Jump to content

χρυσοψαρο ...ντριφτ!!!


Γεωργιος 1979

Recommended Posts

καλησπερα παιδια!εχω ενα ενυδρειο 30 λιτρων στο οποιο εχω μεσα 2 yellow comet!ειναι μικρα σε μεγεθος και γι αυτο εβαλα 2!αργοτερα το ενα θα μεταφερθει!

εχω παρατηρησει οτι τις τελευταιες 3 μερες το ενα απο τα 2 εχει παρει μια κληση στο σωματου σαν να εχει στραβωσει!χθες και σημερα ξπνωτας το πρωι το ψαρι ηταν σχεδον διπλωμενο και γυρναγε γυρω γυρω το ενυδρειο ...σαν να κανει ντριφτ! :)

αυτα ολα 7.00 το πρωι!κατα την επιστροφη το μεσημερι στο σπιτι τοψαρι εχει μια ελαχιστη κληση και κολυμπα σαν το αλλο!σχεδον!αυτην την στιγμη δειχνει οπως ενας ανθρωπος που εχει παθει ψυξη και δεν μπορει να στριψει το κεφακι του!το ψαρι το εχω 4 βδομαδες!

τι λετε να ειναι?

Έγινε επεξεργασία - Γεωργιος 1979
Link to comment
Share on other sites

Συμπληρωσε την παρακατω φόρμα:

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=25739

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια!εχω ενα ενυδρειο 30 λιτρων στο οποιο εχω μεσα 2 yellow comet!ειναι μικρα σε μεγεθος και γι αυτο εβαλα 2!αργοτερα το ενα θα μεταφερθει!

εχω παρατηρησει οτι τις τελευταιες 3 μερες το ενα απο τα 2 εχει παρει μια κληση στο σωματου σαν να εχει στραβωσει!χθες και σημερα ξπνωτας το πρωι το ψαρι ηταν σχεδον διπλωμενο και γυρναγε γυρω γυρω το ενυδρειο ...σαν να κανει ντριφτ! :)

αυτα ολα 7.00 το πρωι!κατα την επιστροφη το μεσημερι στο σπιτι τοψαρι εχει μια ελαχιστη κληση και κολυμπα σαν το αλλο!σχεδον!αυτην την στιγμη δειχνει οπως ενας ανθρωπος που εχει παθει ψυξη και δεν μπορει να στριψει το κεφακι του!το ψαρι το εχω 4 βδομαδες!

τι λετε να ειναι?

Εγώ μυρίζομαι υψηλά επίπεδα αμμωνίας και ότι το ψάρι σου δυστυχώς θα το χάσεις σύντομα. Αν θες να βοηθήσουμε πιο πολύ, συμπλήρωσε τη φόρμα που θα βρεις εδώ για να σε βοηθήσουμε και μεις. Φιλικά πάντα :)

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω τα τεστακια για μετρησεις ομως ρε γαμωτο! :)

αν ηταν η αμμωνια ομως δεν θα ειχε προβλημα και το αλλο ψαρι?

ευχαριστω και για την φορμα!να την εχω υποψην μου! :)

θα ανεβασω και φωτο σε λιγο!

Έγινε επεξεργασία - Γεωργιος 1979
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...