Jump to content

λιονταρι επιτιθεται στον εκπαιδευτη του


Recommended Posts

!

το θηλυκο παει να σταματησει τον αρσενικο που επιτιθεται 2 φορες ή μου φαινεται?

Link to comment
Share on other sites

!

το θηλυκο παει να σταματησει τον αρσενικο που επιτιθεται 2 φορες ή μου φαινεται?

Αυτό δεν είναι επίθεση... Αυτό είναι απλή παρεξήγηση :) Αν μιλούσαμε για επίθεση, το βιντεάκι θα ήταν splatter :)

Link to comment
Share on other sites

Αυτά παθαίνεις όταν χαλάς την αλυσίδα της φύσης...Τί δουλειά έχει αυτός ο πανέμορφος κυνηγός σε ένα κλουβί;;;

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά...

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ειναι τυχαιο κλουβι...

Ειναι ένα κλουβι στο κεντρικό δωματίο ενός καζινο στο Λας Βεγκας!!

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι ο μάγκας ζαχάρωνε την μικρή ( η οποία και των υπερασπίστηκε), γι'αυτο και στράβωσε ο λιονταρίνος. Τυχαίο δεν νομίζω.... :)

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι ο μάγκας ζαχάρωνε την μικρή ( η οποία και των υπερασπίστηκε), γι'αυτο και στράβωσε ο λιονταρίνος. Τυχαίο δεν νομίζω.... :)

To λιονταρι ειχε φαει 11 παιδάκια.

Το λιονταρι άφησε 8 σημαδια από τα δόντια του στον εκπαιδευτη.

Το βίντεο διαρκει 8 λεπτα.

και τελος το νουμερο 8 κλειρωσε εκεινη τη στιγμη.

Ολο μαζι?? :)

Link to comment
Share on other sites

Ο ένας εκπαιδευτής μου φάνηκε σαν νέος, ο λιοντάρης απλά τον ψάρωσε λίγο και άρχισε να τον εκπαιδεύει στο κυνηγητό. :)

Link to comment
Share on other sites

καλα τους εκανε το λιανταρι.κλεισμενα σε ενα μεγαλο κλουβι οι τουριστες να τραβανε με τις καμερες και τα κινητα πλακα τους εκανε.αυτο το πανεμορφο ζωο θα πρεπει να ζει μονο ελευθερο στη φυση.

Link to comment
Share on other sites

Αφου ο ενας εκπαιδευτης προσπαθει να τον κανει να κουνηθει, για να διασκεδασει ο κοσμος, ενω το ζωο δεν θελει μ αποτελεσμα να την πληρωσει ο ποιο κοντινος εκπαιδευτης.

Η θηλυκια ειδε που κουνηθηκε το αρσενικο κ χαρηκε γι αυτο κ τον ειχε απο το κοντο

ΠΑντως εκτος τ οτι ειναι κριμα να εγκλοβιζουμε τα ζωα αν ο λιονταρης τα ειχε παρει πραγματικα θα τον ειχε κανει κομματακια

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...