Jump to content

Γκλου γκλου γκλου......


georgemarousi

Recommended Posts

..Ή αλλιώς καλώς σας βρήκα στα ανθρώπινα! :blush::thumbup:

Έπιασα τυχαία φίλο μου να πουλάει το ενυδρείο του.. και το χτύπησα!

Μου είχε γυαλίσει πολύ απ'όταν το έβλεπα σπίτι του και το είχα στο μυαλό μου το θέμα "ενυδρείο", ειδικά επειδή έχω πλέον το δικό μου χώρο... :P

Προέρχομαι... από το πουθενά! δεν είχα ποτέ μου ούτε γυάλα! Mr Asxetos δηλαδή! :)

Πουλάει τα πάντα, είναι το 120 lt Juwel, (μαζί κι ένα μικρό 50 lt), εξωτερικό φίλτρο Eheim 2026 Professional ΙΙ, και γενικά όλα τα διακοσμητικά / παρελκόμενα που έχει! Μια φωτό κατάστασης που το είχε πρίν (τώρα είναι "αποσυναρμολογημένο") ακολουθεί:

2214899400085462538S600x600Q85.jpg

Σύντομα θα το μεταφέρουμε και θα το στήσουμε κλπ κλπ, με τη βοήθειά του, κι εύχομαι όλα να πάνε καλά και να ανοίξω ένα νέο θέμα να σας το παρουσιάσω!

υγ: το έχω ξενυχτήσει τις τελευταίες μέρες διαβάζοντας το φόρουμ, προσπαθόντας να γνωρίσω σιγά σιγά πράγματα για το αντικείμενο.. πραγματικά ενθουσιάστικα απίστευτα με τις ομορφιές του ενυδρείου.. αλλά και με τις γνώσεις που υπάρχουν εδώ μέσα! ειδικά με εντυπωσίασε και ο index ψαριών / φυτών κλπ ώστε να είναι εύκολη η αναζήτηση!!! συγχαρητήρια λοιπον και θα τα λέμε! ;)

Link to comment
Share on other sites

καλως ορισες φιλε!! ωραιο φοντο!!!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ, καλώς σας βρήκα!

καλως ορισες φιλε!! ωραιο φοντο!!!

Το φόντο λέω να μήν το χρησιμοποιήσω, αν τελικά το τοποθετήσω ως προέκταση μιας κολώνας που χωρίζει σαλόνι/τραπεζαρία .. οπότε και καλό θα είναι να έχει δύο όψεις!.. αν τελικά το βάλω αλλού μου αρέσει κι εμένα πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Σε καλωσοριζω 2 φορες γιατι εισαι και Αφρικανος :):P;)

Μι βαζεις εκει που λες το ενυδρειο σου εαν εχεις πολυ κινιση,θα χασεις πολλες φασεις. :blush:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ όλους!

Γιατί με λέτε "Αφρικανό", λόγω του ενυδρείου που "κληρονομώ" ε; :blush:

Πάντως σκέφτομαι να προσέθετα και για 2-3 μέτρια, εύκολα φυτά.. αλλάζω κατηγορία έτσι;;; :helpsmilie:

Σε καλωσοριζω 2 φορες γιατι εισαι και Αφρικανος :):P;)

Μι βαζεις εκει που λες το ενυδρειο σου εαν εχεις πολυ κινιση,θα χασεις πολλες φασεις. :thumbup:

Αυτό "Μι βαζεις εκει που λες το ενυδρειο σου εαν εχεις πολυ κινιση,θα χασεις πολλες φασεις. :helpsmilie:" μπορούμε να το κάνουμε πενηνταράκια; :helpsmilie:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...