Jump to content

Άμπαλοι - ΠΑΟ


Recommended Posts

Δεν θα γίνω καυστικός αναφέροντας "καναπέδες", "Mega" κλπ ( :thumbup: ), αλλά θα μείνω στο γεγονός πως σήμερα το βράδυ, στο Mega, στις 21:45 έχουμε πρεμιέρα του φετινού Champions League, με μία τυχάρπαστη ομάδα της Καταλωνίας να υποδέχεται τον ζωντανή ιστορία του παγκοσμίου ποδοσφαίρου, Παναθηναϊκό :)

Δεν νομίζω πως χωράνε προβλέψεις... Το over είναι το μόνο σίγουρο... Από κει και πέρα θα δούμε το ακριβές σκορ :)

Προσωπικά έχω κλείσει ραντεβού στο κομμωτήριο, έχω αγοράσει καινούρια κεράκια, ξεσκόνισα ευλαβικά την τηλεόραση και την πολυθρόνα και ακριβώς δίπλα τοποθέτησα φυλλάδια από σουβλατζίδικα και πιτσαρίες. Θα φορέσω και το Παναθηναϊκό μου μπουρνούζι και θα αράξω να το απολαύσω... εφόσον δεν μπορώ να το αποφύγω :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 84
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τα αιθερια ελαια ξεχασες να σιγο βραζουν , τα στικακια να καινε... και φυσικα μονο για σημερα τα ενυδρεια θα αναβουν μονο με moonlight ....

Στα λεω σαν εμπειρος Ολυμπιακος !!! Η κανεις ατμοσφαιρα ή δεν κανεις !!!

Μονο να δουμε καλη μπαλα !!!

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να δουμε μπαλα.... να παιξει ανοιχτα ο ΠΑΟ και να μη φοβηθει και κλειστεί πίσω.... κι ας φαει 6!!!

7 δε θα ειναι παλι!! :)

Γιατι ουτε μουντομπασκετ χαρηκαμε με τις ζώνες ουτε μουντιαλ!!! :)

Link to comment
Share on other sites

εγω πολυ φοβαμαι διασυρμο,γιατι με μπουμσονγκ και καντε δεν........ :)

Toυ Σταυρου σημερα, ας ελπισουμε αποψε η Παναθα να μην τραβηξει το δικο της Γολγοθα και να μεινει στη μια παλάμη.... :)

Link to comment
Share on other sites

εγω πολυ φοβαμαι διασυρμο,γιατι με μπουμσονγκ και καντε δεν........ :)

Toυ Σταυρου σημερα, ας ελπισουμε αποψε η Παναθα να μην τραβηξει το δικο της Γολγοθα και να μεινει στη μια παλάμη.... :)

Δεν γίνεται να δανειστούμε τον Σούπερ Μάριο για σήμερα;; Αν δεν ήταν εκείνος ακόμα θα μετράγαμε.....

Βέβαια και η Μπάρτσα είχε άγιο παλιότερα, που γλίτωσε τον αποκλεισμό για πολύ λίγο....

Έγινε επεξεργασία - karydas
Link to comment
Share on other sites

ΠΑιδια....

Μην ξεχνατε... γινονται και θαυματα!!

Την Κυριακή ήδη έγινε 1....

http://contra.gr/Soccer/Spain/Primera/288035.html

Link to comment
Share on other sites

ΠΑιδια....

Μην ξεχνατε... γινονται και θαυματα!!

Την Κυριακή ήδη έγινε 1....

http://contra.gr/Soccer/Spain/Primera/288035.html

αυτα δεν ξαναγινονται,η μπαρτσελονα θα μας περιμενει ετοιμη :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται να δανειστούμε τον Σούπερ Μάριο για σήμερα;; Αν δεν ήταν εκείνος ακόμα θα μετράγαμε.....

Βέβαια και η Μπάρτσα είχε άγιο παλιότερα, που γλίτωσε τον αποκλεισμό για πολύ λίγο....

μπαλα βρωμα στη Βαρκαλωνα, (να μην πω το αλλο.... :) )

Link to comment
Share on other sites

ΠΑιδια....

Μην ξεχνατε... γινονται και θαυματα!!

Την Κυριακή ήδη έγινε 1....

http://contra.gr/Soccer/Spain/Primera/288035.html

Με 12 απόδοση στο στοίχημα νίκης και δεν ξέρω καν τι έδινε το ακριβές σκορ, μπορώ να υποθέσω πολλά :) Δεν είμαι υπέρ των θεωριών συνωμοσιών, αλλά πάντα κρατάω πισινή.

Όσον αφορά το παιχνίδι, πιστεύω πως ο Παναθηναϊκός δεν θα κλειστεί γιατί δεν έχει τους παίχτες να το κάνει. Έχουμε επιθετικογένεια και επιβάλλεται το pressing ψηλά. Το παν είναι να δούμε ωραία μπαλίτσα. Οποιοδήποτε αποτέλεσμα εκτός της νίκης της μισητής Μπάρτσα θα είναι έκπληξη. Από κει και πέρα βέβαια, ο Παναθηναϊκός νομίζω πως έχει το υλικό να κάνει την μικρότερη ή μεγαλύτερη έκπληξη, ή έστω και να χάσει παίζοντας σπουδαία μπάλα.

Link to comment
Share on other sites

4-1 (και ενα ακυρωμενο) υπερ Barcelona , τα γκολ θα μπουν στο 3' - 15' 38' και στο 68' για την Μπαρτσα και για τον Παο στο 89' οπου χαρακτηριστικα θα απαρξουν την μπαλα απο τα διχτυα και θα πανε γρηγορα στην σεντρα γιατι υπαρχει χρονος !!!

Οσο για τα θαυματα ... την ομαδα την λενε hercules και εχει την ευνοια του Δια (του θεου και οχι δεν εισαι εσυ !!! )

Και για τα του 2002 ...χμ περασαν 8 χρονια !!! Καλο ειναι να βλεπουμε και ενα ημερολογιο...

Με αγαπη ενας γαυρος !!! χχιιχιχιχιχιχι

Link to comment
Share on other sites

Α ρε Γκόραν... Α ΡΕ ΓΚΟΡΑΝ!!! :)

Link to comment
Share on other sites

4-1 (και ενα ακυρωμενο) υπερ Barcelona , τα γκολ θα μπουν στο 3' - 15' 38' και στο 68' για την Μπαρτσα και για τον Παο στο 89' οπου χαρακτηριστικα θα απαρξουν την μπαλα απο τα διχτυα και θα πανε γρηγορα στην σεντρα γιατι υπαρχει χρονος !!!

Οσο για τα θαυματα ... την ομαδα την λενε hercules και εχει την ευνοια του Δια (του θεου και οχι δεν εισαι εσυ !!! )

Και για τα του 2002 ...χμ περασαν 8 χρονια !!! Καλο ειναι να βλεπουμε και ενα ημερολογιο...

Με αγαπη ενας γαυρος !!! χχιιχιχιχιχιχι

Διακρινω μεγαλη εμπειρια σε προβλεψη ματς! η ειναι συνηθεια?

:) 4 καλα ειναι....

Link to comment
Share on other sites

Να πώ την κακιούλα μου??? ο Δαλούκας θα το σφυρίξει???... :):):)

Καλή επιτυχία όπως και να έχει για το καλό του Ελληνικού ποδοσφαίρου...Άντε και άμα κερδίσετε θα βγώ και φωτό που να φοράω μπλούζα του παναθηναικού...ΔΕΝ είναι υπόσχεση είναι δέσμευση...

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω εμπειρια , ειμαι εγγονος του Τειρεσια -----γιο !!(κανει ρημα )

Έγινε επεξεργασία - rOUSSAkS
Link to comment
Share on other sites

Να πώ την κακιούλα μου??? ο Δαλούκας θα το σφυρίξει???... :):):)

Καλή επιτυχία όπως και να έχει για το καλό του Ελληνικού ποδοσφαίρου...Άντε και άμα κερδίσετε θα βγώ και φωτό που να φοράω μπλούζα του παναθηναικού...ΔΕΝ είναι υπόσχεση είναι δέσμευση...

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειμαι εμπειρια , ειμαι εγγονος του Τειρεσια -----γιο !!(κανει ρημα )

:)

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να φάει πολλά για επικοινωνιακούς λόγους. Κανένα 4 έως 6.Άσε που δεν έχει και πέναλτι σαν αυτό του βύντρα στο chl.

Link to comment
Share on other sites

Άντε και άμα κερδίσετε θα βγώ και φωτό που να φοράω μπλούζα του παναθηναικού...ΔΕΝ είναι υπόσχεση είναι δέσμευση...

Θα σου φέρω τη λαχανή εμφάνιση!!! Πρόσεχε. Το είπες και καταγράφτηκε :)

Link to comment
Share on other sites

Θα σου φέρω τη λαχανή εμφάνιση!!! Πρόσεχε. Το είπες και καταγράφτηκε :)

Βρε και κόκκινη να μου φέρεις αφού θα έχει το τριφύλλί επάνω το ίδιο μου κάνει...

Link to comment
Share on other sites

Πάμε ρε αρρώστια, διπλό μες το κάμπ-νου και μετά όλοι στο Δαφνί :):):)

Link to comment
Share on other sites

ΔΙΠΛΟ ΜΕΣ ΣΤΟ ΚΑΜΠ ΝΟΥ ΚΑΙ ΣΑΛΕΜΕΝΟ ΝΟΥ!!!!

(--γιοοοοοοο )

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...