Jump to content

Αλγη


thoba

Recommended Posts

εγω τα εχω δει απο 1.5 εως 2.5 ευρω περιπου. αλλα αμα εινα μικρα μπορει και 1 ευρω. δεν το εχω δει σε ολα τα καταστηματα που πηγα, αλλα στο 70% τα ειχαν...

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχη και καποιο αλλο ειδος σαλιγκαριου που θα μπορουσε να μου κανει αυτη την δουλεια? για να εχω και εναλακτηκη αν δεν βρω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι δύσκολο να τα βρεις. :)

καλησπερα παιδια. ερωτηση: τα zebra εκτος απο την καφε αλγη των τοιχωματων (οπως αναφερθηκε παραπανω) τρεφονται και με καφε αλγη απ τα φυλλα για παραδειγμα μιας ανουμπιας?

και επισης, σιγουρα κυκλοφορουν στην αγορα? σε κανα δυο πετσοπ που γυρισα ειχε μονο apple snails, και δεν θελω να την ξαναπατησω γιατι για ανεξηγητο λογο πεθαναν και τα δυο που ειχα.........

thank youuu:)

Έγινε επεξεργασία - aiswpos
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια. ερωτηση: εκτος απο την καφε αλγη των τοιχωματων (οπως αναφερθηκε παραπανω) τρεφονται και με καφε αλγη απ τα φυλλα για παραδειγμα μιας ανουμπιας?

και επισης, σιγουρα κυκλοφορουν στην αγορα? σε κανα δυο πετσοπ που γυρισα ειχε μονο apple snails, και δεν θελω να την ξαναπατησω γιατι για ανεξηγητο λογο πεθαναν και τα δυο που ειχα.........

thank youuu:)

ΤΑ apple snails κανουν την ιδια δουλεια με τα ζεμρα?

Αυτο που ρωτας απο οτι νομιζω η απαντησει ειναι ναι αλλα περιμενο μηπως απαντησει καποιος πιο καλα

Link to comment
Share on other sites

ναι τρεφονται αποπου φτανουν την αλγη. τα apple ειναι γρηγορα αλλα δεν καθαριζουν την αλγη πολυ, ενω τα zebra neritina ειναι αργα αλλα οταν περνανε απο ενα σημειο, απο πισω βγαινει κρυσταλο!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...