Jump to content

Ο βιαστής, ο αδερφός του θύματος και το τραγούδι!


Recommended Posts

Καταρχήν παρακολουθήστε το παρακάτω βίντεο με την είδηση που κάποιος επίδοξος βιαστής μπήκε σε ένα σπίτι να κάνει την "δουλειά" του... Που να ήξερε όμως ότι ο αδερφός του θύματος θα του έκλεβε όλη τη δόξα...

Το μόνο σίγουρο είναι πως ο αδερφός είναι μορφάρα! Παλικάρι από τα λίγα!!! Κι επειδή κάποιοι έχουν άπλετο ελεύθερο χρόνο, ξέρουν να αξιοποιούν τέτοιες καταστάσεις:

Αυτή ήταν μόνο η αρχή... Πολλοί εμπνεύστηκαν από την αρχική μουσική επένδυση κι έκαναν και τη δική τους εκδοχή:

Πάντως προβληματίζομαι... Πολλές φορές βλέπω κάποιες καταστάσεις και λέω "Τέρμα... Δεν υπάρχει πιο κάτω! Αυτός/οί είναι στον πάτο". Πάντα όμως μερικά 24ωρα μετά διαψεύδομαι. Πάντα υπάρχει κάποιος που μπορεί να σκάψει τον πυθμένα του βαρελιού... :)

Οι μουσικοί του φόρουμ τι λένε? Πάμε για μία Aquazone-ίστικη έκδοση? :)

Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει αυτο ρε παιδια!!!! εχω παιθανει στο γελιο!!! μουχαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

TA ΣΠΑΕΙ!!!!! :)

home home homeboy!!! :)

Έγινε επεξεργασία - venom
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι ακριβώς έχει γίνει, αλλά αν ο τύπος (ο αδερφός) το έχει εκμεταλλευτεί σωστά το όλο θέμα, νομίζω πως έφτιαξε τη ζωή του...

Μπλουζάκια, fan clubs, μέχρι και τα tattoos πλέον έχουν την σφραγίδα του. Εδώ στα charts έφτασε στο no 89. Φαντάζομαι πολλοί είναι οι γνωστοί καλλιτέχνες που θα ήθελαν τη θέση αυτή :)

antoine-dodson-graphic.jpg

Antoine-Dodson-Most-Subscribed.jpg

antoine-banner.jpg

antoinedodsontattoo.jpg

Antoine-Dodson-Bed-Intruder-Song-01-2010-08-20.jpg

Ώρες ώρες σκέφτομαι σε τι "πλαστικό" ζούμε. Οι δυνατότητες του Internet με απλά και τυχαία γεγονότα μπορούν να δώσουν τέτοια τροπή που ούτε κανείς θα μπορούσε να φανταστεί. Το έχω πει και άλλες φορές, αλλά αυτό το συγκεκριμένο γεγονός συν ο Paul (το συμπαθέστατο χταποδάκι του Μουντιάλ) δείχνουν ότι το Marketing πλέον είναι το ΠΑΝ!!!

Link to comment
Share on other sites

:):) Φοβερο !!!! Έγινε επεξεργασία - hms
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...