Jump to content

Διακοπες


antreeas1

Recommended Posts

Σε 2-3 μερες θα παω διακοπες για μια βδομαδα και δεν θα υπαρχει κανεις να ταιζει τον μονομαχο μου. Τον ταιζω καθημερινα με tetra pro και bloodworms της sera. Λεω να αυξησω πολυ τις δοσεις που του δινω αυτες τις μερες για να εχει να τρωει τις μερες αυτες

Link to comment
Share on other sites

γιατί δεν αγοράζεις μια αυτόματη ταΐστρα?

Link to comment
Share on other sites

μια βδομαδα αντεχει νομιζω αν εχει φαει καλα πριν, αλλα καλο ειναι να εχεις μια ταιστρα. επισης σε καποια καταστηματα εχω δει ταιστρα μονο για σκουλικια που ειναι και φθηνη

Link to comment
Share on other sites

επισης σε καποια καταστηματα εχω δει ταιστρα μονο για σκουλικια
τα σκουλήκια αν είναι αποξηραμένα δεν υπάρχει πρόβλημα με μια απλή ταΐστρα
Link to comment
Share on other sites

τα σκουλήκια αν είναι αποξηραμένα δεν υπάρχει πρόβλημα με μια απλή ταΐστρα

ναι αυτο εννοειτε! απλα η κανονικη ταιστρα θα του παει 30 ευρω αυτη την εποχη στα καταστηματα ενω μονο για σκουλικια θα του παει 2-3 ευρω...

εννοειτε πως η αυτοματη ταιστρα ειναι η καλυτερη, απλα για την τιμη του ειπα να παρει κατι πιο απλο, αφου θα λειπει και μονο μια βδομαδα :)

Link to comment
Share on other sites

α οκ τότε

Link to comment
Share on other sites

να προτεινω και εγω κατι προχθεσ πηγα σε ενα πετ σοπ για να αγορασω φωτισμο για τα ψαρια.ειδα λοιπον δυο συσκευασιες.η μια συσκευασια ειχε κατι στικς που κρατουσαν αναλογα με την ποσοτητα που εριχνεσ τις μερεσ που ελεγε στο κουτι πχ 2 στικσ 6 μερες.η τιμη τησ ηταν 4,80ε ,ονομαζοταν tetra weekend και ειχε μεσα 10 στικς και η αλλη ονομαζοταν tetra holiday δυστυχως δεν μπορω να σου πω πληροφοοριεσ και δεν ειμαι σιγουροσ κιολας αν ειναι τροφη που την βαζεις στην ταιστρα :helpsmilie: αλλα για την πρωτη ειμαι σιγουροσ οτι ειναι σωστα αυτα που σου ειπα γιατι την αγορασα και διαβασα οδηγιεσ :)

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...