Jump to content

Γεια σε ολους σας.


costas7

Recommended Posts

Πριν απο μερικους μηνες η κοπελα μου εφερε σπιτι δυο χρυσοψαρα, μας αρεσε πολυ που ειχαμε ενα μικρο ενυδρειο σπιτι μας, τωρα σιγα σιγα ασχολουμαστε περισοτερο και εχω αρχισει να φτιαχνω απο την αρχη ενα πιο μεγαλο ενυρειο.

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο μερικους μηνες η κοπελα μου εφερε σπιτι δυο χρυσοψαρα, μας αρεσε πολυ που ειχαμε ενα μικρο ενυδρειο σπιτι μας, τωρα σιγα σιγα ασχολουμαστε περισοτερο και εχω αρχισει να φτιαχνω απο την αρχη ενα πιο μεγαλο ενυρειο.

καλος ηρθες φιλε..τη ενυδρειο φτειαχνεις για τα 2 χρυσοψαρα σου..??λιτρα..??

Link to comment
Share on other sites

καλος ηρθες φιλε..τη ενυδρειο φτειαχνεις για τα 2 χρυσοψαρα σου..??λιτρα..??

φτιαχνω ενα γυρω στα 80lt. ειναι σχεδον ετοιμο, τωρα θα φτιαξω το καπακι και σκευτομαι να φτιαξω ενα φοντο 3D.

Link to comment
Share on other sites

Καλως μας ηρθεεεεςςςς :):):wootwoot::thumbup::)

και καλο κολημμα... :wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Καλως μας ηρθεεεεςςςς :):):wootwoot::thumbup::)

και καλο κολημμα... :wootwoot:

εχει αρχισει ιδη το κολλημα...πολλες ωρες ψαξιμο...και ειναι η αρχη ακομα...!!!!

Link to comment
Share on other sites

εχει αρχισει ιδη το κολλημα...πολλες ωρες ψαξιμο...και ειναι η αρχη ακομα...!!!!

μπραβο..το ενυδρειο σου θα ειναι οτι πρεπει για τα χρυσοψαρα σου..αντε και με το καλο να τα χερεσαι μεσα στο καινουργειο σου ενυδρειο..!!

Link to comment
Share on other sites

Εισαι πολυ τυχερος,τι να πω εγω που τωρα πεθανε ο αστακος μου και θελω να παρω αλλον,αλλα πρεπει να αλλαξω και τα κουρτινοξυλα του σπιτιου?Αλιως αστακο γοκ. :)

Link to comment
Share on other sites

Εισαι πολυ τυχερος,τι να πω εγω που τωρα πεθανε ο αστακος μου και θελω να παρω αλλον,αλλα πρεπει να αλλαξω και τα κουρτινοξυλα του σπιτιου?Αλιως αστακο γοκ. :)

χαχαχαχα....δεν καταλαβες μολις μετακομησαμε σε καινουριο σπιτι....δεν μπορεις να φανταστεις...παραλληλα φτιαχνω το σπιτι και το ενυδρειο...

Link to comment
Share on other sites

εχει αρχισει ιδη το κολλημα...πολλες ωρες ψαξιμο...και ειναι η αρχη ακομα...!!!!

μπραβο..το ενυδρειο σου θα ειναι οτι πρεπει για τα χρυσοψαρα σου..αντε και με το καλο να τα χερεσαι μεσα στο καινουργειο σου ενυδρειο..!!

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες και μπραβο που το εψαξες!! :)

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες και μπραβο που το εψαξες!! :)

να εισαι καλα, καλως σας βρηκα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...