Jump to content

ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!


Recommended Posts

θα ηθελα και δημοσια να πω ενα μεγαλο μπραβο!! στο φορουμ και ποιο συγκεκριμενα σε ολους τους συντονιστες μηδενως εξερουμενου για την ειλικρινη, αμεροληπτη και απολυτα σωστη αντιμετωπιση και σταση που εχετε στα περισσοτερα θεματα(κατα την δικη μου γνωμη)αλλα και σε ολα τα παρελκομενα που αφορουν το φορουμ.Μπραβο σας λοιπον και απλα συνεχιστε ετσι γιατι ετσι πρεπει να ειναι τα φορουμ...

Link to comment
Share on other sites

και ενα απο μενα για το λογο οτι και οι νεοι (οπως και εγω ) :) εχουν δικαιωμα να μιλαμε και να ακουγοντε ακομα και απο τους παλιοτερος και δεν υπαρχει η νοοτροπια ειναι 20 -30-40 χρονια στο χομπι και αυτο που λεω ειναι νομος .Παρα υπαρχει ΔΙΑΛΟΓΟΣ και οχι μονοπλευρες αποψεις ...

Link to comment
Share on other sites

Ένα φόρουμ είναι τα μέλη που το απαρτίζουν. Οπότε το μπράβο ανήκει σε όλους που βοηθούν να συζητάμε και να κάνουμε το χόμπι μας αρμονικά.

:)

Link to comment
Share on other sites

Ένα φόρουμ είναι τα μέλη που το απαρτίζουν. Οπότε το μπράβο ανήκει σε όλους που βοηθούν να συζητάμε και να κάνουμε το χόμπι μας αρμονικά.

:)

:):)

Link to comment
Share on other sites

χιλια μπραβο κι απο μεναααα :wootwoot:;) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και χιλια ευχαριστω... :):):)

επισης να προσθεσω..οτι συμφωνω με ολα τα παραπανω... ;):blush::hysterical:

Παιδες....keep walking!!!!.... :thumbup::wootwoot::wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

και ενα απο μενα για το λογο οτι και οι νεοι (οπως και εγω ) :) εχουν δικαιωμα να μιλαμε και να ακουγοντε ακομα και απο τους παλιοτερος και δεν υπαρχει η νοοτροπια ειναι 20 -30-40 χρονια στο χομπι και αυτο που λεω ειναι νομος .Παρα υπαρχει ΔΙΑΛΟΓΟΣ και οχι μονοπλευρες αποψεις ...

Εσύ με πιο δικαίωμα πόσταρες πριν ποστάρει παλαιότερος?

Βασικά, άσχετα με το αν ανήκω στη συντονιστική ομάδα, θέλω κι εγώ να ευχαριστήσω το ΑΖ αφενός για τις γνώσεις που μου έδωσε αλλά και που συνεχίζει να μου δίνει, αφετέρου που πλέον μου επιτρέπει ενεργά να προσφέρω κι εγώ στους ποντικαρ.... εεεμμμ... γκουχουγκουχου... νεότερους :)

Ευχαριστώ το ΑΖ για την δυνατότητα που παρέχει στα μέλη να έρχονται σε επαφή και να αναβαθμίζουν το χόμπι :)

Link to comment
Share on other sites

Ετσι! Τι ειναι το Aquazone στην τελικη? Μια μικρογραφια του δημοκρατικου πολιτευματος!! :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω με τη σειρα μου θα πω ενα μονο.

Ευχαριστω το ΑΖ επειδη ανεχεται........ :)

Κι εμενα στο παρελθον με ανεχτηκε.

Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστήσω κι εγώ τους δημιουργούς,συντονιστές και μέλη που στηρίζουν το Aquazone!

H ύπαρξη αυτού του Forum πέρα του ότι με έχει βοηθήσει στο ξεκίνημα μου στο χόμπι και στην υπόλοιπη πορεία,

μου έχει δώσει κάτι πολύ πιο σημαντικό...Φίλους!

Σε κάθε μου βήμα είναι στο πλευρό μου όταν τους χρειάζομαι και προσπαθώ κι εγώ να κάνω ότι περνάει από το χέρι μου γι'αυτούς.

Σας ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι ο καθένας μας έχει το ρόλο του, απλό μέλος ,διακεκριμένο,συντονιστής κτλ...ο καθένας έχει και μια μικρή ιστορία στην πλάτη που συνθέτει το AZ.

Εκτός από αυτό το σημαντικότερο για μένα προσωπικά είναι ότι έκανα φίλους.

Link to comment
Share on other sites

+1000 κι από μένα :):)

(και δεν σας καλοπιάνω διότι θα σας πρήξω στις ερωτήσεις προσεχώς!.. :) )

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι ο καθένας μας έχει το ρόλο του, απλό μέλος ,διακεκριμένο,συντονιστής κτλ...ο καθένας έχει και μια μικρή ιστορία στην πλάτη που συνθέτει το AZ.

Εκτός από αυτό το σημαντικότερο για μένα προσωπικά είναι ότι έκανα φίλους.

Οχι ολοι.

Υπαρχουν και καποιοι που εχουν να επιδειξουν μονο παραδειγματα προς αποφυγην...................

Link to comment
Share on other sites

Δε χρειαζεται να με ευχαριστειτε παιδια μου!!!! :)

Πέραν από την πλακα το εχω πει επανελλημενος... το ΑΖ με εκανε να μην παρατησω το χομπι οταν αγορα το πρωτο μου ενυδρείο και με βοηθησε πολυ!!!

Το ΑΖ μου εδω τη δυνατότητα να μιλαω με τις ώρες με τους ψαροκαμμενους χωρις να βαριουνται να με διαβαζουν!!!

Το αΑΖ μου εδωσε φιλους... και ορισμενοι απο εσας εισαστε καλοι φιλοι οπως λεει και ο φιλος φωτης!!!

Το ΑΖ οπως λεει και ο Στρατος με ανεχτηκε πολυ... μα παρα πολυ.... και τωρα εγψ ανεχμαι το geosid!!!

Eyxaristo poy anexeste na grafo me greeklish!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Δε χρειαζεται να με ευχαριστειτε παιδια μου!!!! :)

Πέραν από την πλακα το εχω πει επανελλημενος... το ΑΖ με εκανε να μην παρατησω το χομπι οταν αγορα το πρωτο μου ενυδρείο και με βοηθησε πολυ!!!

Το ΑΖ μου εδω τη δυνατότητα να μιλαω με τις ώρες με τους ψαροκαμμενους χωρις να βαριουνται να με διαβαζουν!!!

Το αΑΖ μου εδωσε φιλους... και ορισμενοι απο εσας εισαστε καλοι φιλοι οπως λεει και ο φιλος φωτης!!!

Το ΑΖ οπως λεει και ο Στρατος με ανεχτηκε πολυ... μα παρα πολυ.... και τωρα εγψ ανεχμαι το geosid!!!

Eyxaristo poy anexeste na grafo me greeklish!!!! :)

Τελικα εισαι μεγαλο νουμερο ρε.................

Link to comment
Share on other sites

Οχι ολοι.

Υπαρχουν και καποιοι που εχουν να επιδειξουν μονο παραδειγματα προς αποφυγην...................

Σίγουρα :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...