Jump to content

Νέος Παλιός Σας χαιρετά


drbig

Recommended Posts

Γειά σας απο μένα.. Εϊμαι γραμμένος στο φορουμ αρκετούς μήνες, αλλά παρ'ολο που έμπαινα και έβλεπα δεν παρουσιάστηκα ποτέ. Λοιπόν αυτός είμαι εγώ και τα ενυδρεία μου..

Αρχίσα το χόμπι πριν 1 ακριβώς χρόνο με ένα jewel 60αρι που είχε μεσα ότι μου έδινε ο πετσοπάς. Ψάρια ασύμβατα, σε άστρωτο ενυδρείο, και με απαιτήσεις διαφορετικές ως προς τα λίτρα.

Μετά από αρκετούς θανάτους, στεναχώριες, και ταλαιπωρίες,αλλά και πολύ διάβασμα, σήμερα έχω ένα 200αρι Αμερικάνικο με σκαλάρια και κορυς, ενα 100αρι με κριμπς και ξιφοφόρους, ενα 60αρι με γαρίδες και έντλερς, ένα 120αρι γεννήστρα, και ενα 25αρι γεννήστρα και νοσοκομείο (αχρείαστο ως τώρα πάντως). Τα ενυδρεία μου μεγαλώνουν και αυξάνονται, και η τρέλα μου μαζί τους επίσης.

Και πάλι καλώς σας βρήκα! :)

Έγινε επεξεργασία - ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον ! :)

Όταν βρεις ευκαιρία κάνε μας καμιά παρουσίαση ένα από τα ενυδρεία σου !

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες!! ναι οταν μπορεις μια παρουσιαση με φωτος θα ειναι τελειο!!

Link to comment
Share on other sites

Καλός όρισες :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Ναι. με πρώτη ευκαιρία θα κάνω κάποιο παρουσίαση.. Απλα επειδή μετέφερα το 120αρι στο 200αρι ουσιαστικά και έπεσε χοντρο κλάδεμα το ενυδρείο αυτή τη στιγμή δε δείχνει ακόμη! Σύντομα όμως.. :)

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια, που κάνουμε παρουσίαση, εφαγα το φορουμ αλλά δεν βρηκα section.. μήπως κάποιος να μου κανει paste ενα link παρακαλώ? :)

Link to comment
Share on other sites

Πονηρούλη! :P

Το ψευδόνυμό μου είναι πολλών ετών παλιό από την ημέρα που είδα και ερωτεύτηκα την DRBIG 800 της SUZUKI

1995_DR800S_blue_450.jpg μιλάμε για 22 χρόνια πίσω τώρα :) ... (η DRBIG κυκλοφόρησε το 1988)

Έγινε επεξεργασία - drbig
Link to comment
Share on other sites

ε ενταξει αυτο δεν παιζει να το καταλαβαιναμε ποτε... :)

ωραια η κυρια!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...