Jump to content

Συναντηση Σεπτεμβριου


ΑΚΗΣ

Recommended Posts

11 Σεπτεμριου εχουμε την συναντηση μας στο cafe La Scala Bennigans απεναντι απο το ΙΚΕΑ στις 17:00 και μετα.Αντε και καλο φθινοπωρο!

Υ.Γ.Η συναντηση αλλαζει εκτακτως μερος ,για να αποφυγουμε την συγχιση που θα δημιουργηθει απο την εναρξη της εκθεσης

post-1129-1284047625_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία - ΑΚΗΣ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

τοσα χρονια που εμενα διπλα ακριβως απο το σημειο συναντησεις σας, δεν σας ηξερα και τωρα που σας εμαθα ειμαι αθηνα :P:)

καλη αρχη για τις συναντησεις σας!!!

Link to comment
Share on other sites

τοσα χρονια που εμενα διπλα ακριβως απο το σημειο συναντησεις σας, δεν σας ηξερα και τωρα που σας εμαθα ειμαι αθηνα :P:)

καλη αρχη για τις συναντησεις σας!!!

και να γνωριζες τα παιδια της συπρωτευουσας, δεν γινοταν συναντησεις. δεν εχει πολυ καιρο που καθιερωθηκε... ή κανω λαθος?

Link to comment
Share on other sites

Μεσα μεσα μεσα μεσα μεσα μεσα μεσα !!!

Την περιμένω εδω και τόσο καιρό. Μου λείψατε ολο το καλοκαίρι βρε! Αντε κ μαλλον θα έχω και μερικά κλαδεματα γιατί κανω ξεκαθάρισμα του ενυδρείου!

Link to comment
Share on other sites

και να γνωριζες τα παιδια της συπρωτευουσας, δεν γινοταν συναντησεις. δεν εχει πολυ καιρο που καθιερωθηκε... ή κανω λαθος?

Νομίζω ότι με αυτή τη συνάντηση κλείνουμε 1 χρόνο. :)

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι με αυτή τη συνάντηση κλείνουμε 1 χρόνο. :)

Σωστα.

Ορεστη,Αντρεα και Αιολε θα ερθετε?

Link to comment
Share on other sites

Ναι και για τους τρεις(χωρίς να ρωτήσω :) )

Link to comment
Share on other sites

Σωστα.

Ορεστη,Αντρεα και Αιολε θα ερθετε?

Ε φυσικά !!!! Εδώ πήγαμε στη Αυγουστιάτικη που ήμασταν τρεις και ο κούκος.. και τελικά καταλήξαμε να κάνουμε τη συνάντηση στο σπίτι μου....

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να ανεβω σαλονικα λιαν συντομως.......να ξαναρθω και σε συναντηση!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν καποιος έχει Hydrocotyle θα μου εκανε μεγάλη χάρη αν μου έφερνε ενα μικρό κομματάκι στην συνάντηση! :) :)

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να ανεβω σαλονικα λιαν συντομως.......να ξαναρθω και σε συναντηση!!!

Ανέβα ρε z3 έχεις :)

Link to comment
Share on other sites

99,9 να ειμαι και εγω στην συναντηση... :):) για να γνωριστουμε απο κοντα

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σκεφτομουν οτι θα ήταν καλή ιδέα να αλλαξουμε την τοποθεσία της συνάντησης αυτη τη φορα. Οπως έχετε ισως δει προγραμματιζονται πορείες και ακουσα οτι θα ερθουν και πουλμαν με ταραξιες απο αλλες πολεις με αφορμη την ελευση του Παπανδρεου. Επειδή το La Scala είναι κοντά στα Πανεπιστημια και ακομα πιο κοντα στο Συνεδριακό κέντρο υπάρχει η περίπτωση α) να έχει φασαρίες εκεί και β) αν δεν εχει φασαριες, απλα να μην μας αφησουν να περάσουμε.

Link to comment
Share on other sites

99,9 να ειμαι και εγω στην συναντηση... :):) για να γνωριστουμε απο κοντα

γραψτε λαθος ειναι λιγο μακρια για μενα. :):P

Link to comment
Share on other sites

Κράτα για μένα ρε φιλαράκο αν μπορείς :)

Θα εχω 30+ pistia :)

Παιδια σκεφτομουν οτι θα ήταν καλή ιδέα να αλλαξουμε την τοποθεσία της συνάντησης αυτη τη φορα. Οπως έχετε ισως δει προγραμματιζονται πορείες και ακουσα οτι θα ερθουν και πουλμαν με ταραξιες απο αλλες πολεις με αφορμη την ελευση του Παπανδρεου. Επειδή το La Scala είναι κοντά στα Πανεπιστημια και ακομα πιο κοντα στο Συνεδριακό κέντρο υπάρχει η περίπτωση α) να έχει φασαρίες εκεί και β) αν δεν εχει φασαριες, απλα να μην μας αφησουν να περάσουμε.

+100

Link to comment
Share on other sites

Στη συνάντηση του Αυγούστου που το La Scala ήταν κλειστό, όσοι είμασταν εκεί πήγαμε στο "Θυμησες" πίσω από το τούρκικο προξενείο... άσχετα αν μετά συνεχίσαμε στο σπίτι μου !!!

Link to comment
Share on other sites

Χμμ.. Εγω σκεφτόμουν να πηγαιναμε καπου τελειως ασχετα, π.χ. καμια Καλαμαρια, Κρηνη ή προς τα πανω π.χ. Χαριλαου (αν και δεν θα εχει χωρο για παρκαρισμα λογικα), Πυλαια ή Πανοραμα (στο τελευταιο βγαινει αρκετα εκτος πόλης) γιατι και για να φτασεις στο Τουρκιο προξενειο περνας σε αποσταση αναπνοης απο τα Πανεπιστημια (αμα ερχεσαι απ'εξω)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το θέμα του παρκαρίσματος ποτέ δεν με απασχόλησε ...Ντεν έκο ατοκίνητο καρντιά μου !!!!, ακούω ότι μέσα στα πανεπιστήμια πάντα υπάρχει χώρος...

Link to comment
Share on other sites

Χμμ.. Εγω σκεφτόμουν να πηγαιναμε καπου τελειως ασχετα, π.χ. καμια Καλαμαρια, Κρηνη ή προς τα πανω π.χ. Χαριλαου (αν και δεν θα εχει χωρο για παρκαρισμα λογικα), Πυλαια ή Πανοραμα (στο τελευταιο βγαινει αρκετα εκτος πόλης) γιατι και για να φτασεις στο Τουρκιο προξενειο περνας σε αποσταση αναπνοης απο τα Πανεπιστημια (αμα ερχεσαι απ'εξω)

Kαι στο Ρετζίκι έχει ωραία καφέ.

Όσο για το παρκάρισμα στα πανεπιστήμια,αστο καλύτερα γιατί ''τα όμορφα αυτοκίνητα,όμορφα καίγονται''.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το θέμα του παρκαρίσματος ποτέ δεν με απασχόλησε ...Ντεν έκο ατοκίνητο καρντιά μου !!!!, ακούω ότι μέσα στα πανεπιστήμια πάντα υπάρχει χώρος...

Ούτε εγώ! Για τους αλλους λέω! :) Απλα πρεπει να αποφασίσουμε για να ενημερώσουμε γιατί υπαρχουν πολλοι που δεν μπαίνουν τοσο τακτικα αλλα ερχονται στις συναντησεις. Π.χ. πριν απο λίγο μιλούσα με τον Κωστη απο το Αζορες για ενα ανταλλακτικο ο οποίος απ'οτι κατάλαβα θα πήγαινε στο Λα Σκαλα οτι και να λέγαμε :)

Link to comment
Share on other sites

μαλλον θα ερθω κ εγω επειδη οι κακες οι γλωσσες λενε οτι παω για θαλασσινο κ δεν ξερω την τυφλα μου :)

απλα αν εχετε καποια καλη ιδεα για αλλο μερος πειτε το τωρα

Link to comment
Share on other sites

Εγω ξέρω ενα που είναι εδω στο Πανοραμα. Εχει αρκετο χωρο νομίζω. Αμα θελετε μπορω να παω να ρωτήσω αν μας χωράει (καμια 20αρια ατομα έτσι;) Εχει ευκολη προσβαση (με το λεωφορειο νουμερο 58 που κανει σταση 100 μετρα παρακει. Επισης εχει ενα παρκινγ (ελευθερο) στα 3-4 λεπτα με τα ποδια.

Το δευτερο λέγεται Villa Luna και ειναι σε πολυ ωραια τοποθεσια βλεπει ολο το Θερμαϊκο. Εκει ομως θα υπάρχει πρόβλημα με το παρκινγκ λογικα γιατι συνηθως γινεται χαμος. Βλεπετε τα ξεφτερια χτιζουν σπιτια χωρις προβλεπομενο χωρο σταθμευσης και τωρα....

Επισης υπαρχει και το Evans cafe στο Cosmos αλλα δεν ξέρω αν θα χωράμε.

cafe.bmp

Έγινε επεξεργασία - tsoum
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...