Jump to content

Νεος στην κοινότητα


Periptosi

Recommended Posts

Γεια σε όλη την κοινότητα με λένε Γιάννη είμαι από Αθήνα και είπα και εγώ να ξανά ξεκινήσω το spor μιας και το είχα παρατήσει για καιρό..

Έχω στην κατοχή μου ένα ενυδρείο 300λ και θα γίνει γλυκού νερού μιας και η γυναίκα αυτό θέλει….

Και πάλι καλός σας βρήκα!!!

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες!!! τι λες να βαλεις μεσα?

Link to comment
Share on other sites

καλος ηρθες στη παρεα μας...

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες!!! τι λες να βαλεις μεσα?

Το standard είναι 7-8 γαρίδες για να καθαρίζουν άλγη στα προηγούμενα ενυδρεία με είχαν σώσει!!

Τώρα από εκεί και πέρα έναν γλείφτη κλασικά και λέω να παίξω με τίποτα ημιάγρια σε στιλ silver shark , κανέναν δολοφόνο pagasious χε χε χε σε κάτι τέτοια λέω αλλά και πάλι μέχρι να πάει να δει η γυναίκα τι τις αρέσει… μπορεί να φέρει τίποτα αγγελόψαρα.. χχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Το standard είναι 7-8 γαρίδες για να καθαρίζουν άλγη στα προηγούμενα ενυδρεία με είχαν σώσει!!

Τώρα από εκεί και πέρα έναν γλείφτη κλασικά και λέω να παίξω με τίποτα ημιάγρια σε στιλ silver shark , κανέναν δολοφόνο pagasious χε χε χε σε κάτι τέτοια λέω αλλά και πάλι μέχρι να πάει να δει η γυναίκα τι τις αρέσει… μπορεί να φέρει τίποτα αγγελόψαρα.. χχαχαχαχαχα

ενταξει για τους δολοφονους αλλα τις γαριδες τοτε τις ξεχνας, εκτος αν θες να παρεχεις μεζε... κοιτα στο index τι ψαρια σαρεσουν και τι συνθηκες θελουν και αποφασιζεις... μην τον λες γλυφτη ειναι pleco και σε πολλους δεν αρεσει αυτη η ονομασια... anyway δες και ενημερωσε μας για τα ψαρια γιατι σε τοσα λιτρα κανεις παπαδες αν προσεξεις απο την αρχη... με το στρωσιμο εκανες τιποτα? φιλτρο? φωτισμος?

Έγινε επεξεργασία - pozeras13
Link to comment
Share on other sites

ενταξει για τους δολοφονους αλλα τις γαριδες τοτε τις ξεχνας, εκτος αν θες να παρεχεις μεζε... κοιτα στο index τι ψαρια σαρεσουν και τι συνθηκες θελουν και αποφασιζεις... μην τον λες γλυφτη ειναι pleco και σε πολλους δεν αρεσει αυτη η ονομασια... anyway δες και ενημερωσε μας για τα ψαρια γιατι σε τοσα λιτρα κανεις παπαδες αν προσεξεις απο την αρχη... με το στρωσιμο εκανες τιποτα? φιλτρο? φωτισμος?

Να κάτι που δεν ήξερα pleco λοιπόν.

Με τις γαρίδες ποτέ δεν είχα προβλήματα μάλλον τυχαίο τελικά…

Γενικά αυτό που θέλω να κάνω είναι να υπάρχει κίνηση μέσα στο ενυδρείο να μην είναι στάσιμο δηλαδή.

Είμαι ανοιχτός σε προτάσεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Για φίλτρο ψάχνω κάτι σε εξωτερικό ήδη έχουν σταλεί κάποια pm και περιμένω απαντήσεις

Link to comment
Share on other sites

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showforum=255

παρε καμια ιδεα και απο δω!!

Link to comment
Share on other sites

Και ποτε δεν παμε κοντρα στης γυναικες μας,για να εχουμε το κεφαλι μας ησυχο ;)

Link to comment
Share on other sites

1.Καλώς ήρθες. :P

2.Το σίγουρο είναι οτι με 300 λίτρα έχεις παρα πολλές επιλογές για να φτιάξεις ένα πολύ όμορφο ενυδρείο σύμφωνα με το προσωπικό σου γούστο ;)

3.Συμφωνώ απόλυτα με τον φίλο κιχλιδάτο (ποτε δεν παμε κοντρα στης γυναικες μας,για να εχουμε το κεφαλι μας ησυχο ) :)

Καλή συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες!

Η μόνη λύση για να ξεφύγεις είναι να φτιάξεις και δεύτερο! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...