ώρες που οι εγκοπές είναι κατευασμένες.Το βελάκι που βλέπεις πρέπει να δίχνει την ώρα.Λειτουργεί σαν ρολόι και στρίβει και όταν βρέι καταυασμένο δοντάκι αναβει.Στον διακοπτη πλάγια πρέπει να φαίνεται το ρολόι και όχι το άλλο συμβολο για να λειτουργεί ως χρονοδιακόπτης αλλιώς λειτουργει σαν κοινή πρίζα.

Έγινε επεξεργασία - Freeman
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...