Jump to content

Δίσκοι και Λίτρα


triphop

Recommended Posts

Μέγα λαθος γιατί πολλές φορές και διαπιστωμενο ζευγαρι τσακωνεται μεχρι θανατου ....

Θα πρέπει να είναι σε θεση να τα χωρίσει αν του βγει πρόβλημα

5-6 μικρα ψαρια με μερα παρα μερα αλλαγη με λίγη διακοσμιση στο ενυδρείο και όλα καλά για 8-9 μήνες

Δεν εχεις διαβασει καλα την προταση μου!!!

Εγω ειπα να βαλει ζευγαρι και οχι ενα αρσενικο και ενα θυληκο για να κανουν ζευγαρι...!!!

Επισης ο καθενας εχει την προταση του το παλικαρι εδω υα διαβασει και θα κρινει!

Στα 180 λιτρα ομως επειδη το ειδα και πραγματικα το λεω με σεβασμο εδω στο παιδι πρεπει να παρει μικρα και μετα να χρειαστει σιγουρα να αλλαξει ενυδρειο η να καταφυγει στη λυση ενος μεγαλου ζευγαριου.

Βεβαια οτι και να διαλεξει εγω πιστευω πως αν ξεκινησει αυριο μεθαυριο θα θελησει και ο ιδιος να παει σε αλλα κολπα...(λιτρα).απλα το θεμα ειναι ποιες ειναι οι καταλληλες ας το πουμε λυσεις για τα 180λιτρα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 74
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ορεξη για ταισματα

Ορεξη για συχνες αλλαγες

και ολα μπορουν να γινουν ....

( ΙΜΟ )

Το κοινως λεγομενο......."ΜΕΡΑΚΙ".....

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω κι'εγώ μια άλλη ... που σίγουρα θα σβήσεις .... ΕΛΕΟΣ.- :)

Link to comment
Share on other sites

και προφανως αναφερεσαι σε αλλον μιας και εγω ΔΕΝ μπορω να σβησω τιποτε.

Link to comment
Share on other sites

Aφου μπορω θα τα σβησω εγω μιας και σας αρεσει να δημιουργειτε θεματα σε ποστ των ανθρωπων............

Καθε ποστ που θα χαλαει το θεμα θα διαγραφεται

Έγινε επεξεργασία - Δίας
Link to comment
Share on other sites

Για να το σοβαρεψω ομως λιγο παλι,εμενα μου τη δινει οταν γινονται διακρισεις.

Να βγαινουν καποιοι δηλαδη εδω και να κραζουν καποιον με λιγα λιτρα,και αλλου κι αλλου,να κανουν το κουνελι.

Αλλα αν δεν παινεψεις το σπιτι σου λενε,θα πεσει να σε πλακωσει :)

Link to comment
Share on other sites

Ποιο; :P Γιατί .... έχω και τον έμενταλ που με ταλαιπωρεί.- :)

Link to comment
Share on other sites

Ποιο; :P Γιατί .... έχω και τον έμενταλ που με ταλαιπωρεί.- :)

Νικο μεγαλα παιδια ειμαστε.

Ξερεις οτι δε μου αρεσουν οι προσωπικες αντιπαραθεσεις,αλλα μην κανεις τον εξυπνο και τον αντιρρησια μονο εδω.

Και αλλου εχουν φτιαξει μικρα ενυδρεια με δισκους,καποιοι στην πορεια τους αυξησαν κιολας αντι να πανε σε μεγαλυτερο ενυδρειο.Εκει γιατι δε λες τιποτα;

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς ΑΣΤΕΙΕΥΕΣΑΙ ....... πολύ θα ήθελα αυτό που λες να μου το αποδείξεις κιόλας. :)

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς ΑΣΤΕΙΕΥΕΣΑΙ ....... πολύ θα ήθελα αυτό που λες να μου το αποδείξεις κιόλας. :)

μπορεις να μου πεις τις παροπιδες απο που τις αγορασες να παρω ενα ζευγαρακι ? :P;)

Έγινε επεξεργασία - geosid
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς ΑΣΤΕΙΕΥΕΣΑΙ ....... πολύ θα ήθελα αυτό που λες να μου το αποδείξεις κιόλας. :)

Τωρα μαλλον εσυ αστειευεσαι μου φαινεται.

Και αν θες μη βαζεις χρωματα.Εχω προβλημα με τα ματια μου

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να μου πεις τις παροπιδες απο που τις αγορασες να παρω ενα ζευγαρακι ? :P;)

Από Αγία Βαρβάρα. :blush: Και σου προτείνω να δείξεις λίγο σεβασμό ... μιλάνε οι μεγαλύτεροι σου ... αν πάντως έχεις κάτι να δείξεις που να αποδεικνύει το αντίθετο από αυτό που ισχυρίζομαι ... κάντο.- :)

Link to comment
Share on other sites

Τωρα μαλλον εσυ αστειευεσαι μου φαινεται.

Και αν θες μη βαζεις χρωματα.Εχω προβλημα με τα ματια μου

Τώρα έβαλα ... πριν τα είχα κάνει πιο "χοντρά" ... καλά που μου το θύμισες.- :)

Link to comment
Share on other sites

Από Αγία Βαρβάρα. :P Και σου προτείνω να δείξεις λίγο σεβασμό ... μιλάνε οι μεγαλύτεροι σου ... αν πάντως έχεις κάτι να δείξεις που να αποδεικνύει το αντίθετο από αυτό που ισχυρίζομαι ... κάντο.- :)

Απαραδεκτος τροπος.Εσυ δεν δειχνεις σεβασμο μ'αυτο που λες.Εδω εχουν λογο ολοι!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Από Αγία Βαρβάρα. :blush: Και σου προτείνω να δείξεις λίγο σεβασμό ... μιλάνε οι μεγαλύτεροι σου ... αν πάντως έχεις κάτι να δείξεις που να αποδεικνύει το αντίθετο από αυτό που ισχυρίζομαι ... κάντο.- ;)

Τα περι σεβασμου που μου λες εσυ τα ακουω ....... καπως

Για ολα τα υπολοιπα που μου λες περι αποδειξεων απλα συνεχιζεις να κανεις τον Αλεκο και εχει πλακα απλα το απολαμβανω :):P

Οσο για το τι προτεινεις σου συνιστω να διαβασεις την υπογραφη μου ......

Link to comment
Share on other sites

Απαραδεκτος τροπος.Εσυ δεν δειχνεις σεβασμο μ'αυτο που λες.Εδω εχουν λογο ολοι!!!!!!!

Γεροπαραξενιές ωρε Στράτο ... μη δίνεις σημασία .... για το θέμα που σου είπα .... έχεις κάτι να μου πεις; :)

Link to comment
Share on other sites

Γεροπαραξενιές ωρε Στράτο ... μη δίνεις σημασία .... για το θέμα που σου είπα .... έχεις κάτι να μου πεις; :)

Με λενε Ριζο κι οπως θελω τα γυριζω :P;)

Link to comment
Share on other sites

Τα περι σεβασμου που μου λες εσυ τα ακουω ....... καπως

Για ολα τα υπολοιπα που μου λες περι αποδειξεων απλα συνεχιζεις να κανεις τον Αλεκο και εχει πλακα απλα το απολαμβανω :):P

Οσο για το τι προτεινεις σου συνιστω να διαβασεις την υπογραφη μου ......

Αποδειξέ το λέμε ... βγάλτο στη φόρα να με κάνεις "ρόμπα" .... που κολλάς αφού στο ζητάω κι'ολας; ;)

Link to comment
Share on other sites

Ωρέ Ρίζο ... θα πάρω του τουρμπάνι του Silence .... i'll kill you ..... και θα σε κρεμάσω σε καμιά ελιά .... ουσττττ που μου κάνεις και πλακίτσες ... παλιόγερε.- :)

Link to comment
Share on other sites

Ωρέ Ρίζο ... θα πάρω του τουρμπάνι του Silence .... i'll kill you ..... και θα σε κρεμάσω σε καμιά ελιά .... ουσττττ που μου κάνεις και πλακίτσες ... παλιόγερε.- :P

Αυτος που θα κρεμασει εμενα σε ελια,δεν εχει γεννηθει ακομα :)

Link to comment
Share on other sites

παιδια αναμεσα σε τουρμπανι, ελιες και αλεκους ειναι και ενας ανθρωπος που περιμενει να ακουσει τι να κανει με τους δισκους του... :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...