Jump to content

κολημα με γαριδες..


Recommended Posts

ρε παιδια το μονο που με εμποδιζει να κανω ενα γαριδαδικο ειναι ενα πραγμα αλλα με προβληματιζει παρα πολυ..πειτε οτι βαζω 10 red cherryστο 20 λιτρα που εχω..οταν και αν αναπαραχθουν τις γαριδες τη τις κανω..??

Link to comment
Share on other sites

Στο τέλος αυτού του άρθρου λέει πως μπορείς να κρατήσεις σε 10 γαλλόνια (37.7lt) με ασφάλεια 100-150 γαρίδες...

Link to comment
Share on other sites

σε 37,5 εγω εχω 20.... ;):D τη αλλο μπορω να κανω..??εχει κανεις καμια καλη ιδεα..??

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να τις χαριζεις σε συνχομπιστες η να τις δινεις σε πετ σοπ....ειναι απλο ;):D

Link to comment
Share on other sites

σε 37,5 εγω εχω 20.... :hysterical::wub: τη αλλο μπορω να κανω..??εχει κανεις καμια καλη ιδεα..??

ε κανε τα μισα απο οτι λεει το αρθρο για να εισαι στα λιτρα του ;):D:thumbup::thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να τις χαριζεις σε συνχομπιστες η να τις δινεις σε πετ σοπ....ειναι απλο ;):D

στο πετ θα τις πςρνουνε..γιατι απο συνχομπιστες θα παρουν 2-3 αλλα μετα θα μινουν και θα βασανιζονται..!!

Link to comment
Share on other sites

ε κανε τα μισα απο οτι λεει το αρθρο για να εισαι στα λιτρα του ;):D:thumbup::thumbup::thumbup:

σωστο και αυτο... :hysterical::wub:

Link to comment
Share on other sites

Το ενυδρείο αντέχει πάρα πολλές νανογαρίδες, κάποια στιγμή ο αριθμός τους σταθεροποιείται και μπορείς να τις αννανεώνεις που και που πουλώντας-χαρίζοντας μερικές 10άδες. ;)

Link to comment
Share on other sites

don't worry κανεις δν λεει οχι σε δωρεαν εμπορευμα ;)

ναι απλα με ανχωνει οτι πολυ δινουν το σιγκεκριμενο εμπορευμε δωραιαν.!!

Link to comment
Share on other sites

Το ενυδρείο αντέχει πάρα πολλές νανογαρίδες, κάποια στιγμή ο αριθμός τους σταθεροποιείται και μπορείς να τις αννανεώνεις που και που πουλώντας-χαρίζοντας μερικές 10άδες. ;)

αυτο δεν το ηξερα... :D

Link to comment
Share on other sites

ναι απλα με ανχωνει οτι πολυ δινουν το σιγκεκριμενο εμπορευμε δωραιαν.!!

Μην αγχώνεσαι με το συγκεκριμένο θέμα. Κράτα εσύ το περιβάλλον τους όπως πρέπει και όταν έρθει η ώρα να τις δώσεις θα δείς πως θα φύγουν DT.

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχώνεσαι με το συγκεκριμένο θέμα. Κράτα εσύ το περιβάλλον τους όπως πρέπει και όταν έρθει η ώρα να τις δώσεις θα δείς πως θα φύγουν DT.

μακαρι μακαρι...!!!σας ευχαριστω..!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...