Jump to content

ΝΤΡΟΠΗ,,,,,,,,,,ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ


Recommended Posts

ΝΙΩΘΩ ΝΤΡΟΠΗ ,,,,,,,ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΟΥ ΑΝΗΚΩ ΣΤΗΝ ΜΕΡΙΔΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΚΑΙ ΟΠΑΔΩΝ,,,,,,,,,,,,,,,,,ΝΤΡΟΠΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΗΣ ΟΡΙΤΖΙΝΑΛ ΠΟΥ ΧΤΥΠΗΣΑΝ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥΣ ΣΕ ΦΙΛΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ,,,,,ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑΑΑ

ΕΛΕΟΣ,,,,,,ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ????ΘΑ ΤΟΝ ΣΚΟΤΩΝΑΝ?????

ΝΤΡΟΠΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ,,,,,,,,,,,,,,,,

ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ

Link to comment
Share on other sites

το βιντεακι ειναι καθαρο.

ποσο δυσκολο να τους βρουν;

αλητες το λιγοτερο.

για ποιον δουλευουν ομως;;

Link to comment
Share on other sites

το βιντεακι ειναι καθαρο.

ποσο δυσκολο να τους βρουν;

αλητες το λιγοτερο.

για ποιον δουλευουν ομως;;

Link to comment
Share on other sites

το βιντεακι ειναι καθαρο.

ποσο δυσκολο να τους βρουν;

αλητες το λιγοτερο.

για ποιον δουλευουν ομως;;

Τι να βρουν ρε παιδιά ψάχνουν η χάσανε κανένα?

Ύστερα τι να τους κάνουνε ?

Δεν συμφέρει κάποιους που γίνονται όλα αυτά και ξεχαρμανίαζουν κάποιοι στο γήπεδο από το να πάνε σε καμία βουλή και να τους βάλουν φωτιά?

Link to comment
Share on other sites

Τι να βρουν ρε παιδιά ψάχνουν η χάσανε κανένα?

Ύστερα τι να τους κάνουνε ?

Δεν συμφέρει κάποιους που γίνονται όλα αυτά και ξεχαρμανίαζουν κάποιοι στο γήπεδο από το να πάνε σε καμία βουλή και να τους βάλουν φωτιά?

Θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου..

Link to comment
Share on other sites

ξύλο δεν έφαγε αλλά είναι ντροπή και αίσχος που έστω έγινε αυτό που έγινε...

Link to comment
Share on other sites

Ειναι απαραδεκτα αυτα τα πραγματα.Σαν ΑΕΚτσης λατρευω τον μπαγιεβιτσ.Αλλα υπαρχει και ενα αλλα.Εμεις στην ΑΕΚ δεν ειχαμαι την τυχη να εχουμε εφοπλιστες και τραπεζιτες προεδρους.Ολοι μα ολοι ηταν λαμογια,εκτος τον Μπαρλο και αγαπησαμε πραγματικα πολυ λιγους.Τον ,τον Μαυρο, τον μπαγιεβιτς και σαν παιχτη και σαν προπονητη,και καποιους λιγους αλλους.Το γυαλι ραγισε ομως.Εχω πολλους φιλους οι οποιοι δεν τον θελουν.Εμεις οι απο εκει οσο πολυ αγαπαμε,τοσο πολυ και μισουμε.Γιαυτο να φυγει για να βρουμε την ησυχια μας για να παρουμε το πρωταθλημα :):helpsmilie::helpsmilie::):blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

Ειναι απαραδεκτα αυτα τα πραγματα.Σαν ΑΕΚτσης λατρευω τον μπαγιεβιτσ.Αλλα υπαρχει και ενα αλλα.Εμεις στην ΑΕΚ δεν ειχαμαι την τυχη να εχουμε εφοπλιστες και τραπεζιτες προεδρους.Ολοι μα ολοι ηταν λαμογια,εκτος τον Μπαρλο και αγαπησαμε πραγματικα πολυ λιγους.Τον ,τον Μαυρο, τον μπαγιεβιτς και σαν παιχτη και σαν προπονητη,και καποιους λιγους αλλους.Το γυαλι ραγισε ομως.Εχω πολλους φιλους οι οποιοι δεν τον θελουν.Εμεις οι απο εκει οσο πολυ αγαπαμε,τοσο πολυ και μισουμε.Γιαυτο να φυγει για να βρουμε την ησυχια μας για να παρουμε το πρωταθλημα :helpsmilie::helpsmilie::):blink::blink::hysterical:

μεσα στα λαμογια ξεχασες να πεις και τον Νικολαιδη :)

Link to comment
Share on other sites

μεσα στα λαμογια ξεχασες να πεις και τον Νικολαιδη :)

Δεν εξερεσα κανενα.Ολοι τους πηρανε και δεν δωσανε τιποτα εκτος απο τα χρεη.Αν κατσω και τους ονομασω θα γεμισω ολη την σελιδα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εξερεσα κανενα.Ολοι τους πηρανε και δεν δωσανε τιποτα εκτος απο τα χρεη.Αν κατσω και τους ονομασω θα γεμισω ολη την σελιδα.

Τουλαχιστον δεν εχουμε παραπονο ....

Βγαζει ωραια σιντι η Βανδη :):helpsmilie::helpsmilie::)

Link to comment
Share on other sites

Τουλαχιστον δεν εχουμε παραπονο ....

Βγαζει ωραια σιντι η Βανδη :):helpsmilie::helpsmilie::)

Καλοοοοοοο :blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

Εβλεπα χτες το παιχνίδι στο Νοβασπορ2 και ειδα και τι εγινε.

1.Ακομα και σε φιλικό απαράδεκτο που αφήσανε να μπουκάρουν οπαδοί μεσα.Τους ξεγύμνωσαν στην κυριολεξία τους ποδοσφαιριστές.

Φταίει η αστυνομία που δεν έλαβε τα μετρα της.

2.Ενώ ειδαν οι μπατσοι(ακομα και εγω τον ειδα απο την TV) τον τυπο που χτύπησε τον μπαγιεβιτς και τον ξάπλωσε κατω κανενας χεστης δεν ετρεξε να τον συλλάβει.

Και Τελος

Ρε χ.......ες εσεις με τα γκλοπ τα κρανοι και τις ασπιδες σας βαρούσανε οι οπαδοι της ΑΕΚ σας πετούσανε σίδερα καρέκλες και οτι αλλο έβρισκαν μπροστα τους κι εσεις ουτε εναν(οχι ενας 100 επρεπε να ειναι μεσα τωρα) δεν πιάσατε να τον μπουζουριασετε μεσα.

Παρτε το χαμπάρι οσο μενουν εξω αυτοι που τα κανουν αυτα τοσο πισω θα πηγαίνει το ποδόσφαιρο και η χωρα μας.

Αν ηταν σε αλλη χωρα αυτο που εγινε χτες 200 ηλίθιοι θα ηταν τωρα μεσα και θα ψαχνανε στα video και τους υπόλοιπους για να πανε απο τα σπιτια τους να τους μαζεψουν.

Ελεοςςςς πια σε αυτο το κ.....κρατος.

Τιποτα δεν λειτουργεί πια ουτε η παιδια ούτε η αστυνομία ουτε η δικαιοσύνη.Ολα τα εχετε αφησει στη μοίρα τους.

Ημουν 15 χρονια μετανάστης στο εξωτερικό και σκέφτομαι να την κανω παλι.

Έγινε επεξεργασία - Δίας
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι αναγκη να βριζουμε , στο κατω κατω δεν φαγαμε και εμεις το ξυλο :):helpsmilie:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι αναγκη να βριζουμε , στο κατω κατω δεν φαγαμε και εμεις το ξυλο :):helpsmilie:

Ε τι να πω τωρα.

Αυτη η νοοτροπία τελικα δεν θα φύγει.

Πρεπει τελικα να αρχίσουμε να σκεφτόμαστε λιγο συνολικά και οχι ατομικά φιλε μου.

Δεν εφαγες εσυ το ξυλο αλλα οπως πανε τα πραγματα θα ερθει και η σειρα σου και τοτε θα ναι αργα.

Δεν θα μπορεις να σταματήσεις το κακο.

Link to comment
Share on other sites

Ε τι να πω τωρα.

Αυτη η νοοτροπία τελικα δεν θα φύγει.

Πρεπει τελικα να αρχίσουμε να σκεφτόμαστε λιγο συνολικά και οχι ατομικά φιλε μου.

Δεν εφαγες εσυ το ξυλο αλλα οπως πανε τα πραγματα θα ερθει και η σειρα σου και τοτε θα ναι αργα.

Δεν θα μπορεις να σταματήσεις το κακο.

Δεν εχω σκοπο να παω ποτε σε γηπεδο :):helpsmilie::helpsmilie:

Link to comment
Share on other sites

Ψυχραιμία παιδιά, όλοι καταλαβαίνουμε ότι δεν είναι θέμα αυστηρά ποδοσφαιρικό. Η βία είναι καταδικαστέα σε όλες τις μορφές της, από όπου κι αν προέρχεται.

:)

Link to comment
Share on other sites

Εβλεπα χτες το παιχνίδι στο Νοβασπορ2 και ειδα και τι εγινε.

1.Ακομα και σε φιλικό απαράδεκτο που αφήσανε να μπουκάρουν οπαδοί μεσα.Τους ξεγύμνωσαν στην κυριολεξία τους ποδοσφαιριστές.

Φταίει η αστυνομία που δεν έλαβε τα μετρα της.

2.Ενώ ειδαν οι μπατσοι(ακομα και εγω τον ειδα απο την TV) τον τυπο που χτύπησε τον μπαγιεβιτς και τον ξάπλωσε κατω κανενας χ.....ης δεν ετρεξε να τον συλλάβει.

Και Τελος

Ρε *********** σας βαρούσανε οι οπαδοι της ΑΕΚ σας πετούσανε σίδερα καρέκλες και οτι αλλο έβρισκαν μπροστα τους κι εσεις ουτε εναν(οχι ενας 100 επρεπε να ειναι μεσα τωρα) δεν πιάσατε να τον μπουζουριασετε μεσα.

Παρτε το χαμπάρι οσο μενουν εξω αυτοι που τα κανουν αυτα τοσο πισω θα πηγαίνει το ποδόσφαιρο και η χωρα μας.

Αν ηταν σε αλλη χωρα αυτο που εγινε χτες 200 ηλίθιοι θα ηταν τωρα μεσα και θα ψαχνανε στα video και τους υπόλοιπους για να πανε απο τα σπιτια τους να τους μαζεψουν.

Ελεοςςςς πια σε αυτο το κ.....κρατος.

Τιποτα δεν λειτουργεί πια ουτε η παιδια ούτε η αστυνομία ουτε η δικαιοσύνη.Ολα τα εχετε αφησει στη μοίρα τους.

Ημουν 15 χρονια μετανάστης στο εξωτερικό και σκέφτομαι να την κανω παλι.

Mod note: Με το να χρησιμοποιείς αυτές τις λέξεις χάνεις το δίκιο σου.Θα σε παρακαλέσω να μην επαναληφθεί.Εδώ δεν είναι γήπεδο,είναι forum το οποίο το διαβάζουν και ανήλικοι.

Έγινε επεξεργασία - nikoloutso
Link to comment
Share on other sites

Mod note: Με το να χρησιμοποιείς αυτές τις λέξεις χάνεις το δίκιο σου.Θα σε παρακαλέσω να μην επαναληφθεί.Εδώ δεν είναι γήπεδο,είναι forum το οποίο το διαβάζουν και ανήλικοι.

Ποιες λεξεις σε πείραξαν?

**********?.Τι λεξεις ειναι δηλαδη και σε πειραξαν?

Οι ανήλικοι λενε ποιο άσχημες σε πληροφορώ αξιότιμε κύριε MOD.

Link to comment
Share on other sites

Ποιες λεξεις σε πείραξαν?

***********?.Τι λεξεις ειναι δηλαδη και σε πειραξαν?

Οι ανήλικοι λενε ποιο άσχημες σε πληροφορώ αξιότιμε κύριε MOD.

Εσυ γιατι ειρωνευεσαι τον συντονιστη;

Αυτη δεν ειναι η δουλεια του,να κραταει τα πνευματα ηρεμα;

Link to comment
Share on other sites

Ποιες λεξεις σε πείραξαν?

χεστηδες, ηλίθιοι, και κωλοκρατος?.Τι λεξεις ειναι δηλαδη και σε πειραξαν?

Οι ανήλικοι λενε ποιο άσχημες σε πληροφορώ αξιότιμε κύριε MOD.

Σε αρκετα απο αυτα που ειπες θα συμφωνουσα.Αλλα με τροπο.Χανεις το δικιο σου φιλε polidi.

Link to comment
Share on other sites

Σε αρκετα απο αυτα που ειπες θα συμφωνουσα.Αλλα με τροπο.Χανεις το δικιο σου φιλε polidi.

η αλήθεια είναι κάπου στη μέση...

ούτε ο ένας έβρισε έβρισε, ο άλλος όμως επειδή είναι mod έπρεπε να πει αυτό που έπρεπε να πει...

μη χαλάτε το πόστ όμως, τι λέγαμε λοιπόν;

Έγινε επεξεργασία - warhawk
Link to comment
Share on other sites

Το γνωρίζω οτι λένε χειρότερες,ήμουν κι εγώ ανήλικος πριν λίγα χρόνια.Δεν χρειάζεται όμως να τις αναφέρουμε εδώ μέσα.Ο κανονισμός είναι σαφής και οφείλουμε να τον τηρούμε όλοι.

Απόσπασμα από τους Όρους χρήσης του Forum

"ΔΕΟΝΤΟΛΟΓΙΑ ΜΕΛΩΝ

Οι χρήστες/μέλη συμφωνούν να μην κάνουν χρήση των υπηρεσιών του Aquazone.gr για:

1. Ανάρτηση, δημοσίευση, αποστολή, μεταφορά ή χρήση άλλης μεθόδου για την εγκατάσταση περιεχομένου που είναι παράνομο, επιβλαβές, απειλητικό, προσβλητικό, επιζήμιο, δυσφημιστικό, χυδαίο, βίαιο, υβριστικό, ρατσιστικό ή άλλως αποδοκιμαστέο, παραβιάζει την προσωπικότητα και τα προσωπικά δεδομένα άλλων, προκαλεί συναισθήματα μίσους, ή/και οποιοδήποτε άλλο συνιστάμενο ποινικό αδίκημα. "

Ευχαριστώ για την κατανόηση.

Link to comment
Share on other sites

Εκτός απο ελεεινοί κάφροι, είναι και τελείως ανεγκέφαλοι. Σε αυτή την κατάσταση που βρίσκεται η ΑΕΚ, όχι προπονητή άλλο δε θα βρούνε, αλλά στο τέλος θα πέσουν κατηγορία. Αλλά έτσι είναι τα πρόβατα. Και όταν κοιμούτναι, ονειρεύονται οτι παίρνει την ομάδα ο Μελισανίδης, και την άλλη μέρα φέρνει τον Ντελ Μπόσκε με τον Ινιέστα στις βαλίτσες του. Α, ρε ζώα όρθια...

Όπως είχαν πεί κάποιοι, μόνο ο καπετάνιος ο μπαρμπα-γιώργος είχε τα αντερα να καθαρίσει αυτά τα καρκινώματα τους οργανωμένους. Ο Σώκος τα είχε κάνει πλακάκια με την 7 για τους δικούς του λόγους, και η Ορίτζιναλ με τη συμπεριφορά της έριχνε τις χαριστικές βολές στην ΑΕΚ.

Να τους χαιρεστε.

Link to comment
Share on other sites

Το γνωρίζω οτι λένε χειρότερες,ήμουν κι εγώ ανήλικος πριν λίγα χρόνια.Δεν χρειάζεται όμως να τις αναφέρουμε εδώ μέσα.Ο κανονισμός είναι σαφής και οφείλουμε να τον τηρούμε όλοι.

Απόσπασμα από τους Όρους χρήσης του Forum

"ΔΕΟΝΤΟΛΟΓΙΑ ΜΕΛΩΝ

Οι χρήστες/μέλη συμφωνούν να μην κάνουν χρήση των υπηρεσιών του Aquazone.gr για:

1. Ανάρτηση, δημοσίευση, αποστολή, μεταφορά ή χρήση άλλης μεθόδου για την εγκατάσταση περιεχομένου που είναι παράνομο, επιβλαβές, απειλητικό, προσβλητικό, επιζήμιο, δυσφημιστικό, χυδαίο, βίαιο, υβριστικό, ρατσιστικό ή άλλως αποδοκιμαστέο, παραβιάζει την προσωπικότητα και τα προσωπικά δεδομένα άλλων, προκαλεί συναισθήματα μίσους, ή/και οποιοδήποτε άλλο συνιστάμενο ποινικό αδίκημα. "

Ευχαριστώ για την κατανόηση.

Ok Κανω πάσο και ζητω συγνώμη εαν με τις λεξεις που εγραψα προκάλεσα.

Αλλα ολα αυτα τα εγραψα επειδή ετσι αισθανόμουν.

Τα εγραψα γιατι έζησα στο εξωτερικό πολλα χρονια σε διαφορετικές συνθήκες και βλεπω πως μερα με τη μερα αυτη η χωρα παει κατα διαόλου.

Θελω να παιρνω τα παιδια μου και να πηγαίνω στο γήπεδο όμορφα κι ωραια και να βλεπω μονο μπαλα και τιποτα αλλο.

Ξερεις τι μου ειπε ο γιος μου(7 χρονών) σημερα που τα ακουσε σε ολα τα ΜΜΕ?

Μπαμπα την επομενη φορα δεν θα με παρεις μαζι σου στο γηπεδο.

Αντε τωρα εγω να καταφερω να πισω τον μικρο οτι δεν ειναι ετσι τα πραγματα και θα στρωσουν.

Μα την επόμενη παλι τα ιδια θα δει.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...