Jump to content

σκορδο


xeni@

Recommended Posts

Γεια σας,

εχω διαβασει οτι εκτς απο το σκορδοζουμο που πουλαν στα καταστηματα μπορουμε να ταισουμε τα ψαρακια και ψηλοκομμενο σκορδο απευθειας ,ηθελα να κανω μια ερωτηση....μαλλον λιγο χαζη... :) ....μπορουμε να δωσουμε στα ψαρακια αυτο το σκορδο το αποξηραμενο που το πουλαν στο σουπερ μαρκετ σε βαζακια(και εγω απορω πως το σκεφτηκα) :) ???

Link to comment
Share on other sites

Ξέχνα το. Εκτός από μυρωδιά δεν έχει τίποτα άλλο να δώσει.

Ψιλοκομμένο σκορδάκι (φρέσκο) ότι καλύτερο.

(Και όχι μόνο για τα ψάρια αλλά και στην μαγειρική)

Έγινε επεξεργασία - dimitrig
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

εχω διαβασει οτι εκτς απο το σκορδοζουμο που πουλαν στα καταστηματα μπορουμε να ταισουμε τα ψαρακια και ψηλοκομμενο σκορδο απευθειας ,ηθελα να κανω μια ερωτηση....μαλλον λιγο χαζη... :) ....μπορουμε να δωσουμε στα ψαρακια αυτο το σκορδο το αποξηραμενο που το πουλαν στο σουπερ μαρκετ σε βαζακια(και εγω απορω πως το σκεφτηκα) :) ???

Ξεκινώντας να διαβάσω το ποστ σου θεώρησα πως η ερώτησή σου θα είχε να κάνει με το φρέσκο σκόρδο... Που σου ήρθε καλέ αυτό στο βαζάκια??? :)

Συμφωνώ με όσα προανέφερε ο Δημήτρης :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Μη βαρατε βρε παιδια :) μια βλακια ρωτησα για να περασει η ωρα :) .... ειδα την μανα μου που το εριχνε στα μπιφτεκια και λεω... βρε μπας και....ας ρωτησω τα καλα παιδια απο το forum ....αν ειναι χαζομαρα απλα θα με βρισουν...... :)

μπορουμε απλα να το διαγραψουμε...ντρεπομαι λιγο :wootwoot::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Μη βαρατε βρε παιδια :) μια βλακια ρωτησα για να περασει η ωρα :) .... ειδα την μανα μου που το εριχνε στα μπιφτεκια και λεω... βρε μπας και....ας ρωτησω τα καλα παιδια απο το forum ....αν ειναι χαζομαρα απλα θα με βρισουν...... :)

μπορουμε απλα να το διαγραψουμε...ντρεπομαι λιγο :wootwoot::wootwoot:

Δεν υπάρχη χαζή ερώτηση. Μόνο χαζή απάντηση κι αυτό είναι αμφιλεγόμενο. Το θέμα θα μείνει γιατί την ίδια απορία με εσένα μπορεί να έχει και κάποιος άλλος...

Μήπως θα ήθελες να μάθεις όλοι έμπειροι τι "χαζές" ερωτήσεις έκαναν στην αρχή??? :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχη χαζή ερώτηση. Μόνο χαζή απάντηση κι αυτό είναι αμφιλεγόμενο. Το θέμα θα μείνει γιατί την ίδια απορία με εσένα μπορεί να έχει και κάποιος άλλος...

Μήπως θα ήθελες να μάθεις όλοι έμπειροι τι "χαζές" ερωτήσεις έκαναν στην αρχή??? :)

με παρηγορει λιγο αυτο :)

ευχαριστω παντως για την απαντηση....!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...