Jump to content

Ενα πειραμα διαφορετικο απο τα αλλα


Recommended Posts

Βρηκα ενα βιντεακι με θεμα το τσιγαρο .

Αν και δεν καπνιζω (ουτε καπνιζα) μου εκανε μεγαλη εντυπωση

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα τραγικο το τι καταπινουμε με το βρωμοτσιγγαρο, και σκεψου οτι 400 τσιγαρα ειναι καμια δεκαρια μερες για αρκετους... παντως το οτι το τελικο δειγμα ειναι ακρως τοξικο ειναι γεγονος αλλα αυτο ισχυει για το συνολο των πραγματων που καταναλωνουμε.... πχ καποιος σε διαγωνισμο ηπιε καμια 10λιτρα κοκα κολα και πεθανε...

ΜΕΕΕΤΤΡΡΡΡΟΟΟΟ

και για το τσιγγαρο αμα γινεται και κοψιμο ακομα καλυτερα :)

Link to comment
Share on other sites

Τη θελη να μας πει ο ποιητης:

1.να καπνηζουμε με ανεμηστηρακι υπολογηστη!

2.να πιουμε το μαυρο υγρο απο το μπουκαλι!

3.να φαμε την πισα με μαχεροπιρουνο!

:)

Link to comment
Share on other sites

ποιος καπνιζει 400 τσιγαρα σε 4 ωρες??

επρεπε να κανει το πειραμα με 20 τσιγαρα σε 24 ωρες,οπως επισης δεν παει ολος ο καπνος στα πνευμεονια...οπως περνουσε απο το μπουκαλι!

Link to comment
Share on other sites

το 1/10 απο αυτο που ειδα να παθαινα μου ειναι αρκετο .....

Link to comment
Share on other sites

το 1/10 απο αυτο που ειδα να παθαινα μου ειναι αρκετο .....

Αυτό τα λέει όλα. Δεν χρειάζεται τίποτα άλλο.

:)

Link to comment
Share on other sites

Ενα τσιγαρακι μας εμεινε.Μας τα εκοψαν ολα,νατο κοψουμε και αυτο.Α ρε geosid,αφου δεν καπνιζεις,γιατι μας το χτυπας στα μουτρα. :)

Link to comment
Share on other sites

Ενα τσιγαρακι μας εμεινε.Μας τα εκοψαν ολα,νατο κοψουμε και αυτο.Α ρε geosid,αφου δεν καπνιζεις,γιατι μας το χτυπας στα μουτρα. :)

:P;):blush:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ενα τσιγαρο δεν ειναι κακο ουτε ενα πακετο την ημερα , βλεπω πχ το πατερα μου που κανει 3-4 πακετα την ημερα και μου γυρνανε τα ματια ,

τσιγαρο δοκιμασα στα 16-17 μου ειδα οτι δεν μου προσφερει καποια ευχαριστηση και απο εκει και περα δεν το ξαναβαλα στο στομα μου .

Με λιγο καλη θεληση πιστευω πως μπορει καποιος να κοψει το τσιγαρο οχι για οικονομια αλλα για την υγεια του !!!!

Εχουμε φτασει σε ενα σημειο σαν ανθρωποι που αν πεθανει καποιος απο φυσιολογικα αιτια Η απο γεραματα μας φαινεται περιεργο-εξωπραγματικο ....

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ενα τσιγαρο δεν ειναι κακο ουτε ενα πακετο την ημερα , βλεπω πχ το πατερα μου που κανει 3-4 πακετα την ημερα και μου γυρνανε τα ματια ,

τσιγαρο δοκιμασα στα 16-17 μου ειδα οτι δεν μου προσφερει καποια ευχαριστηση και απο εκει και περα δεν το ξαναβαλα στο στομα μου .

Με λιγο καλη θεληση πιστευω πως μπορει καποιος να κοψει το τσιγαρο οχι για οικονομια αλλα για την υγεια του !!!!

Εχουμε φτασει σε ενα σημειο σαν ανθρωποι που αν πεθανει καποιος απο φυσιολογικα αιτια Η απο γεραματα μας φαινεται περιεργο-εξωπραγματικο ....

Δικιο εχεις,ετσι ειναι.

Link to comment
Share on other sites

απο αυριο..μαλλον θα το ελλατωσουμε αναγκαστικα... :):P

Link to comment
Share on other sites

απο αυριο..μαλλον θα το ελλατωσουμε αναγκαστικα... :):P

Η θα παιζουμε κουτουλιδια με τους ελεγκτες ;)

Link to comment
Share on other sites

με αγχωσατε τωρα....θ αναψω ενα τσιγαρακι να χαλαρωσω... :P;):):blush:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...