Jump to content

Το προσωρινό μου ενυδρείο


IoSpy

Recommended Posts

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ...ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΠΑΜς... ;):rasp:

xaxax nai. Έτσι μου έρχεται να το φέρω εδώ να το στίσω το 350 όπως πάει το θέμα με το σπίτι. Κάνω υπομονή. :rasp:

Link to comment
Share on other sites

Και μερικές ακόμα με moonlight. Θέλω δουλειά ακόμα στις φωτογραφίες αν και με compact μηχανή δεν μπορώ να κάνω και πολλά.

post-21690-1290365134_thumb.jpgpost-21690-1290365141_thumb.jpgpost-21690-1290365150_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για moonlight τι εχεις βαλει? Φανταζομαι οχι ακτινικη μπλε γιατι δημιουργει αλγες ;)

Link to comment
Share on other sites

Για moonlight τι εχεις βαλει? Φανταζομαι οχι ακτινικη μπλε γιατι δημιουργει αλγες ;)

Λεντοταινία μπλε αδιάβροχη. Λες να έχω πρόβλημα; Τι είναι η ακτινική; Στην πραγματικότητα φαίνεται πιο φυσικό, όχι τόσο μπλε.

Link to comment
Share on other sites

ωραιο ειναι μ αρεσει...τα κλαδεματα που σου εδω σα αν μπορεις παρτα ολα μαζι βαλτα στην ιδια σειρα και ευθεια και φυτεψε τα μηπως και αρχισουν να ποιασουν ριζες και να ειναι ετοιμα για το μονομαχοενυδρειο

Link to comment
Share on other sites

ωραιο ειναι μ αρεσει...τα κλαδεματα που σου εδω σα αν μπορεις παρτα ολα μαζι βαλτα στην ιδια σειρα και ευθεια και φυτεψε τα μηπως και αρχισουν να ποιασουν ριζες και να ειναι ετοιμα για το μονομαχοενυδρειο

Προσωρινό ήταν. Τα περισσότερα ήδη μεταφέρθηκαν στον μονομάχο. Έχω ένα θέμα με το φύτεμα στην άμμο όμως. Φεύγουν πολύ εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

''ενωσε τα'' μεταξυ τους.σαν να ειναι ''κοπαδι'' απο φυτα

Αυτό προσπαθώ αλλά τραβιόνται απάνω. Θα δω αύριο πως θα είναι.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...