Jump to content

Πολυ Επικινδυνα Παιχνιδια...


Recommended Posts

Ωχ παναγία μου.....Αυτο θα πει του κοψε κομμάτι... Παλι καλα που δεν το δαγκωσε τιποτα αλλο...Παντως η Ιατρικη κανει θαύματα...αντίχειρας από ποδι!!

Link to comment
Share on other sites

τι ηθελε να πει το βιντεο? μην ενοχλειτε τα ζωντανα, αλλα και αν το κανεται...το pro evolution δεν το χανεται?

Link to comment
Share on other sites

1) Πόσο @!#$@!*#& πρέπει να είσαι για να "παίζεις" έτσι με τη φύση. Νομίζω πως ο χέλι δεν ήθελε καν να τον δαγκώσει. Την τροφή του πήγε να πάρει... Ο άλλος ξεχάστηκε να τραβηχτεί.

2) Λίγο Φρανκενστάιν το δαχτυλάκι, αλλά δε βαριέσαι... Αρκεί να βρωμάει ποδαρίλας!

3) Η επιστήμη έχει προχωρήσει όντως πολύ... Το ίδιο και η ηλιθιότητα!

Link to comment
Share on other sites

αυτού του τύπου η επέμβαση δεν είναι πρωτότυπη γίνονται εδώ και πολλά χρόνια....Όσο για το δύτη η σιγουριά μου αρέσει που έβγαλε και το γάντι...Πότε δεν παίζεις με αυτά τα πράγματα.Μια συμβουλή για όσους κάνουν ψαροντούφεκο που δυστυχώς ελάχιστοι εφαρμόζουν η οποία είναι τα ψάρια που πιάνουν πρέπει να είναι μακριά δεμένα από το σώμα.Η μάνα μου μια φορά πήγε να καθαρίσει κάτι ψάρια και ευτυχώς που είχε μια φίλη της μαζί της και την προειδοποίησε ότι είχε βγει μία σμέρνα για το πότε άφησε τα ψάρια και βγήκε και σμέρνα φυσικά τα έκανε μαι χαψιά.... :)

Link to comment
Share on other sites

1) Πόσο @!#$@!*#& πρέπει να είσαι για να "παίζεις" έτσι με τη φύση. Νομίζω πως ο χέλι δεν ήθελε καν να τον δαγκώσει. Την τροφή του πήγε να πάρει... Ο άλλος ξεχάστηκε να τραβηχτεί.

2) Αρκεί να βρωμάει ποδαρίλας!

3) Το ίδιο και η ηλιθιότητα!

1)Τις περισσότερες φορές έτσι γίνεται με τα άγρια ζώα...άμα δεν τα πειράζεις δεν σε ενοχλούν

2) :blush::):thumbup::P

3) ;)

Link to comment
Share on other sites

Αμα ταιζεις σμερνες λουκανικα και χωρις γαντια ιδιως... ε δεν γινεται, το ψαρι θα μπερδευτει...

Η ηλιθιοτητα στο μεγαλειο της οπως ειπε και ο Νικος.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ E.T. το δάκτυλο!!!

:blush::thumbup::):P

χαχα και ελεγα τι μου θυμιζει... ET... Phone... Home...

Επρεπε να ειχε και λαμπακι μπροστα... ;)

Link to comment
Share on other sites

χαχα και ελεγα τι μου θυμιζει... ET... Phone... Home...

Επρεπε να ειχε και λαμπακι μπροστα... ;)

:):blush::P

Link to comment
Share on other sites

Όταν ξεκίνησα να βλέπω το βιντεάκι ήμουν σίγουρος για το που θα καταλήξει. Απλά δεν ήξερα ποιό σημείο του σωματός του δύτη θα δαγκωθεί. Τώρα που το είδα ως το τέλος τον θεωρώ και λίγο τυχερό, αφού έχασε μόνο το δαχτυλό του.

Αντί για γάντια θα φοράει κάλτσες. :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...