Jump to content

Χαιρετισμός..


Medico

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους! Με λένε Χρήστο. Έχω τρία χρόνια ένα ενυδρείο 110 λίτρα και είμαι πολύ περήφανος γιατί μετά απο πολυ διάβασμα και προσοχή ( αφού ημουν άσχετος) δεν έχω χάσει ούτε ένα ψαράκι... Τώρα αποφάσισα να πάρω ακόμα ένα ενυδρείο 96 λίτρα και είμαι σίγουρος ότι η γνώσεις σας μου είναι απαραίτητες. Ευχαριστώ για τη παρέα σας...

Link to comment
Share on other sites

καλος ηρθες φιλε μου τη λες να βαλεις μεσα στο καινουργιο ενυδρειο σου...?

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην ενυδρειοπαρέα μας :)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες στην παρέα!!! :)

Link to comment
Share on other sites

καλος ηρθες φιλε μου τη λες να βαλεις μεσα στο καινουργιο ενυδρειο σου...?

Καλώς σας βρήκα! Να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω. Στο πρώτο έχω 5 corys ένα pleco και δύο γκουράμις. Δεν έχω καμία ιδέα... Αν έχεις πρόταση είναι δεκτή! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στην παρεα μας. :) Στο ενυδρειο μπορεις να βαλεις ομορφα ψαρια και εχω να σου προτεινω καποια.Θα πρεπει να ειναι φυτεμενο γιατι αυτα τα ψαρια θελουν κρυψωνες και ειδικα τα cpd.Οριστε μερικα Link με τα ψαρια που σου προτεινω και να ξερεις ειναι κοπαδοψαρα και χρειαζεται να ειναι σε ομαδες ανω των 6-7 ατομων :Celestial Pearl Danio ,Iriatherina Werneri και Pseudomugil furcatus.

Ειναι πολυ ωραια ψαρια και ειρηνικα.Εαν σε ενδιαφερει στειλε μου ενα π.μ να σου πω σε πια μαγαζια μπορεις να τα βρεις.Οποιαδηποτε βοηθεια χρειαστεις εδω ειμαστε

Link to comment
Share on other sites

Τα cpd και τα Pseudomugil furcatus είναι πολύ όμορφα. Θα μπορέσω να φιλοξενήσω δυο κοπάδια; Βέβαια πρώτα πρέπει να δω τι θα κάνω με το φύτεμα και τη διακόσμηση...

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ πολύ το θέμα να μείνει αποκλειστικά για το καλωσόρισμα του φίλου Medico και οποιαδήποτε απορία και συζήτηση να αναπτυχθεί στις επιμέρους κατηγορίες του φόρουμ. Ευχαριστώ.

;)

Link to comment
Share on other sites

;)
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...