Jump to content

Liverpool F.C


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 127
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ψηφίστηκε καλύτερος παίχτης της ομάδας για τον προηγούμενο μήνα :thumbup:

http://sportifi.com/news/Meireles-wins-Liv...nth-666682.html

Δεν θέλω να πάω κόντρα, ούτε και να γίνω κακός, αλλά πόσο δύσκολο είναι να βγεις καλύτερος παίχτης ΑΥΤΗΣ της ομάδας? :thumbup:

Τέλος πάντων... Μάλλον αρχίσατε να συμβιβάζεστε στα πραγματικά κυβικά σας (αυτή η κακία ήταν εσκεμμένη :buttrock: )

Link to comment
Share on other sites

@trooper θέλω να δω τι θα κάνετε όταν θα την κάνει ο Σκοτσέζος......θα διαλυθείτε σαν χάρτινος πύργος μιας και δεν έχετε καταλάβει ότι αυτός σας κάνει ομάδα και δεν έχετε διαλυθεί από τα χρέη . :thumbup: Αυτή η στιγμή δεν αργεί :thumbup:Είναι και αχώνευτος γιατί και καλύπτει τα αίσχη της διοίκησης και επειδή μασάει σαν κατσίκα τσίχλα όλη την ώρα

Έγινε επεξεργασία - karrot
Link to comment
Share on other sites

@trooper θέλω να δω τι θα κάνετε όταν θα την κάνει ο Σκοτσέζος......θα διαλυθείτε σαν χάρτινος πύργος μιας και δεν έχετε καταλάβει ότι αυτός σας κάνει ομάδα και δεν έχετε διαλυθεί από τα χρέη . :thumbup: Αυτή η στιγμή δεν αργεί :thumbup:Είναι και αχώνευτος γιατί και καλύπτει τα αίσχη της διοίκησης και επειδή μασάει σαν κατσίκα τσίχλα όλη την ώρα

Θα πάρουμε θείο Jose :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

αχώνευτοι είσαστε αχώνευτο θα πάρετε...τι άλλο θα κάνατε.Α πάρτε τον για να διαλυθείτε οικονομικά

Link to comment
Share on other sites

Θα πάρουμε θείο Jose :thumbup:

πάρτε τον αλλά θα φτάνει πάλι στον θεό ο μικρός θεός και ο μικρός ronaldo θα κλαίει και θα κλαίει ξανά και ξανά

και κάποιοι άλλοι θα σας αποκλείουν συνέχεια όποτε θα σας βρίσκουν στον δρόμο τους

Έγινε επεξεργασία - karrot
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί η ομάδα να είναι μισητή..... αλλά μιλάμε για γκολάρα!!!!

Και μ'εστειλε κουβά.... :D:):angry2::rasp: (αναποφάσιστος)

Το ξαναβάζω καθότι το βίντεο του Κωστή "πέθανε"!

Link to comment
Share on other sites

....χθες στον Αγωνα της Ματζεστερ εκπλκτικη αποδοση ειχε και το ball-boy Μ.Οwen! :rasp: χεχεχε ...το χαρηκε η ψυχουλα μου :)

Link to comment
Share on other sites

πέρα από το καταπληκτικό goal του rooney μπήκαν και άλλα 2 ωραία goal από τον παιχταρά που λέγεται robben

Link to comment
Share on other sites

πέρα από το καταπληκτικό goal του rooney μπήκαν και άλλα 2 ωραία goal από τον παιχταρά που λέγεται robben

Φιλαράκι... Εδώ μιλάμε για σοβαρό πρωτάθλημα και όχι για το πρωτάθλημα του μπουζουκτσή Χαριστέα και του γιδοβοσκού Γκέκα!

Σε παρακαλώ να μην ξανασπαμάρεις! :)

Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκι... Εδώ μιλάμε για σοβαρό πρωτάθλημα και όχι για το πρωτάθλημα του μπουζουκτσή Χαριστέα και του γιδοβοσκού Γκέκα!

Σε παρακαλώ να μην ξανασπαμάρεις! :rasp:

μια φορά αυτοί από αυτό το γελοίο πρωτάθλημα σε αποκλείουν συνέχεια εσένα και τις αγγλικές ομάδες γενικά 2 τελικούς έχετε να επιδείξετε έναν σε ένα super cup και ένα champions league στον οποίο κοιμήθηκε ο θεός για λίγα λεπτά μιας και σε όλο τον αγώνα δεν το βλέπατε το τόπι :D Επίσης να σας δω σε ένα χρόνο από τώρα πως θα πάρετε την άδεια για την συμμετοχή στις επόμενες διοργανώσεις με αυτά που χρωστάνε όλοι στη Αγγλία.Με δανικά ξέρω και εγώ να φτιάχνω πρωταθληματάρα και ομαδάρες :angry2::) αααα και από man unt έχω και πιο πολλούς τελικούς και cl και τελικούς πρέπει να έχω πιο πολλούς και από τη liverppol χωρίς να είμαι σίγουρος.;Έχω άμα δεν κάνω λάθος 8 τελικούς σε cl.Για μα μην το πάω στην εθνική ομάδα αυτού του τιποτένιου πρωταθλήματος που η Αγγλία την βλέπει με τα κιάλια μαζί με τους τόσους παιχταράδες που έχει διαχρονικά.Με σύγχυσες πρωί πρωί!!!!!!!!

Έγινε επεξεργασία - karrot
Link to comment
Share on other sites

επίσης για να μην ξεχνιόμαστε trooper πολύ καλή πελάτισσα είναι και η real madrid

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ!!!!!

2-0

Έτσι γερά... Το πρωτάθλημα είναι δικό σας :D

Link to comment
Share on other sites

3 - 1... έτσι για πλάκα!

Link to comment
Share on other sites

Απλά ξεφτύλα...παράγκα,πουλημένο ουουουουου

Πες στα... Πες τα!!! Το δεύτερο γκολ ήταν offside και το πρώτο ήταν αντιαθλητικό!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...